سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

با اتحاد خانه‌هایی محکم و ایمن‌ خواهیم ساخت

قرآنی

علی بدیع الزمان عضو شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت به خبرنگار مفدا گفت: خود را موظف می‌دانم که در پویش بهار همدلی شرکت و گامی کوچک در جهت کاهش الام هموطنان عزیز و آسیب دیده بردارم. با یاری و اتحاد همه مردم خانه‌هایی محکم و ایمن‌ خواهیم ساخت.

به گزارش مفدا، علی بدیع الزمان عضو شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت و فعال فرهنگی به خبرنگار مفدا گفت: هدف از این پویش همدلی و همیاری است. مردم همیشه در گرفتاری ها از صمیم قلب و با تمام توان به یکدیگر کمک کرده‌اند و در سختی ها از لحاظ مادی و معنوی یار و یاور یکدیگر بوده اند.

عضو شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت افزود: خود را موظف می‌دانم که در این امر خیر شرکت و گامی کوچک در جهت کاهش الام هموطنان عزیز و آسیب دیده بردارم. امیدوارم که در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه همراه با فرهیختگان دانشگاهی بتوانم مؤثر واقع شوم.

از همه دانشجویان، اساتید و کارکنان دعوت می‌کنم که در این همدلی ملی مشارکت کنند تا با اتحاد و یاری یکدیگر بتوانیم از همه پستی و بلندی ها و سختی ها عبور کنیم. همان گونه که پیامبر مهربانی فرمودند:«مَنْ مَشَی فِی حَاجَةٍ لِأَخِیهِ الْمُسْلِمِ حَتَّی یُتِمَّهَا أَثْبَتَ اللَّهُ قَدَمَیْهِ یَوْمَ تَزِلُّ الْأَقْدَامُ» کسی که برای رفع حاجت برادرش قدم بر دارد، خداوند قدم های او را در روزی که قدمها تزلزل دارد، ثابت و محکم می‌کند.

وی در پایان خطاب به مردم آسیب دیده در سیل افزود: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: «ان مع العسر یسری» قطعا پس از هر سختی آسانی است و با یاری و اتحاد همه مردم خانه‌هایی محکم و ایمن‌تر خواهیم ساخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.