شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر :

بزرگ ترین حُسن پویش بهار همدلی افزایش حس وفاق و همدلی میان خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی است

دهقانی

دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: به اعتقاد من بزرگ ترین حُسن این طرح افزایش حس وفاق و همدلی میان همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی است.

محمد دهقانی در گفت و گو با مفدا بوشهر ضمن ابراز همدردی با هم وطنان سیل زده کشور گفت:‌ در ماه های اخیر متاسفانه شاهد بلایایی در سطح کشور عزیزمان بودیم که باعث تاثر و اندوه همه ی ما شد.اما در مدت کوتاهی خیزش ملت ایران برای کمک به سیل زدگان صورت گرفت، در همین جهت فعالان نهادهای دانشجویی به عنوان پیشگامان عرصه مددرسانی به آسیب دیدگان وارد عمل شدند و پویش عظیمی به نام طرح بهار همدلی دردانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به راه افتاد.

وی در ادامه افزود:  خوشبختانه عده زیادی از مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان به این پویش پیوستند. اکنون مهم ترین دغدغه هم وطنان آسیب دیده ما در استان های سیل زده بالاتر از بحث غذا و پوشاک، مسکن و سرپناه دائمی است که هدف از این پویش نیز در بلند مدت برطرف کردن همین مشکل است.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اتفاق مثبتی که شاهد آن هستیم پیوستن و مشارکت همه اقشار و گروه های دانشگاهی فارغ از هر گونه طیف بندی سیاسی و فرهنگی است و به اعتقاد من بزرگ ترین حُسن این طرح افزایش حس وفاق و همدلی میان همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی است.

دهقانی با بیان اینکه ماهیت شورای صنفی متشکل از نخبه گان، عدالت خواهی در جامعه است، گفت: شورا هیچ وقت به مسائل جامعه بی تفاوتی نشان نداده است و به همین دلیل شورای صنفی از موسسان این طرح بزرگ کشوری است. بنده به همراه اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این پویش می پیوندیم و از تمامی دغدغه مندان دانشگاه علوم پزشکی دعوت می کنم که به "پویش بهار همدلی" بپیوندند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.