یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی فسا:

با آغاز پویش ملی بهار همدلی، جهت همدلی بیشتر با هموطنان سیل زده همراه خواهیم شد

پویش ملی بهار همدلی

سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی فسا با اعلام پیوستن خود به پویش ملی بهار همدلی تصریح کرد: دانشگاهیان این دانشگاه از ابتدای این حادثه، در صحنه بوده است و کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به این مناطق ارسال کرده است و هم اکنون نیز با آغاز این پویش، جهت همدلی بیشتر با هموطنانمان همراه خواهیم شد.

"خدیجه خیراتی" در گفتگو با خبرنگار مفدا فسا اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی فسا جزو دانشگاه هایی است که با تشکیل کانون فعالیت های جهادی، در فعالیت های خیرخواهانه و کمک به مردم محروم جامعه پیش قدم  بوده است.

وی افزود: بنده به عنوان سرپرست اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی فسا، خدمت رسانی را از وظیفه خود می دانم و امیدوارم همه ما دست در دست هم در جهت فراهم آوردن آرامش هم وطنانمان گام برداریم.

خیراتی خاطرنشان کرد: فعالیت های جهادی دانشگاه در سال ۱۳۹۷، به عنوان برترین دانشگاه در حیطه کمیت اردوهای جهادی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور معرفی گردید، لذا دانشگاهیان در این اقدامات همواره درخشیده اند.

خیراتی تصریح کرد: دانشگاهیان علوم پزشکی فسا از ابتدای این حادثه، در صحنه بوده اند و کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به این مناطق ارسال کرده است و هم اکنون نیز با آغاز این پویش، جهت همدلی بیشتر با هموطنانمان همراه خواهیم شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.