سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

در نُهمین جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان شد؛

تخصیص اعتبار ویژه برای اردوهای جهادی دانشگاه در سال ۹۸

حاجی زاده_مشهد

نهمین جلسه اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد روز یکشنبه  مورخ ۲۵ فروردین ماه به ریاست دکتر ابراهیمی رئیس ستاد اردوهای جهادی برگزارشد.

به گزارش مفدا مشهد، نهمین جلسه اردوهای جهادی دانشگاه روز یکشنبه  مورخ ۲۵ فروردین ماه به ریاست دکتر ابراهیمی رئیس ستاد اردوهای جهادی برگزارشد.

در این نشست که با حضور دکتر ابراهیمی و سایر اعضاء ستاد اردوهای جهادی برگزار شد، ابتدا گزارش کلی از اردوهای جهادی توسط دکتر اسماعیل‌زاده ارائه شد، ایشان با بیان اینکه در سال ۹۷ در ۲۳ روز در قالب ۴ گروه جهادی بیش از ۱۵ هزار نفر خدمت در حوزه مختلف بهداشت و درمان اعم از پزشکی، مامایی، بینایی سنجی، آموزش بهداشت به مناطق کم برخوردار حاشیه شهر مشهد ارائه گردیده است، تأکید نمودند که در سال ۹۸ پیگیری تخصیص اعتبار ویژه برای اردوهای جهادی دانشگاه انجام خواهد شد.

در ادامه پس از بررسی جوانب، با درخواست کانون جهادی صراط الحمید مبنی بر برگزاری اردو در مناطق سیل زده و همچنین اردوی جهادی در حیطه دندانپزشکی به مناطق حاشیه شهر مشهد (بلوار توس) در مورخه ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت و با درخواست کانون جهادی سحاب جهت اردوهای جهادی در حیطه دندانپزشکی در مورخه ۲۹ و ۳۰ فروردین در حاشیه شهر مشهد (انتهای رسالت) موافقت گردید.

در پایان جلسه مقرر شد جهت استفاده از ظرفیت خیرین سلامت با معاونت اجتماعی دانشگاه مکاتبه و برنامه‌ای برای بازدید خیرین از اردوهای جهادی تنظیم گردد. همچنین مقرر شد در خصوص ایجاد یک فرایند قانونی جهت استفاده از کامیونت‌های سیار دندانپزشکی دانشگاه، جلسه‌ای با حضور دکتر فرهمند قائم مقام معاونت بهداشتی، بسیج دانشجویی و کانون سحاب تنظیم گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.