یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو "پویش ملی بهار همدلی":

کمک به همنوع یک وظیفه الهی بوده و در "پویش ملی بهار همدلی" چنین فرصتی مهیا شده است

دکتر رستم پور

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: کمک به همنوع یک وظیفه الهی بوده و در پویش بهار همدلی چنین فرصتی برای جامعه دانشگاهی، علوم پزشکی کشور مهیا شده است.

به گزارش مفدا گیلان، "دکتر محمد رستم پور" ضمن پیوستن به "پویش ملی بهار همدلی" اظهار کرد: راه اندازی این پویش در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یک حرکت بسیار قابل تحسین است، بی شک بازسازی آسیب های سیل، نیازمند همیاری و همدلی بوده و پویش همدلی، هموار کننده این امر مهم است و امیدواریم ما نیز بتوانیم در دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مشارکت دانشجویان، اساتید و کارکنان سهم قابل قبولی در بازسازی منازل تخریب شده هموطنان داشته باشیم .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: "پویش بهار همدلی" کار بزرگی است که توسط دانشجویان سراسر کشور شکل گرفته و دانشجویان همواره جلو تر از ما در کارهای فرهنگی و جهادی حرکت کرده و این باعث سرافرازی ماست  و سعی ما بر این است تا از تمام ایده های دانشجویی جهت تحقق اهداف "بهار همدلی" استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به وضعیت نابسامان مناطق سیل زده باعث امیدواری و خرسندی است که تمامی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی فارغ از تفاوت‌های فکری و سلیقه‌ای در کنار یکدیگر همکاری کرده و گامی در راستای رضای خدا و بهبود زندگی هموطنان سیل زده و التیام درد آنها برمی‌دارند.

رستم پور ادامه داد: کمک به همنوع یک وظیفه الهی است  و در این راستا کمک به هموطنان سیل‌زده کشور به منظور بازسازی منازل تخریب شده یک امر بسیار نیکو بوده و لازم است هرچه سریعتر تمامی دانشجویان در کنار اساتید و همکاران قدم در این راه خیر گذاشته و به این پویش بپیوندند و قطعا خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گیلان در کنار هموطنان آسیب دیده خواهند بود و از تمام توان خود و ظرفیت دانشجویی برای کاهش آلام این عزیزان، در این طرح بزرگ و حرکت خداپسندانه استفاده خواهند کرد.

لازم به ذکر است، دانشگاهیان نیکوکار دانشگاه علوم پزشکی گیلان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای بازسازی منازل تخریب شده در سیل و حضور در "پویش ملی بهار همدلی" به  شماره حساب زیر واریز  و حمایت خود را از هم‌میهنان حادثه دیده‌مان اعلام نمایند.

شماره حساب:   ۲۶۹۲۶۳۵۰۰
شماره کارت:     ۵۸۹۴۶۳۱۱۱۳۰۶۸۸۱۱
شماره شبا:       ۳۸۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۶۹۲۶۳۵۰۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.