یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴

از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تقدیر شد

semnan

با هدف تجلیل از پژوهشگران و تشویق و ترغیب‌ فعالان علمی و دانشجویان به حوزه پژوهش، در آئینی با حضور رییس و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، از ۳۵ پژوهشگر برتر این دانشگاه تقدیر شد.

به گزارش مفدا سمنان، در این مراسم با حضور رییس، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، از ۳۵ پژوهشگر برتر این دانشگاه تقدیر شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در این مراسم گفت: شرط تحقق توسعه پایدار در کشور، داشتن رویکرد پژوهش‌محور در همه بخش ها از جمله حوزه علمی و دانشگاهی است.

وی توسعه فعالیت‌های پژوهشی را برای رشد و توسعه کشور مهم دانست و گفت: نگاه این دانشگاه مبتنی بر پژوهش در عرصه‌های مختلف است و به همین منظور توسعه فعالیت‌های پژوهشی کاربردی در سال های اخیر به‌ عنوان یک راهبرد در اولویت برنامه‌های این دانشگاه قرار گرفته است.

شادنوش، با بیان اینکه این دانشگاه از طرح‌های پژوهشی در سه سطح دانشجویان، دانشکده‌های تخصصی و کارکنان حمایت جدی کرده، افزود: تجلیل از پژوهشگران باعث تشویق و ترغیب‌ آنان و دیگر فعالان علمی و دانشگاهی و دانشجویان به این حوزه می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، افزایش سطح کمی و کیفی در خدمات سلامت ‌محور را از دستاوردهای دولت و نظام یاد کرد و گفت: باید به جای پرداختن به مسائل سیاسی، اجتماعی و جزئی، به دنبال همراهی و همدلی آحاد جامعه برای عمل به وظایف باشیم تا رشد و توسعه پایدار صورت گیرد.

شادنوش، با اشاره به هجمه‌ها و تخریب‌های صورت گرفته علیه دولت و تشویش اذهان جامعه و بردن فکر و ذهن آنان به سمت و سوی مسائل جزیی و غیر واقعی، گفت: متاسفانه طرح مسائل غیر واقعی و تشویش اذهان جامعه، ما را از وظایف اصلی باز می‌دارد.

وی تاکید کرد: فعالیت‌های عمومی کشور نیازمند بررسی تخصصی و کارشناسان صادق و با تجربه است و باید در زمان خود گزارش شود و کار رسانه و تیتر زدن نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان افزود: امروز تنها راه نجات کشور عمل به وظایف خود هستیم و یک یک افراد جامعه باید در رشد و توسعه و اعتلای کشور گام بردارند.

اسامی برگزیدگان پژوهشی:

دانشکده پزشکی(اساتید بالینی): دکتر محمد فروزش فرد، دکتر صنم مرادان، دکتر ناهید رهبر و دکتر حمیدرضا همتی

دانشکده پزشکی(اساتید علوم پایه): دکتر محمدرضا اکبری عیدگاهی، دکتر مجید جدیدی، دکتر پرویز کوخایی، دکتر بهادر باقری و دکتر حسین میلادی گرجی

دانشکده پرستاری: دکتر مهدی کاهویی و دکتر منیر نوبهار

دانشکده توانبخشی: دکتر فاطمه احسانی

دانشکده بهداشت دامغان: مهندس حسن کرامتی

دانشکده بهداشت آرادان: مهندس زهرا سلیمانی

در بخش دانشجویی: دکتر نصراله مرادی کر، دکتر فرهنگ علی اکبری و دکتر مریم احمدی
در بخش کارکنان: محمدرضا رضوی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.