سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

بهار همدلی/ قهرمان کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت :

از قشر دانشگاهی دعوت می‌کنم با پیوستن به پویش بهارهمدلی، به یاری سیل‌زدگان بشتابند

بهار همدلی

علیرضا کارخانه قهرمان رشته کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: از قشر دانشگاهی دعوت می‌کنم با پیوستن به پویش ملی بهار همدلی، به یاری سیل زدگان بشتابند.

کارخانه در گفت و گو با خبرنگار مفدا، ضمن اعلام حضور و پیوستن خود به کمپین ملی بهارهمدلی گفت: در شرایطی که هم‌وطنان ما در شرایط بحرانی به سر می‌برند و سیل اخیر، خانه و سرپناه آنها را ویران کرده است، ما جامعه دانشگاهی کشور نباید نسبت به این مساله بی‌تفاوت باشیم و در قالب این پویش وظیفه داریم به هم‌نوعان خود کمک کنیم. قطعا تشکیل این پویش ملی که به صورت خودجوش توسط دانشجویان فعال علوم پزشکی، محقق شده است، می‌تواند دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد.

وی اظهار کرد: احداث خانه برای مردم آسیب‌دیده و سیل زده، یک فکر اساسی برای تسکین بخشی از آلام این عزیزان است و در قالب این پویش، می‌توان کمک‌های نقدی دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی را جمع‌اوری کرد و در بازسازی و ساخت منازل تخریب شده، اقدامات موثری انجام داد.

دانشجوی ترم ۳ فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و دارنده مدال طلای المپیاد دوره قبل قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: بنده به عنوان یک ورزشکار تلاش می‌کنم در حد توان، بتوانم به هم‌وطنان عزیزم کمک‌کنم. از دانشجویان می‌خواهم به این کمپین بپیوندند و به هم‌وطنان سیل زده یاری کنند.

کارخانه گفت: عده‌ای از فعالان دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، با راه‌اندازی «پویش ملی دانشگاهیان ایران» با عنوان «پویش ملی بهار همدلی»، از همه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور درخواست کردند تا ضمن پیوستن به این پویش دانشگاهی، در ساخت خانه‌های مسکونی تخریب شده در مناطق سیل‌زده کشور مشارکت کنند که به نظرم این اقدام خلاقانه و دلسوزانه آنها ستودنی است.

وی درباره این پویش خودجوش اظهار کرد: باعث افتخار است که بنده به عنوان یک  دانشجو بتوانم به هموطنانم کمک کنم. این  کمپین می‌تواند کمک زیادی به مردم سیل زده کند و مردم سیل‌زده بدانند که ما جامعه دانشگاهی در شرایط سخت، آنها را تنها نخواهیم گذاشت.

قهرمان رشته کشتی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در سال ۹۷ درباره حضور ورزشکاران به پویش ملی بهار همدلی گفت:از ورزشکاران  عزیز تقاضا می‌کنم در این کمپین عضو شوند و به هموطنان سیل زده که در شرایط  واقعاً بحرانی به سر می‌برند  و چشم و امیدشان به کمک‌های ماست‌، یاری برسانند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.