دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

گزارش تصویری

بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

بخش آوایی قرآن و عترت

مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست وچهارمین جشنواره قرآن وعترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

  به گزارش مفدا بوشهر، به نقل از مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت با حضور پرشور و استقبال گرم قاریان، حافظان، مؤذنان و ذکرگویان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

در این رویداد، ۲۷۰ نفر از سراسر استان بوشهر در مرحله دانشگاهی بخش آوایی در سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان به رقابت پرداختند و در نهایت مطابق ارزیابی هیأت داوران، نفرات ممتاز به مسابقات سراسری جشنواره قرآن و عترت به عنوان نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همدان اعزام خواهند شد.

شایان ذکر است، بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت، در رشته های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ، اذان، دعا و مناجات و ترجمه خوانی قرآن کریم در حالی به کار خود پایان داد که اسامی نفرات برتر در دو حوزه خواهران و برادران متعاقباً از سوی مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام خواهد شد.

حامد یوسفی/ کارشناس مرکز قرآن و عترت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.