جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

نتایج بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت تا شانزدهم اردیبهشت ماه اعلام می شود

کتبی و اوایی

آزمون بخش آوایی در دو روز متوالی از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل سالن همایش های ابن سینا با حضور داوران شهرستانی و کشوری برگزارو نتایج آن تا شانزدهم ماه جاری اعلام و فایل ویدئویی ضبط شده به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال و داوری مجدد صورت می پذیرد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، "کارشناس امور قرآنی دانشگاه " از اعلام نتایج بخش آوایی تا  شانزدهم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: جشنواره قران و عترت در شش بخش معارفی، آوایی، پژوهشی، فناوری، هنری و ادبی در حال برگزاری می باشد که در نخستین مرحله ۲۷ فروردین ماه،  بخش معارف قرآنی به صورت همزمان در سراسر کشور و در در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در محل سالن همایش های ابن سینا و با حضور  بیش از یکصد نفر از دانشگاهیان برگزار شد.

علی زاهدی ادامه داد: شرکت کنندگانی که بیش از ۶۰ درصد نمره کتبی (نمره ۹۰ به بالا) را کسب کرده اند تا هجدهم اردیبهشت ماه فرصت دارند جهت دریافت ۲ نمره مثبت به دروس عمومی خود به معاونت فرهنگی، امور قرآن و عترت مراجعه نمایند. همچنین افرادی که ۶۰ درصد نمره را اخذ کردند در رتبه بندی برگزیدگان قرار گرفته و رتبه های اول نیز با تایید مرکز قرآن و عترت وزارت به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.  

کارشناس امور قرآنی با اشاره بخش های دیگر جشنواره تصریح کرد: شرکت کنندگان در بخش های دیگر می تواننند آثار خود را تا پانزدهم خرداد ماه امور قرآن و عترت دانشگاه تحویل نمایند.

زاهدی در خصوص برگزاری بخش آوایی خاطر نشان کرد: آزمون این بخش در دو روز متوالی از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل سالن همایش های ابن سینا با حضور داوران شهرستانی و کشور آقایان حسنی، صادقی و خانم ها بهنام زاده و انصاری برگزار شد. همچنین نتایج آن تا شانزدهم ماه جاری اعلام و فایل ویدئویی ضبط شده به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت ارسال و داوری مجدد صورت می پذیرد.

گفتنی است مرحله کشوری بخش آوایی در شهریور ماه و به میزبانی همدان برگزار خواهد شد.

شما میتوانید جهت دانلود ریز نمرات و نتایج بخش معارف کلیک کنید و تا روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه اعتراضات خود را به امور قرآن و عترت دانشگاه حضورا اعلام فرمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.