یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰

در رقابت های ورزشی مراکز علمی کاربردی استان فارس

کسب دو مقام قهرمانی برای مرکز آموزش علمی کاربردی کوار

مرکز علمی کاربردی کوار

با توجه به  پیروزی های تیم فوتسال دانشجویان پسر در چهارمین دوره مسابقات  انتخابی کشوری دانشگاه های جامع علمی کاربردی تیم فوتسال دانشجویان با ارایه نمایش قابل قبولی توانست با عبور از سد رقبای خود، موفق به کسب جایگاه رتبه سوم شده و همچنین ۵ بازیکن این تیم، جهت مسابقات استان  معرفی شدند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، در سومین جشنواره ورزش های همگانی دانشگاه های جامع علمی کاربردی استان فارس، مرکز آموزش علمی کاربردی کوار موفق به کسب دو مقام قهرمانی گردید.

مدیر امور دانشجویی و فرهنگی مرکز جامع علمی؛ کاربردی کوار در این باره گفت: با توجه به  پیروزی های تیم فوتسال دانشجویان پسر در چهارمین دوره مسابقات  انتخابی کشوری دانشگاه های جامع علمی کاربردی تیم فوتسال دانشجویان با ارایه نمایش قابل قبولی توانست با عبور از سد رقبای خود، موفق به کسب جایگاه رتبه سوم شده و همچنین ۵ بازیکن این تیم، جهت مسابقات استان معرفی شدند.

سیده فریده موسوی ادامه داد: پس از کسب این مقام توسط تیم فوتسال دانشجویان این مرکز آموزشی، مسابقات ۶ جانبه در رشته کشتی فرنگی(انفرادی) برگزار شد که آقایان رضا بهمنی در وزن ۸۵ کیلو و محمد رضا غلامی در وزن  ۷۱ کیلو موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و با نظر کادر فنی به رقابت های کشوری راه یافتند.

ایشان با اشاره به پیگیری این مسابقات کشتی در روز یازدهم دی ماه جاری در شهر ساری اظهار داشت: در این رقابت ها، تیم میزبان موفق گردید تا تمامی مقام های اول تا سوم را در کلیه اوزان از آن خود کند و بدینگونه مراکز آموزشی علمی کاربردی استان مازندران قهرمان این دوره از مسابقات گردیدند.

موسوی اظهار داشت: در رقابت های فوتسال آقایان و والیبال برای خانم ها نیز موفقیت هایی کسب کردیم و ۵ نفر از بازیکنان تیم فوتسال این مرکز، برای تیم منتخب استان برگزیده شدند.

وی با اشاره به آغاز فصل امتحانات دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور، اطمینان داد که در پایان این فصل و با آغاز ترم جدید تحصیلی، این رقابت ها با همت و تلاش مضاعف پیگیری خواهند شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.