شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰

آزمون شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

قرآن فسا

در این دوره از مسابقات حدود ۱۶۰ نفر از دانشگاهیان(اساتید، کارکنان و دانشجویان) در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ سوره نبا تا فجر، حفظ یک جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ کل قرآن کریم، اذان، ترجمه خوانی، دعا و مناجات خوانی و آیین سخنوری ثبت نام نمودند.

به گزارش مفدا فسا، علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: آزمون شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن نحوی دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات حدود ۱۶۰ نفر از دانشگاهیان(اساتید، کارکنان و دانشجویان) در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ سوره نبا تا فجر، حفظ یک جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ کل قرآن کریم، اذان، ترجمه خوانی، دعا و مناجات خوانی و آیین سخنوری ثبت نام نمودند.

گفتنی است پس از اعلام نتایج مرحله دانشگاهی، CD نفرات اول هر رشته جهت شرکت در مرحله نهایی جشنواره به وزارت ارسال می گردد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.