شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

مدیر اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

دانشجویان بیشتری در ماه مبارک رمضان امکان دریافت وعده سحری و افطاری دارند

تغذیه

مدیر اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: دانشجویان متقاضی غیر بومی خوابگاه های خصوصی که طرف قرار داد نیستند و همچنین غیر بومی ساکن در منازل استیجاری در ماه مبارک رمضان امکان دریافت وعده سحری و افطاری دارند.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر احمد لسانی مدیر امور دانشجویی در اولین جلسه کمیته تغذیه در سال  جدید که با حضور فعال شورای صنفی و نیکو افتخاری رییس اداره تغذیه  دانشگاه و علی نورانی دوست مسؤول انفورماتیک معاونت فرهنگی و سایر اعضای این کمیته  برگزار شد گفت: تغذیه دانشجویان موضوع بسیار مهمی است و همه ما تلاش داریم تا غذای سالم و با کیفیتی را در اختیار دانشجویان قرار دهیم .

وی با اشاره به اینکه این جلسه با هدف تبادل نظر دز خصوص تغذیه دانشجویان و تنظیم غذاهای پیشنهادی ماه مبارک رمضان و چگونگی توزیع غذا برگزار شده است گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده ایجاد امکان دریافت وعده های سحری و افطاری برای دانشجویان غیر خوابگاه نیز فراهم شده است.

لسانی با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و اهمیت توزیع مناسب غذا اظهار کرد: در این ایام خاص توزیع غذای سحری و افطاری در زمان مناسب که مورد نظر و اجماع نمایندگان کلیه خوابگاه ها است صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: دانشجویان متقاضی غیر بومی خوابگاه های خصوصی که طرف قرار داد نیستند و  همچنین غیر بومی ساکن در منازل  استیجاری در ماه مبارک  رمضان امکان دریافت وعده سحری و افطاری دارند.

پیگیری رفع گلایه ها ناشی از کیفیت بعضی از غذاها، اجرای آیین نامه تغذیه دانشجویی در بند مربوط به ژتون فراموشی در سلف سرویس ها با توجه به موصوبات صورتجلسه مدیران دانشجویی شمال کشور در سال ۹۷ از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

لازم به ذکر است این برنامه توزیع تغذیه مختص به ماه مبارک رمضان می باشد .

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.