سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد

اعطای وام قرض‌الحسنه ۱۵ میلیون تومانی، ویژه زوج‌های دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایران

وام ازدواج ۳۰ میلیونی شد

دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشجویانی که طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ ازدواج کرده و در سامانه ازدواج دانشجویی نهاد رهبری دانشگاه ثبت نام نموده‌اند، تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اعطا می‌کند.

به گزارش مفدا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق احمدی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به ثبت ۱۱۹ ازدواج دانشجویی در دانشگاه طی دو سال گذشته، از تلاش مجموعه مدیریتی این دانشگاه در راستای حمایت از زوج‌های دانشجو و در جهت ترویج سنت حسنه ازدواج خبر داد و گفت: با پیگیری‌های صورت‌گرفته از سوی دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران، حمایت ریاست دانشگاه و همکاری معاونت توسعه مدیریت و منابع؛ به دانشجویانی که طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ ازدواج کرده و آن را در سامانه ازدواج دانشجویی نهاد رهبری دانشگاه ثبت نموده‌اند، تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اعطا می‌شود.

وی در همین رابطه اظهار داشت: با توجه به مذاکرات صورت‌گرفته با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دانشجویان تا پایان اردیبهشت ۹۸ فرصت دارند با مراجعه به بانک مهر ایران شعبه انقلاب واقع در خیابان کارگر نسبت به تشکیل پرونده یا تکمیل آن اقدام کنند. تسهیلات فوق شامل حال دانشجویانی می‌شود که ازدواج خود را در سامانه ازدواج دانشجویی ثبت نموده و پیامک اعطای تسهیلات را دریافت کرده‌اند.

مدارک مورد نیاز و تاریخ‌های مهم

بر اساس اعلام معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران، مدارک لازم برای دانشجویان واجد شرایط مذکور جهت دریافت وام به شرح ذیل است:

* وام گیرنده:

اصل کارت ملی و شناسنامه

* ضامن:

۱- اصل کارت ملی و شناسنامه ۲- فیش حقوقی ۳- حکم کارگزینی ۴- نامه کسر از حقوق خطاب به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شعبه انقلاب

ضامن یک نفر کارمند رسمی یا دو نفر قراردادی

دانشجویان جهت دریافت وام و هر گونه سوال در این خصوص می‌توانند به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شعبه انقلاب به آدرس میدان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان کارگر شمالی مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱-۶۶۴۰۵۷۸۶-۶۶۴۷۷۵۸۲-۶۶۴۷۷۱۸۷ تماس حاصل کنند.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، تاریخ مراجعه جهت تشکیل پرونده از دهم اردیبهشت ۹۸ لغایت اول خرداد ماه ۹۸ اعلام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.