چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

حجت الاسلام حسین صافدل؛

برنامه های سازمان باید در راستای ترویج فرهنگ نماز حرکت کند

خبر

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور اعضای این ستاد در سالن جلسات ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دبیرستاد اقامه نماز دانشگاه در خصوص این نشست گفت: بر اساس موارد مندرج در تفاهم نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ستاد اقامه نماز کشور، لازم است تا در بخش زیرساخت ها با نیازسنجی نسبت به رفع کمبودها اقدام نماییم.

"حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسین صافدل" در ادامه فرهنگ سازی در مقوله نماز را یک ضرورت دانست و اظهار داشت: مسئله نماز به عنوان یک فریضه مقدس بایستی مورد توجه قرار گیرد و  برنامه های سازمان باید در راستای ترویج فرهنگ نماز ودر نمای کلی تر به سمت اهمیت دادن به برنامه های فرهنگی حرکت کند.

"دکتر محمدقربانی" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در این نشست از ساماندهی فعالیت های فرهنگی با محوریت بزرگداشت نماز در دانشگاه خبر داد و افزود : در سال تحصیلی جدید با همراهی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و امور قرآن و عترت برنامه های متنوعی در جهت افزودن بر غنای محتوایی برنامه های فرهنگی درنظر گرفته شده است و در مقوله اقامه نماز نیز به عنوان یک اصل مهم و محوری خود را مکلف به اجرای برنامه های مصوب در ستاد اقامه نماز دانشگاه می دانیم .

گفتنی است جلسات ستاد اقامه نماز ماهانه با ریاست رئیس دانشگاه و دبیری سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار میگردد.