دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴

بمنظور مشخص شدن تیم های برتر جام دهه فجر

مسابقات مقدماتی فوتسال کارکنان شبکه های بهداشت و درمان مناطق مختلف فارس برگزار گردید

فوتسال کارکنان شیراز

در رقابت های شمال فارس که با میزبانی مناسب شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقلید انجام گردید، تیمهای زرقان، مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد، کامفیروز، اقلید و آباده شرکت داشتند و در نهایت تیمهای مرودشت و ارسنجان به مسابقات استانی صعود نموده و تکلیف تیم سوم این منطقه با برگزاری مسابقه با تیمهای سوم مناطق دیگر مشخص میگردد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مسابقات مقدماتی فوتسال کارکنان شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های شمال فارس برگزار گردید.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: مسابقات مقدماتی فوتسال کارکنان شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان فارس، در سه منطقه برگزار میگردد و در نهایت 8 تیم از برترین شهرستان ها به مرحله استانی صعود میکنند.

دکتر حیدر صفرپور افزود: در رقابت های شمال فارس که با میزبانی مناسب شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقلید انجام گردید، تیمهای زرقان، مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد، کامفیروز، اقلید و آباده شرکت داشتند و در نهایت تیمهای مرودشت و ارسنجان به مسابقات استانی صعود نموده و تکلیف تیم سوم این منطقه با برگزاری مسابقه با تیمهای سوم مناطق دیگر مشخص میگردد.

وی در ادامه بیان داشت: مسابقات مقدماتی کارکنان شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان در دو منطقه فراشبند با شرکت 8 تیم، در روز هفتم دی ماه و نیز در شهرستان نیریز با شرکت 8 تیم از دهم دی ماه و همچنین مسابقات مقدماتی کارکنان واحدهای مستقر درشیراز با شرکت 32 تیم از چهارم دی ماه جاری شروع و در حال برگزاری میباشد .

این رقابت ها در شمال استان فارس نیز با شرکت 8 تیم و در 2 گروه 4 تیمی به میزبانی شبکه بهداشت و درمان اقلید برگزارگردید که در پایان تیمهای مرودشت و ارسنجان به مرحله استانی صعود کردند.

دکتر صفرپور در پایان یادآور شد: با صعود 8 تیم از سه منطقه شهرستان ها و 8 تیم از واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مستقر در شیراز، در مجموع 16 تیم در مسابقات فوتسال کارکنان در بهمن ماه در شیراز به رقابت خواهد پرداخت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.