یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

برترین های مسابقات کتبی قرآن وعترت دانشکده علوم پزشکی اسفراین معرفی شدند

مسابقات کتبی قران و عترت- مفدا اسفراین

اسامی برترین های مسابقات کتبی قرآن و عترت (ع) دانشکده علوم پزشکی اسفراین اعلام شد.

به گزارش مفدا اسفراین ، مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه سیزده نفر از شرکت کنندگان در مسابقات کتبی قرآن و عترت (ه) در دانشکده علوم پزشکی اسفراین حائز رتبه های برتر شدند گفت: از این تعداد سه نفر در بخش اساتید، پنج نفر در بخش کارکنان و پنج نفر در بخش دانشجویی هستند.

دکتر حشمت الله قهرمانلو افزود : در بخش اساتید سمیه دلرحمی در رشته احکام، اسماعیل شجاع در رشته آشنائی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم و علی چوپانی در رشته آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه اول شدند.

وی با بیان اینکه محمد قره قاشلو، محمد سپاهی، سلیمان سلیمانی و زهرا سادات عابدینی به ترتیب در رشته احکام نفرات اول تا چهارم را در بخش کارکنان کسب کردند گفت: در رشته نهج البلاغه سارا عابدی کوشکی و در رشته سبک زندگی اسلامی عذرا حیدری رتبه های برتر را به دست آوردند.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین از کسب رتبه برتر جواد جهانی و مریم ناصری کوشکی در رشته احکام در بخش دانشجویی خبر داد و افزود: منیره رمضان پور، خدیجه برات محمودی و طاهره صفری به ترتیب در رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با احادیث اهل بیت (ع) و پرسمان قرآنی نفرات برتر شدند.     

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.