سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

دبیر واحد چند رسانه‌ای مفدا جهرم به "پویش ملی بهار همدلی" پیوست

حسین محمودی دبیر واحد چند رسانه ای مفدا و دبیر کانون گردشگری گام دانشگاه علوم پزشکی جهرم به پویش ملی بهار همدلی پیوست

"حسین محمودی" دبیر واحد چند رسانه‌ای مفدا جهرم و دبیر "کانون گردشگری گام" دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اعلام پیوستن به "پویش ملی بهار همدلی" گفت: تسریع در روند بازسازی مناطق سیل زده و شرکت در حرکتی داوطلبانه، افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نخواهد شد.

به گزارش مفدا جهرم، دبیر واحد چند رسانه ای مفدا و دبیر کانون گام دانشگاه علوم پزشکی جهرم با بیان این موضوع که به جای دست روی دست گذاشتن بتوانم نقش کوچکی در این همدلی ایفا کنم خرسندم، عنوان کرد : تسریع در روند بازسازی مناطق سیل زده و شرکت در حرکتی داوطلبانه افتخار بزرگی است که نصیب هر کسی نخواهد شد.

وی افزود: حال اینکه شرایطی پیش آمده، تا مجموعه بزرگ وزارت بهداشت دست یاری به سوی آسیب دیدگان دراز کند من هم مثل همه دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور تمام توان خود را برای این همدلی به کار خواهم بست.

محمودی در ادامه عنوان کرد: بی شک این خدمت بزرگ نیاز به دلهای بزرگ و دریایی دانشجویان خواهد داشت و من به همین خاطر از همه دوستان خود و دبیران تمامی نهاد های دانشجویی دانشگاه، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جهرم دعوت می کنم به جای کمک کردن از راه های مختلف که به صورت مقطعی خواهد بود، با پیوستن به این پویش ملی گامی بزرگ در راستای بازسازی منازل مسکونی در مناطق سیل زده بردارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.