شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا به "پویش ملی بهار همدلی" پیوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا با اعلام پیوستن به "پویش ملی بهار همدلی" گفت: هموطنان عزیز سیل زده بخشی از وجود خود ما هستند و اگر کاری کردیم و کاری در آینده انجام دهیم، فقط انجام وظیفه بوده است.

به کزارش مفدا فسا، خبرنگار مفدا در خصوص پویش ملی بهار همدلی با "دکتر علی اصغر خالقی" ریئس دانشگاه علوم پزشکی فسا به بحث و گفتگو نشست.
در اینجا بخشی از این گفتگو را می‌خوانیم.

مفدا فسا: با سلام و وقت بخیر، خیلی ممنون و سپاسگزاریم که وقت خود را در اختیار ما قرار دادید. لطفا هدف خود را از پیوستن به این پویش بفرمایید؟

سلام و وقت بخیر ، دکتر علی اصغر خالقی هستم. بنی آدم اعضای یکدیگرند ، که در آفرینش ز یک گوهرند   چه عضوی به درد آورد روزگار  دگر عضوها را نماند قرار

من هم مثل همه هموطنان نوع دوست احساس مسولیت کردم و به این پویش زیبا پیوستم.

مفدا فسا: چه احساسی دارید از اینکه به این پویش پیوستید؟
خوشحالم که می‌توانم همراه دیگران در این حس خوب شرکت کنم، انجام کار خوب خوشایند است.

مفدا فسا: توصیه شما به دیگر دانشجویان و دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش چیست؟
 من توصیه می‌کنم که همه دوستان در این اقدام زیبا شرکت کنند، گرچه در عمل این اتفاق افتاد و دانشگاهیان علوم پزشکی فسا پیش قراولان ارسال کمک به سیل زدگان بودند و یک  دستگاه کامیون در همان گرفتاری اولیه مردم سیل زده، مایحتاجی برای آنها ارسال کردند.

مفدا فسا: چه پیامی برای هموطنان آسیب دیده سیل دارید؟
هموطنان عزیز سیل زده، شما بخشی از وجود خود ما هستید. اگر کاری کردیم و کاری در آینده انجام بدهیم فقط انجام وظیفه شده است و حق شما بیشتر از این است. باورمان این است که ممکن بود این حوادث برای ما افتاده بود و بلاشک ما نیز از شما انتظار همراهی و همدلی داشتیم تا حالمان بهتر شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.