دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

کمک به هموطنان و نیازمندان از به یاد ماندنی‌ترین خاطرات زندگی‌ام است

راستی

حمید راستی عضو شورای مرکزی مجمع تخصصی قرآن و عترت وزارت بهداشت و نماینده دبیران کانونهای دانشجویی تبریز با اشاره به وقایع ناگواری که طی ماههای اخیر برای هم‌وطنان رخ داده است گفت: همیشه کمک به هم‌وطنان و نیازمندان یکی از لذت بخش‌ترین و خاطره انگیزترین امور در زندگی‌ام بوده و امداد رسانی در حادثه تلخ زلزله کرمانشاه و زلزله آذربایجان شرقی در سال ۹۱ از خاطرات به یاد ماندنی زندگی‌ام است.

به گزارش مفدا، حمید راستی عضو شورای مرکزی مجمع تخصصی قرآن و عترت وزارت بهداشت، نفر اول مسابقات سخنوری دانشجویان کشور و نماینده دبیران کانونهای دانشجویی تبریز در وزارت بهداشت در بیان هدف خود از پیوستن به پویش بهار همدلی به خبرنگار مفدا گفت: هدف من از پیوستن به این پویش تبلیغ و دعوت از همه برای کمک به هموطنان گرفتار در سیل است و این وظیفه‌ای است که همه برای انجام آن مکلف هستیم.

راستی افزود: با مراجعه به منابع دینی و روایات معصومین علیهم السلام ضرورت مشارکت در این عمل خداپسندانه را در می‌یابیم.

وی با اشاره به وقایع ناگواری که طی ماههای اخیر برای هموطنان مشکل ایجاد کرده است ادامه داد: همیشه کمک به هم‌وطنان و نیازمندان یکی از لذت بخش‌ترین و خاطره انگیزترین امور در زندگی‌ام بوده و امداد رسانی در حادثه تلخ زلزله کرمانشاه و زلزله آذربایجان شرقی در سال ۹۱  از خاطرات به یاد ماندنی زندگی ام است.

عضو شورای مرکزی مجمع تخصصی قرآن و عترت وزارت بهداشت ادامه داد: معتقدم که ارزش آدمی در کمک به همنوع مشخص می‌شود و به گفته سعدی علیه الرحمه: دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای، فرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد.

نفر اول مسابقات سخنوری دانشجویان کشور با تاکید بر لزوم مشارکت همه دانشگاهیان در این پویش اضافه کرد: من همه دوستان عزیزم در دانشگاه‌های کشور و اساتید و دانشجویان فهیم و خیرخواه را به این پویش عظیم دعوت می‌کنم و همگان را به این امر خیر و پسندیده فرا می‌خوانم.

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پایان در پیامی به هموطنان سیل زده گفت: ای هم وطن رنج دیده تا زدودن آثار این رنج از چشمان نگرانت با تو هستیم و از پا نخواهیم نشست

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.