دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

دبیر کانون‌ هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به "پویش ملی بهار همدلی" پیوست

بهار همدلی زاهدان23

"ضیاءالدین ملازهی" دانشجوی پزشکی و دبیر کانون‌ هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به پویش ملی بهار همدلی پیوست و گفت: همه توانمان را در راستای بازسازی منازل تخریب شده بر اثر سیل بکار خواهیم گرفت.

به گزارش مفدا زاهدان، "ضیاءالدین ملازهی" دانشجوی پزشکی و دبیر کانون‌ هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به پویش ملی بهار همدلی پیوست و در این راستا پیامی صادر کرد.

بنی آدم اعضای یکدیگرند / که در آفرینش زیک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضو ها را نماند قرار

هنوز درد و رنج زلزله از خاطرمان نرفته که سیل برای تمدید مصیبت باز آمد....

ما دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده کشور، اعلام می‌داریم همه توان خویش را در راستای بازسازی منازل تخریب شده بر اثر سیل بکار گرفته و از تمامی اساتید، اعضای هیئت علمی، مسئولین و کارمندان و پرسنل دانشگاه و بیمارستان‌ها و همچنین نهادهای فعال دانشجویی، دانشجویان و مردم عزیزمان دعوت می‌کنیم به پویش ملی بهار همدلی، پویشی برآمده از جمع دانشجویی، همدل و همدرد برای تصلی دل غم دیدگان و جبران آسیب های اجتماعی در مناطق سیل زده، بپیوندید تا شاید مرهمی باشیم بر گوشه‌ای از دردها و رنج‌هایی که در این روزهای نابسامان اقتصادی، به مردمان عزیز کشورمان تحمیل شده است.

گفتنی است، مبالغ جمع آوری شده توسط این پویش در نهایت شفافیت مالی اعلام و صرف ساخت منازل و خرید لوازم منزل درخور خواهد شد و گزارش فعالیت‌ها به سمع و نظر اعضای پویش خواهد رسید.

دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.