شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی فسا،

قطعا همدلی و همیاری تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی فسا که شرط انجام این اتفاق نیک و پسندیده است به بهترین حالت خود رخ می دهد

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی فسا،

خبرنگار مفدا فسا به سراغ آقای ایمان حسینی دانشجوی رشته پرستاری و دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی فسا رفت و در خصوص پویش ملی بهار همدلی به گفتگو نشستند.

خبرنگار مفدا فسا به سراغ آقای ایمان حسینی دانشجوی رشته پرستاری و دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی فسا رفت و در خصوص پویش ملی بهار همدلی به گفتگو نشستند.

در اینجا بخشی از مصاحبه را می خوانیم.

خبرنگار مفدا: با سلام و احترام خدمت شما ، هدف شما از پیوستن به این پویش چیست؟

ایمان حسینی: با سلام و وقت بخیر، طبق بیانیه ای که در مورد پویش ملی بهار همدلی توسط دکتر فراهانی معاونت فرهنگی دانشجویی وزرات بهداشت اعلام شد و شورای صنفی را در صدر تمامی نهاد های دانشجویی قرار داده است ما را ترغیب کرد تا به این پویش ملی بپیوندیم و حمایت خود را نیز در این باره اعلام نماییم. “هدف ما نیز از پیوستن به پویش این بود که انشالله دست در دست هم آستین همت را بالا زده و با دستان با محبت خود سرپناهی از محبت برای هموطنان اسیب دیده ی کشورمان بسازیم.”

خبرنگار مفدا: چه احساسی دارید از اینکه به این پویش پیوستید؟ 

ایمان حسینی:خب مسلما احساس حقیقی من زمانی بروز پیدا خواهد کرد که این پویش ملی در دانشگاه علوم پزشکی فسا مثمر ثمر باشد یعنی زمانی که کلید منازل ساخته شده بوسیله ی کمک های نقدی دانشگاهمان توسط دستان پرمهر دانشجویان دانشگاه به آسیب دیدگان اهدا شود.

خبرنگار مفدا: توصیه شما به دیگر دانشجویان و دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش چیست؟ 

ایما حسینی: محبوبیت شورای صنفی در بین دانشجویان دلیلی بر این شد تا آغازگر این پویش ملی به عنوان یک نهاد دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی فسا باشیم.
باید خدمت تمامی عزیزانی که مشتاق پیوستن به این پویش ملی هستند عرض کنم که به هر مقدار کمک های نقدی که توسط دانشگاهیان هر دانشگاه جمع آوری شود به میزان دو برابر آن کمک بلاعوض توسط نهاد های حمایتی کشور به آن افزوده شده.
قطعا همدلی و همیاری تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی فسا که شرط انجام این اتفاق نیک و پسندیده است به بهترین حالت خود رخ میدهد.

خبرنگار مفدا:چه پیامی برای هموطنان آسیب دیده دارید؟ 

ایمان حسینی:ضمن ابراز همدردی با شما هموطنان عزیزمان به دلیل صدمات وارده به اموال و فعالیت های اقتصادی شما به امید خدا که این پویش ملی از سمت دانشگاه علوم پزشکی فسا به صورت هماهنگ و یکدل پیش میرود تا قدمی هرچند اندک در جهت رفاه احوالات زندگی شما برداشته باشد.

لازم به ذکر است که؛ جمع آوری مبالغ در هر دانشگاه، به صورت واریز به یک شماره حساب مختص همان دانشگاه میباشد.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.