سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

نشست هم اندیشی مدیریت امور دانشجویی با کارشناسان امور دانشجویی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

گلستان

باهدف برنامه ریزی هفدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، نشست هم اندیشی امور دانشجویی با کارشناسان امور دانشجویی دانشکده ها برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، این نشست که روز دوشنبه مورخ ۲اردیبهشت در محل دفتر مدیریت امور دانشجویی برگزار شد مهندس ابوطالب بای سرپرست مدیریت امور دانشجویی ضمن خیر مقدم به حاضرین، به بیان اهمیت، ضرورت و نحوه برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه پرداخت.

مهندس بای، در حاشیه برگزاری این نشست در گفتگو با خبرنگار مفداگلستان با اشاره به جایگاه شوراهای صنفی در این دانشگاه، اظهارکرد: شورای صنفی یکی از مهمترین گروه های دانشجویی فعال در دانشگاه هاست که به عنوان پل ارتباطی بین دانشجویان و مسوولین دانشگاه فعالیت می کنند.

 وی با اشاره به ضرورت تقویت مشارکت دانشجویی در امور صنفی، عنوان کرد: شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در مباحث صنفی دانشجویان مانند تغذیه، خوابگاه ها و سایر امور رفاهی فعالیت می کند و انتظار می رود سطح فعالیت ها بیش از پیش ارتقا یابد.

مهندس بای با بیان این که یکی از برنامه های ما حضور حداکثری دانشجویان در حوزه های رفاهی‌است، ادامه داد: تمایل ما این است که شوراهای صنفی در تمامی حوزه های رفاهی حضور جدی و فعالی داشته باشد و عملاً فعالیت های این حوزه به دست خودشان انجام شود، چراکه دانشجویان به دلیل حضور مستمر در فضاهای دانشگاهی نسبت به مسایل آگاه تر بوده و می توانند در سریعترین زمان ممکن مشکلات را به حوزه دانشگاه و مسوولین مربوطه منتقل کنند.

سرپرست مدیریت امور دانشجویی همچنین با بیان اهمیت برگزاری هفدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان در آینده نزدیک  در این دانشگاه، عنوان کرد: ما در دانشگاه علوم پزشکی گلستان، کلیه سیاست های اجرایی خود را بر اساس آخرین ابلاغیه و دستورالعمل های وزارت بهداشت تبیین کردیم.

لازم به ذکر است در این نشست، زمان ثبت نام و شیوه اطلاع رسانی و برگزاری هفدهمین دوره انتخابات شورای صنفی در دانشگاه مورد  بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.