سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

دکتر موسی نصرا... پور، در جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان:

افزایش بودجه دانشکده محقق شد

2.jpg

حجت الاسلام عرب، نماینده نهاد مقام معظم رهبری: نگاه فرهنگی صحیح باعث حل بسیاری از مشکلات شده و این ارتقاء فرهنگی، هزینه ها را کاهش خواهد داد.

به گزارش مفدا سیرجان؛ جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سیرجان برگزار شد . این جلسه در روز چهارشنبه 21 فروردین 98 و با حضور دکتر نصرا...پور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی سیرجان، حجت الاسلام عرب معاون فرهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ( نماینده آن دفتر در دانشکده علوم پزشکی سیرجان)، دکتر ارسلانی معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده، خانم زیدآبادی مسوول امور فرهنگی و مدیر مفدا دانشکده، آقای نصرت آبادی از اعضاء هیئت علمی دانشکده و آقای آتشی پور مدیر روابط عمومی دانشکده و در محل معاونت توسعه دانشکده برگزار شد.

در این جلسه دکتر نصرا... پور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی سیرجان ضمن تبریک سال نو گفت: افزایش بودجه دانشکده سیرجان که با همیاری و مساعدت معاونین و نماینده محترم صورت پذیرفت که بالاترین افزایش در سطح کشور بوده است.

وی ادامه داد: رأس دانشکده بر اهمیت و ارتقا فرهنگ و امور فرهنگی است همچنین بودجه دانشکده 10 میلیارد تومان شده و مبلغ 5 میلیارد هم از معاونت درمان در آموزش هزینه خواهد شد و البته شرایط کشور و وقوع سیل نیز در نظر گرفته و در سال جدید بودجه معاونت آموزشی فرهنگی به همان حوزه واگذار خواهد شد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام عرب نماینده نهاد مقام معظم رهبری نیز ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و تشکر از مجموعه دانشکده در حمایت از مسائل فرهنگی و ارتقا بودجه اضافه کرد: نگاه فرهنگی صحیح باعث حل بسیاری از مشکلات شده و این ارتقاء فرهنگی، هزینه ها را کاهش خواهد داد.

دکتر ارسلانی نیز ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: خوشحالی مضاعفی داریم که مجموعه مدیریتی دانشکده به ویژه دکتر نصرا... پور زحمت زیادی جهت افزایش بودجه کشیدند و اینکه موافقت نمودند بودجه معاونت فرهنگی دانشجویی در اختیار خود معاونت قرار گیرد. وی افزود: در سال گذشته اردوهای جهادی در مناطق کم برخوردار و بی بضاعت برگزار شد که در سال جدید هم باید پیگیری شود. در مسابقات قرآن و عترت که در سال گذشته برگزار شد امتیاز بسیار خوبی کسب نمودیم و ان شاء ا... تعالی در سال جدید هم برگزار خواهیم کرد که یاری همگی را در برگزاری هر چه بهتر آن می طلبد.

آقای نصرت آبادی نیز در سخنانی گفت : ضمن تشکر از خبرهای خوبی که در مورد بودجه و استقلال مالی معاونت دانشجویی فرهنگی شنیدیم، موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد: اردوهای جهادی فعالیت بسیار خوب و مفیدی است که باید ادامه یابد ، استفاده بهینه از منابع دانشجویی و اساتید در امور فرهنگی دانشکده، لزوم اولویت بندی فعالیت های فرهنگی و توجه به جایگاه خاص جشنواره قرآن و عترت در وزارتخانه.

خانم زیدآبادی، مدیر مفدا هم در سخنانی خاطرنشان کرد : این افزایش بودجه موجبات رونق هر چه بیشتر، افزایش کیفیت و کمیت فعالیت های فرهنگی خواهد شد که البته باید از همکاری و کمک بقیه معاونت ها خصوصاً معاونت توسعه و درمان، مدیر بودجه، مدیر امور مالی و همکاران کارپرداز در اجرای برنامه های فرهنگی در سال گذشته هم تشکر کرد. در ادامه این جلسه  به بررسی مباحث فرهنگی پرداخته شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.