دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

دبیر "کانون سهند" دانشکده علوم پزشکی مراغه به "پویش ملی بهار همدلی" پیوست

همدلی مراغه

"میلاد آهنگرزاده"دبیر کانون محیط زیست سهند دانشکده علوم پزشکی مراغه با اعلام پیوستن به کمپین بهار همدلی گفت: تصمیم گرفتیم همگام با همه دانشجویان به این کمپین ملحق شویم و در امر خدمت رسانی به مردم رنج دیده بازوی همت ببندیم.

به گزارش مفدا مراغه، "میلاد آهنگرزاده" دبیر کانون محیط زیست سهند دانشکده علوم پزشکی مراغه با اعلام پیوستن به کمپین بهار همدلی گفت: پس از راه اندازی کمپین پویش بهار همدلی تصمیم گرفتیم همگام با همه دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه به این کمپین ملحق شویم و در امر خدمت رسانی به مردم رنج دبده بازوی همت ببندیم.

آهنگرزاده گفت: سیل اخیر منجر به تخریب آشیان مردم شده است که باعث شده قلب تمام مردم را متاثر کرده است. اکنون ما به همراه تمام دانشجویان اعلام آمادگی خود را در جهت پیوستن به این پویش اعلام می‌داریم تا بتوانیم تا در یاری رسانی به مردم رنج دیده سهیم باشیم.

وی گفت: از اینکه کانون محیط زیست از جمله نخستین کانون‌هایی است که به این پویش پیوسته و تصمیم گرفته‌ایم در جهت پیشبرد اهداف و کمک رسانی به هموطنان سیل زده سهیم باشیم تا بتوانیم کمک شایانی به این مردم رنج دیده بکنیم.

وی اظهار داشت: امیدوارم تمام تشکل‌ها، شوراهای صنفی و کانون‌های دانشجویی با همکاری همدیگر در این کار خدا پسندانه سهیم باشند و تا در مناطق سیل زده شاهد پیشرفت روز افزون باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.