سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است

آزمون کتبی

بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا تبریز، روز سه شنبه بیست وهفتم فروردین ماه آزمون بخش کتبی (معارف قرآن) بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ساعت از ساعت 11 شروع شده است و تا ساعت 13 در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه خواهد داشت.

این آزمون به همت دبیرخانه این جشنواره در چهار حوزه امتحانی شامل: دانشکده پزشکی سالن امتحانات کلاس 12، دانشکده بهداشت و تغذیه سالن امتحانات، دانشکده پیراپزشکی کلاس 1 و 2 و 3، دانشکده پرستاری تالار و کلاس در حال برگزاری است.

در حوزه امتحانی اول گروه اساتید و کارکنان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی، گروه دانشجویی دانشکه داروسازی و گروه دانشجویدانشکده بهداشت و تغذیه حضور دارند.

در حوزه امتحانی دوم گروه اساتید و کارکنان دانشکده بهداشت و تغذیه  و دانشکده داروسازی و بیمارستان امام رضا (,) تبریز حضور دارند.

در حوزه امتحانی سوم گروه اساتید و کارکناندانشکده پیراپزشکی و دانشکده توانخشی(+ دانشجویان دانشکده) و مدیریت و اطلاع رسانی (=دانشجویان دانشکده)، گروه کارمندی بیمارستان کودکان، گگروه کارمندی بیمارستان نیکوکاری و گروه کارمندی بیمارستان شهید مدنی و گروه کارمندی نهاد رهبری حضور دارند.

در حوزه امتحانی چهار گروه اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری، گروه کارمندی بهداشت شهرستان تبریز، گروه کارمندی بیمارستان طالقانی و گروه کارمندی بیمارستان سینا تبریز حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می پردازند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.