جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

انجمن های علمی دریچه ای برای فعالیت های تیمی و تمرین مسئولیت پذیری است/ انتخابات هیأت موسس " انجمن علمی اتاق عمل" علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

انجمن علمی

جلسه توجیهی و انتخابات هیأت موسس "انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل" دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور دانشجویان این رشته در دفتر مفدا برگزار و با رای حداکثر "حامد طهماسبی" به عنوان نماینده هیئت موسس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نشست توجیهی و انتخابات هیأت موسس انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه،   با استقبال ۲۰ نفر از علاقمندان به تشکیل و فعالیت انجمن علمی این رشته، در دفتر مفدا برگزار شد.

"کارشناس انجمن های علمی"  با ابراز خرسندی از فعالیت هایاین حوزه در دانشگاه اظهار داشت: از شهریور ماه سال گذشته ساختار انجمن های علمی دانشجویی را در دانشگاه مورد بررسی قرار دادیم و به اصلاح آن پرداختیم تا اینکه هم اکنون شش  انجمن رشته ای و یک انجمن تخصصی با وجود هیئت موسس و شورای مرکزی منسجم مشغول به فعالیت می باشند.

"محمدرضا صباغی" در حاشیه این نشست ضمن تبریک فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه و روز معلم و حمایت اساتید از انتخاب انجمن علمی برتر در حوزه دانشگاهی خبر داد و گفت:  یکی از مهمترین برنامه هایی که با هماهنگی معاون و مدیریت فرهنگی در حال بررسی می باشیم انتخاب انجمن علمی برتر دانشگاهی است تا ضمن ایجاد روحیه رقابت سالم در بین دانشجویان فعالیت ها را از لحاظ کمی و کیفی ارتقا دهیم. همچنین همکاری و حمایت اعضای هیئت علمی و اساتید جایگاه انجمن های علمی دانشجویی را استوارتر می سازد که به خوبی در دانشگاه ما محسوس است. 

وی ادامه داد: یکی دیگر از دریچه هایی که دانشجویان می توانند به فعالیت های تیمی، تمرین مسئولیت پذیری  بپردازند وجود چنین فضایی در معاونت های فرهنگی و دانشجویی است که بعنوان مکمل فعالیت های آموزشی می توان از آن نام برد. 

گفتنی است " حامد طهماسبی" و " نسرین بیگدلی" به ترتیب بعنوان دبیر و نائب دبیر انجمن علمی اتاق عمل انتخاب شدند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.