یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

بهار همدلی/ دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:

امیدواریم با مشارکت و کمک تشکل‌های دانشجویی به پویش «بهار همدلی» کمک کنیم

مهدی پور

محمدامین مهدی پور دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و از موسسان پویش «بهار همدلی» ضمن ابراز امیدواری از فعالیت پویش بهار همدلی گفت: امیدواریم با کمک تشکل‌های دانشجویی به پویش بهار همدلی کمک کنیم.

محمدامین مهدی پور دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: قطعا دانشجویان و دانشگاهیان نقش موثری در احیاء، بازسازی و کمک به هموطنانی که در سیل نوروز ۹۸ آسیب جدی به مسکن آنها وارد شد، دارند و می‌توانند با همراهی هم تا حد قابل توجهی این خسارات را جبران کنند. 

وی افزود: به همین دلیل با همراهمی مسئولین فرهنگی وزارت بهداشت جلسات متعددی بین گروه‌های دانشجویی برگزار شد و خروجی آن این طرح شد که دانشجویان علوم پزشکی با جمع آوری مبلغی در ایجاد و ساختن مسکن برای نیازمندان مشارکت کنند و امیدواریم بتوانیم در هر دانشگاه مقادیر قابل توجهی کمک جمع کنیم و با همکاری نهادهای حمایتی توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی خانه ها ساخته شود و در اختیار نیازمندان قرار بگیرد. 

این دانشجوی دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: در هر دانشگاه یک حساب شفاف و واضح ایجاد شده و واریزی آن هر چند روز یک بار اعلام خواهد شد و تمامی افرادی که سهیم هستند از خروجی کار مطلع می‌شوند. 

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم با همراهی تشکل‌های دانشجویی بتوانیم به این پویش کمک کنیم. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.