پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸

پویش بهار همدلی" به زاهدان رسید؛

عضویت رییس و اعضاء هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پویش ملی بهار همدلی

عليرضا انصاري مقدم

با دستور دکتر سید محمد هاشمی شهری اقدامات اداری در زمینه افتتاح حساب اختصاصی برای این کار شروع شده و به زودی این شماره حساب جهت واریز کمک های نقدی اعضاء خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و اعضاء هیئت رئیسه این دانشگاه به جمع اعضاء پویش بهار همدلی پیوستند.
معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب گفت: هدف از این اقدام، مشارکت در تامین امکانات مسکونی و بازسازی منازل هموطنان عزیزی است که در حادثه سیل اخیر خانه و کاشانه خود را از دسست داده اند.
دکتر علیرضا انصاری مقدم گفت: از نخستین روزهای وقوع حادثه سیل، مجموعه کارکنان، دانشجویان، اعضاء هیئت علمی و  و مدیران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به طور خودجوش اقدام به جمع آوری کمک های غیر نقدی و نقدی برای هموطنان سیل زده نمودند.
وی افزود؛  کارکنانی که تمایل داشتند در اهداء کمک های نقدی به هموطنان عزیز شرکت نمایند نیز به طور داوطلبانه به واحد امور مالی محل کار خود مراجعه نموده و نسبت به اختصاص یک روز یا بیشتر از حقوق خود به هموطنان سیل زده اقدام کرده اند.
به گفته دکتر انصاری مقدم، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز امروز پنجشنبه پنجم اردیبهشت و در حاشیه مراسم روز جهانی مالاریا  به "پویش بهار همدلی" پیوست و به دنبال آن تعدادی از اعضاء هیئت رئیسه و مدیران این دانشگاه نیز عضویت خود را در این پویش اعلام نمودند.
وی افزود: با دستور دکتر سید محمد هاشمی شهری اقدامات اداری در زمینه افتتاح حساب اختصاصی برای این کار شروع شده و به زودی این شماره حساب جهت واریز کمک های نقدی اعضاء خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام خواهد شد.
شایان ذکر است چند روز قبل تعدادی از تشکّل های دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی کشور پویش بهار همدلی  را برای جمع آوری و ساماندهی کمک های نقدی به منظور کمک به ساخت منزل و سرپناه برای هموطنان سیل زده آغاز کرده اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.