شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

به مناسبت گرامیداشت هفته آموزش؛

نمایشگاه دستاوردهای آموزش در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای آموزش کاشان

به منظور گرامیداشت نقش و جایگاه کلیدی آموزش در توسعه علمی کشور"نمایشگاه دستاوردهای آموزش" از تاریخ هفتم تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری به همت معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، در این نمایشگاه اقدامات یکساله بسته‌های طرح تحول آموزش، دفاتر توسعه آموزش علوم پزشکی دانشکده‌ای و واحدهای توسعه آموزش علوم پزشکی بیمارستانی و واحدهای تابعه مرکز مطالعات و توسعه علوم پزشکی به نمایش گذاشته شد.

برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌های علمی، کلینیک‌های مشاوره، مسابقات و بازی‌های آموزشی و سرگرمی از محورهای اصلی این نمایشگاه بود.

درغرفه استعدادهای درخشان اطلاع رسانی در مورد دفتر استعدادهای درخشان، شیوه‌های عضویت و مزایای آن وآیین نامه های استعداد های درخشان ارائه شد.
معرفی کمیته دانشجویی، مسابقات آموزشی،دریافت ایده های آموزشی و تقدیر از بهترین ایده و اجرای ایده در صورت امکان از دستاوردهای غرفه کمیته دانشجویی می باشد.
از دیگر دستاوردها به غرفه های مشاوره علمی ، آموزش مجازی، آموزش مهارت های بالینی، برگزاری کارگاه و دریافت گواهینامه، دریافت کارت، غرفه نظرسنجی از شرکت کنندگان، غرفه پزشکی و تغذیه، آموزش پزشکی مبتنی بر هزینه کرد هوشمند و غرفه های معرفی هر دانشکده می توان اشاره نمود.
گفتنی است با توجه به افتخار کسب سه رتبه برتر کشوری دانشگاه در بیستمین جشنواره شهید مطهری، یک غرفه پربار علمی و آموزش جهت معرفی توانمندی‌های دانشگاه به نمایش گذاشته شد.

خبرنگار: نازنین ادیبی، فائزه کاوزی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.