یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

دبیر تشکل انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی فسا:

از دانشجویان می‌خواهم بار دیگر با همدلی در "پویش ملی بهار" جریانی تاریخی رقم بزنیم

دبیر تشکل انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی فسا،

دبیر تشکل انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی فسا با پیوستن به "پویش ملی بهار همدلی" گفت: همانطور که جریان دانشجویی به عنوان نخبگان جامعه همواره در بحران‌های مقطعی کشور دغدغه‌مندانه ورود کرده است، از دانشجویان عزیز می‌خواهم بار دیگر با همدلی یکدیگر جریانی تاریخی را رقم بزنیم.

به گزارش مفدا فسا، خبرنگار مفدا به سراغ دبیر تشکل انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی فسا رفت و در خصوص پویش ملی بهار همدلی با وی گفتگو کرد.

مشروح این مصاحبه را با هم می‌خوانیم:

مفدا فسا: با سلام و وقت بخیر، لطفا خودتان را معرفی کنید؟
 با سلام، علیرضا رحیمی، دانشجوی پزشکی و دبیر انجمن اسلامی مستقل هستم.

مفدا فسا: با چه هدفی به این پویش پیوستید؟  
ضمن تشکر از این حرکت مثبت شما، همانطور که اتحادیه ما جزو اولین ها در پیوستن به این پویش بوده، ما نیز به این طرح خیرخواهانه و خدا پسندانه می‌پیوندیم تا ان شاءالله با حمایت مالی از این طرح مرهمی بر آلام هموطنان سیل زده باشیم.

مفدا فسا: چه احساسی دارید از اینکه به این پویش پیوستید؟
یقینا از اینکه بتوانیم همراه با سایر دانشگاهیان، اندک دردی را از هموطنانمان دوا کنیم و این پویش در بلند مدت مثمر ثمر واقع شود بسیار خشنود خواهیم شد.

مفدا فسا: توصیه شما به دیگرا دانشجویان و دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش چیست؟
همانطور که جریان دانشجویی به عنوان نخبگان جامعه همواره در بحران های مقطعی کشور دغدغه مندانه ورود کرده از دانشجویان عزیز میخواهم بار دیگر با همدلی یکدیگر جریانی تاریخی را رقم بزنیم.

مفدا فسا: چه پیامی رای هموطنان آسیب دیده سیل دارید؟
مردم سیل زده بدانند برخلاف برخی مسئولین که در هیاهوی بحران در صحنه حاضر هستند اما در روزهای پس از بحران نقشی کمرنگ را ایفا می‌کنند، دانشگاهیان به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند باید اقدامات تا رفع کامل مشکلات و آلام مردم ادامه یابد لبیک می‌گویند و با نگاهی بلند مدت این مسئله را رصد می‌کنند و با حمایت از پویش بهار همدلی سعی در بازسازی زیر ساخت‌های هموطنان عزیزشان دارند.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.