یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶

ارزیابی بیرونی اولیه دانشگاه علوم پزشکی لرستان توسط تیم ارزیاب منطقه ۴ آمایشی (اهواز)

ارزیابی بیرونی اولیه در اعتباربخشی مؤسسه ایی

ارزیابی بیرونی اولیه دانشگاه علوم پزشکی لرستان توسط تیم ارزیاب منطقه ۴ آمایشی (اهواز) انجام گرفت.

به گزارش مفدا لرستان، دکتر افشار ارزیاب منطقه ۴ آمایشی از معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه جندی شاپور اهواز با عنوان ارزیاب حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان روز چهارشنبه ۱۵دی ماه از کلیه واحدهای معاونت دانشجویی فرهنگی بازدید کرد.

وی در دیدار چهره به چهره با معاون، مدیران و کارشناسان واحدها  نقاط قوت و ضعف این معاونت را مورد ارزیابی قرار دادند. و از سالن‌های سرپوشیده ورزشی مجتمع کمالوند و امام علی(ع) در دانشکده دندانپزشکی، زمین فوتبال چمن مصنوعی و  محل طبخ و توزیع غذای سلف سرویس مرکزی مجتمع کمالوند و همچنین خوابگاه‌های کمالوند و گلستان  بازدیدکرد  و با دانشجویان مستقر در این خوابگاه‌ها گفت‌وگویی انجام دادند.  

ایرج شاکرمی دبیر کمیته اعتباربخشی معاونت دانشجویی فرهنگی که در این دیدار همراه دکتر افشار بودند در پایان ارزیابی، نتایج این بازدید را  این‌گونه عنوان کرد: کارهای زیادی انجام گرفته و در برخی از موارد مثل سلف سرویس مرکزی و تجهیزات آن، برنامه غذایی و سالن‌های ورزشی کار مطلوب و رضایت‌بخش است. گرچه خدمات همیشه راضی‌کننده نیست و بی‌توجهی و مظلوم واقع شدن معاونت‌های دانشجویی فرهنگی همیشه ملموس است؛ اما لازم است در کنار انجام فعالیت‌ها، مستندسازی به شکل دقیق و کافی انجام گیرد تا در ارزیابی‌ها و اعتباربخشی‌های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.