سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

بهار همدلی/ نماینده قطب غرب خانه نشریات وزارت بهداشت

نماینده قطب غرب خانه نشریات وزارت بهداشت به پویش ملی بهار همدلی پیوست

علی قاسمی

علی قاسمی دانشجوی فعال عرصه نشریات دانشجویی و نماینده قطب غرب خانه نشریات وزارت بهداشت به پویش ملی بهار همدلی پیوست.

علی قاسمی فعال دانشجویی و نماینده قطب غرب خانه نشریات وزارت بهداشت با تاکید بر اهمیت پیوستن به پویش ملی بهار همدلی به مفدا گفت: پویش ملی بهار همدلی با هدف کمک به هموطنان سیل زده توسط دانشجویان شکل گرفته و با هدف کمک به این عزیزان به ایین پویش پیوستیم تا بتوانیم در حد توان در کنار آسیب دیدگان این سیل باشیم. 

وی افزود: من اهل کرمانشاه هستم و با شکل گیری این پویش می‌توانم  گوشه‌ای  از لطفی که این عزیزان در زمان زلزله به مردم کرمانشاه داشتند را جبران کنیم.

قاسمی خطاب به دانشجویان فعال در حوزه نشریات دانشگاهی گفت: از همه دانشجویان و دانشگاهیان عزیز می‌خواهم که به این پویش بپیوندند و این پویش را به دانشگاهیان و مردم معرفی کنند. بنیان پویش بهار همدلی دانشجویی و مردمی است و قطعا می‌تواند جبران خسارت کند و درد این مردم را کاهش دهد. 

وی خطاب به مردم سیل زده گفت: ما تا زمانی که شما این لحظات سخت را پشت سر بگذارید و به زندگی آرام خود بازگردید در کنارتان هستیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد. 

قاسمی در پایان خاطرنشان شد: با توجه به اعتمادی که به دانشجویان به عنوان فعالان عرصه جهادی و علمی وجود دارد قطعا این پویش نیز می‌تواند موفق باشد و نتیجه خوبی را برای مردم آسیب زده به همراه داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.