دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳

به همت دانشکده بهداشت و دانشجویان فعال این دانشکده برگزار شد

جشن ساده دانشجویان دختر بهداشت علوم پزشکی بیرجند با شکوهی خاص در خوابگاه فاطمیه برگزار شد

بیرجند/جشن خوابگاهی

با حضور جمعی از اساتید و کارشناسان دانشکده بهداشت، جشنی ساده به همراه پرسش و پاسخ دانشجویی در سالن تلویزیون خوابگاه فاطمیه برگزار شد

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشکده بهداشت با استقبال از برگزاری چنین نشست هایی به صورت نیمه رسمی و خودمانی گفت: هدف چنین دورهمی هایی اجرای برنامه هایی است که به داشتن حال خوب کند.

دکتر محمدرضا میری از جابجایی ساختمان دانشکده بهداشت به محل جدید آن خبر داد و با اعلام اینکه در حال آماده سازی می باشد افزود: در دانشکده بهداشت به دنبال ارتقاء رشته های تحصیلات تکمیلی هستیم.

وی ادامه داد: به دنبال افزایش رشته های کارشناسی تغذیه، کارشناسی ارشد آمارزیستی، اپیدمیولوژی، اکولوژی در دانشکده می باشیم و نگاهی هم به آوردن دکترای آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت داریم

دکتر عباس جوادی عضو هیئت علمی دانشکده بهداشت و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز با ابراز خرسندی از حضور اساتید دانشکده بهداشت در جمع دانشجویان خوابگاهی گفت: از حضور مسئولین و اساتید تمامی دانشکده ها در فضاهای خوابگاهی استقبال می کنیم.

وی با اشاره به مشکلات معاونت فرهنگی دانشجویی در برآورده شدن خواسته های دانشجویان اظهار داشت: در این زمینه نیاز به مشارکت دانشجویان برای بهبود شرایط کنونی داریم.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان نیز با اشاره به سبک زندگی سالم در فضای خوابگاهی گفت: دانشجویان باید قدر دوران دانشجویی و دوستی با افرادی از فرهنگ های مختلف را بیشتر بدانند

دکتر میترا مودی با تاکید براینکه زندگی خوابگاهی فرصت مناسبی است تا برای ورود به بازار کار و چالش های زندگی کارمندی آماده شوید افزود: در امور بانوان آمادگی داریم با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی برنامه هایی برای ارتقاء سلامت جسمی، روانی و معنوی دانشجویان دختر برنامه ریزی کنیم.

برگزاری پرسش و پاسخ دانشجویی، صندلی داغ با حضور دکترمحمدرضا میری رئیس دانشکده بهداشت، مهندس غلامرضا شریف زاده استادیار اپیدمیولوژی ، مسابقه پانتومیم با تشکیل 4 گروه متشکل از اساتید و دانشجویان، شعرخوانی، قرعه کشی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

گفتنی است مهدیه زنگنه از دانشجویان این دانشکده و فعالین فرهنگی دانشگاه که اجرای این برنامه را برعهده داشت اعلام کرد که جوایز این قرعه کشی هدایای شخصی دکترمیری بوده که با لطف وی از محل کارشان جمع آوری و درجشن توزیع شد

تعدادی از اساتید این دانشکده در ادامه مراسم قرعه کشی نیزهرکدام هدیه به سه نفر از دانشجویان را متقبل شدند تا اکثرا دانشجویان این دانشکده دست خالی از مراسم بیرون نروند.