پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱

آزمون بخش معارفی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

قران و عترت

آزمون مرحله دانشگاهی بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیست و هفتم فروردین ماه در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، آزمون مرحله دانشگاهی بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیست و هفتم فروردین ماه در دانشگاه  علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

سید حمید حسینی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور در جمع شرکت کنندگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه گفت: این جشنواره راهی است در زمینه ترویج مبانی و معارف قرآنی و در این جشنواره ابعاد و اهداف بسیار خوبی وجود دارد که بحمدالله به بیست و چهارمین دوره خود رسیده است.

وی افزود:اگر بعد رقابت را در نظر بگیریم لازم است یادرآور شوم سطح مسابقات کشوری بسیار بالاست و کسب رتبه نیازمند تسلط شایسته ای بر منابع امتحانی است.

علی زاهدی کارشناس قرآنی دانشگاه نیز در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگار مفدا گفت:تعداد شرکت کنندگان در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ۲۴۰ نفر بوده و نسبت به سالهای گذشته رشد خوبی داشته است. 

وی در ادامه بیان کرد:دانشجویان در صورت کسب حد نصاب آزمون مجاز به رتبه بندی خواهند شد همچنین کسانی که قادر به دریافت ۶۰ درصد نمره آزمون شده اند دو نمره به نمرات یکی از دروس معارف آنان اضافه خواهد شد.

لازم به ذکر است نتایج آزمون ۱۰ اردیبهشت ماه۹۸ اعلام خواهد شد.

جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان با هدف نشر و گسترش فرهنگ قرآن و عترت در تمام دانشگاه های سراسر کشور از سال  ۱۳۶۴ طرح ریزی گردیده است که در دو مرحله دانشگاهی کشوری همه ساله برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.