پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

دکتر دادخواه از عوامل اجرایی آزمون کتبی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پیامی قدردانی کرد

دکتر دادخواه

به دنبال برگزاری با شکوه آزمون کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی، دکتر بهروز دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه از عوامل اجرایی و برگزارکنندگان این آزمون در استان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش مفدا اردبیل،  به دنبال برگزاری با شکوه آزمون کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی، دکتر بهروز دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه از عوامل اجرایی و برگزارکنندگان این آزمون در استان تشکر و قدردانی کرد.

وی در این پیام اظهار داشت:

" بعد از برگزاری باشکوه آزمون کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت که با شرکت حدود ۶ هزار نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل همراه بود، جا دارد از زحمات تمامی مسئولان، رؤسای شبکه‌ها، بیمارستان‌ها و دانشکده‌ها، رابطین قرآنی، مراقبین مراکز آموزشی، همکاران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی، نهادهای دانشجویی به ویژه کانون قرآن و عترت و تمامی عوامل اجرایی برگزاری این آزمون تشکر و قدردانی داشته باشم.

قطعا این حضور باشکوه خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، انگیزه، تشویق و ترغیبی برای مسئولان امر به جهت اجرای هر چه بهتر این آزمون بوده و امید داریم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت جزء دانشگاه‌های برتر در سطح کشور باشد.

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جزء دانشگاه‌های برتر کشور از نظر تعداد ثبت‌نام کنندگان در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت است که این موضوع نشان از علاقه به قرآن کریم در بین دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه دارد که این موضوع بسیار ارزشمند می‌باشد."


 

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.