پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

دکتر پرویز قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، به پویش بهار همدلی پیوست

پیوستن دکتر قزلباش به پویش بهار همدلی

دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان به کمپین بهار همدلی پیوست و از همه همکاران و دانشگاهیان دعوت کرد تا به این پویش همدلانه بپیوندند.

دکتر قزلباش در گفتگوی اختصاصی با مفدا زنجان با دعوت از تمامی دانشگاهیان زنجان برای پیوستن به «پویش بهار همدلی» از پویایی و تلاش جوانان و دانشجویان قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به سیل اخیر که باعث ایجاد خسارت های زیادی به هموطنان شده است گفت: «با وجود خسارت های گستره و ناراحتی ناشی از حوادث اخیر با این همه اقشار جامعه در تمام کشور با آمادگی و همدلی کم نظیر، همبستگی خود را برای کمک به این عزیزان در کنار دولت اعلام کردند»

در ادامه با تقدیر از حرکت های انجام شده توسط جوانان که به صورت خود جوش پویشی را شکل داده اند افزود: «این حرکت تحت عنوان «پویش ملی بهار همدلی» در وزارت بهداشت و با عنایت مقام محترم وزارت به عنوان یک پویش قوی برای تامین مسکن سیل زدگان شکل گرفته است. بنده به این پویش می‌پیوندم و از همه همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی زنجان از کارکنان، بانوان، دانشجویان و اعضای محترم هیات علمی دعوت میکنم که در این پویش مشارکت کنند».

#پویش_ملی_بهار_همدلی

#هم‌وطن_خانه‌ات_را_دوباره_خواهیم_ساخت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.