یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸

همدلی دانشجویان ادامه دارد

بازارچه خیریه با طعم بهار

سراب

لیلا هاشمی نژاد نماینده کانونهای دانشجویی دانشکده علوم پزشکی سراب خبرداد:در بهارهمدلی ،دانشجویان همدل و متحد برای کمک به خانه سازی سیل زدگان اقدام می کنند.

به گزارش مفدا سراب،لیلا هاشمی نژاد دبیرکانون خیریه دستهای آسمانی از بازارچه خیریه این کانون در جهت یاری رساندن به سیل زدگان و در راستای پویش ملی بهارهمدلی خبرداد و گفت: دانشجویان از این ایده و اقدام مبتکرانه در ایجاد یک پویش فراگیر دانشگاهی استقبال می کنند.

وی افزود: بزودی بازارچه خیریه با کمک معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده در پارک شهر برگزارخواهد شد و عایدات حاصل از آن در حساب ویژه سیل زدگان واریز خواهد شد.

این گزارش حاکی است:در این طرح انسان‌دوستانه مقرر شده است که هر مقدار کمک‌های نقدی از طرف دانشگاهیان هر دانشگاه جمع‌آوری شد، به میزان دو برابر آن کمک بلاعوض از سوی نهادهای حمایتی کشور به آن افزوده شده و واحدهای مسکونی تخریب شده تعدادی از هموطنان نیازمند بازسازی شود.

براین اساس  دانشجویان مؤسس این پویش ضمن دعوت از همه دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت پیوست به «پویش بهار همدلی»، درخواست کردند کمک‌های نقدی خود را به حساب مشخص شده توسط رئیس دانشگاه واریز نموده و با دستان پر مهر خود برای هم‌وطنان سایبانی از مهر بسازند.

لازم به ذکر است این پویش در کمال شفافیت واریزی وجوه هر دانشگاه را اعلام نموده و خانه‌های ساخته شده توسط هر دانشگاه را در معرض دید همه شرکت‌کنندگان پویش قرار خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.