شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷

پویش ملی/ قهرمان المپیاد ورزش‌های قهرمانی سال ۹۷

پویش ملی بهار همدلی، دریچه‌ای برای کمک به مردم سیل زده است

امیرحسین مازندرانی

امیرحسین مازندرانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان و قهرمان المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: پویش ملی بهار همدلی، راه و دریچه‌ای برای کمک به مردم سیل‌زده کشور است.

قهرمان المپیاد ورزشی سال ۹۷ وزارت بهداشت، اهل شهرستان کردکوی ضمن اعلام پیوستن به پویش ملی بهار همدلی در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: جامعه دانشگاهی کشور از جمله دانشجویان، اساتید، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه‌ها، با پیوستن به این کمپین ملی، می‌توانند گره بخشی از مشکلات هم‌وطنان سیل زده را باز کنند. خوشحالم هستم که بعد از وقوع سیل اخیر، بخش زیادی از فعالان دانشجویی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اقدام به تشکیل این کمپین کردند.

وی گفت: به عنوان یک دانشجو و قهرمان دوره پیشین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت، از جامعه دانشگاهی کشور بخصوص خانواده بزرگ علوم پزشکی می‌خواهم هر چه سریع‌تر با پیوستن به این پویش ملی، با مردم خسارت دیده ابراز همدردی کنند. قطعا در قالب این پویش، می‌توان به جمع آوری کمک‌های نقدی جامعه دانشگاهی اقدام کرد و در احداث خانه‌های مسکونی برای خسارت دیدگان سهم عمده‌ای داشت. همه اقشار دانشگاهی کشور از جمله ورزشکاران دانشجو، با پیوستن به این پویش، یاریگر مردم سیل زده باشند.

مازندرانی اظهار کرد: کمک کردن به خسارت دیدگان و محرومان از منش‌های یک  ورزشکار است. ما ورزشکاران مسؤول هستیم که سنت کمک به همنوعان و هم‌وطنان‌مان  را ادامه دهیم  و بار این مسؤولیت را به دوش بکشیم. این پویش دریچه‌ای برای کمک به مردم آسیب دیده کشور است.

قهرمان المپیاد ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد:  حتماً در این پویش شرکت می‌کنم و عضویت خود را نیز اعلام می‌کنم.بنده هم به عنوان یک پرستار و هم به عنوان یه ورزشکار سعی می‌کنم با حضور مداوم در مناطق محروم و آسیب دیده، به یاری هم‌وطنان بشتابم و فرهنگ کمک به هم‌نوع را در بین دیگر دانشجویان و ورزشکاران ترویج دهم.

وی با تاکید بر اینکه قطعا این کمپین دانشجویی دستاوردهای خوبی به همراه خواهد داشت، گفت: به دانشجویان علوم پزشکی توصیه می‌کنم با حضور درمناطق آسیب دیده و کمک به افراد خسارت دیده، بخشی از آلام این افراد را تسکین دهند. قطعا هر کار خیر، نتایج و دستاوردهای خوبی خواهد داشت و قطعا خداوند اجرا و پاداش این اقدامات انسان‌دوستانه را چندین برابر به افراد خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.