شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به "پویش ملی بهار همدلی" پیوست

مهربان. شهرکرد

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از پیوستن اعضای این کانون به "پویش ملی بهار همدلی" برای مشارکت در بازسازی منازل مسکونی هم وطنان سیل زده خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، "فاطمه مهربان" با اشاره به آیه ۶۰ سوره الرحمن که می‌فرماید:« آیا جزای نیکی جز نیکی خواهد بود؟»، گفت: پویش بهار همدلی فرصتی است تا با کمک به ساخت سرپناه برای هم‌طنان سیل زده، شکرگزاری خود را از نعمت آرامش و امنیتی که به ما ارزانی شده است، نشان دهیم.

وی افزود: حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و تسکین الام بشری از اهداف کانون‌های هلال احمر است و راه اندازی پویش بهار همدلی نقش ارزنده ای در دنبال کردن اهداف این گونه کانون‌ها ایفا می‌کند.

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با دعوت از تمامی دانشجویان و دبیران و اعضای کانون‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌ها در پیوستن به این پویش تصریح کرد: کمک‌های هرچند اندک در کنار یکدیگر می‌تواند در بهبود شرایط زندگی مردمان مناطق سیل زده اثرگذر باشد.

مهربان یادآور شد: با موافقت تمامی اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، هزینه جشن روز جهانی هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان و مشارکت در پویش بهار همدلی اختصاص یافته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.