عناوین ویژه

 • دوره توجیهی دانشجویان جدید الورود ۱۳۹۶-۰۷-۰۲ ۱۵:۰۸

  ۱۰ مهر

  دوره توجیهی دانشجویان جدید الورود

  دوره توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشکده پرستاری حضرت زهرا(س)آباده، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویی برگزار می شود.

 • ثبت نام وام تحصیلی نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶ ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ ۰۸:۵۳

  ثبت نام وام تحصیلی نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶

  دانشجویان متقاضی وام تحصیلی می توانند جهت ثبت نام از دو شنبه ۱۰ مهر لغایت یکشنبه ۳۰ مهر به پرتال دانشجویی به آدرس portal.srd.ir مراجعه نمایند.

 • در عزای بزرگترین استاد مکتب عشق ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۴:۴۳

  سیاه پوش کردن دانشکده

  در عزای بزرگترین استاد مکتب عشق

  شیعیان از امام رضا(ع)، چنین نقل شده است: «وقتی محرم فرا می‌رسید، پدرم خندان دیده نمی‌شد، حزن و اندوه تا پایان دهه‌ اول بر او غالب بود و روز عاشورا، روز حزن و مصیبت و گریه ایشان بود.»

 • افتخاری دیگر در دانشکده ۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۱۱:۲۹

  تبریک به مناسبت پذیرش در آزمون دکتری

  افتخاری دیگر در دانشکده

  همه ساله با شروع سال تحصیلی جدید،حرکتی دوباره و پر انرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار در دانشگاه ها آغاز می شود. و این بار این حرکت با موفقیت یکی دیگر از اساتید بزرگوار این دانشکده آغاز گردید تا الگویی در جهت تلاش و فعالیت و علم آموزی برای نسل جوان جامعه باشد.

 • قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۳۹۶ ۱۳۹۶-۰۶-۲۸ ۰۸:۲۹

  قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۳۹۶

  با عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در آزمون کنکور سراسری سال ۹۶ جزییات و جدول زمانبندی ثبت نام به شرح ذیل اعلام می گردد :

 • پیام ریاست دانشکده در آستانه ورود دانشجویان جدید الورود ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۳:۴۸

  پیام ریاست دانشکده در آستانه ورود دانشجویان جدید الورود

  دکتر علیرضا توکل،ریاست دانشکده پرستاری طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان جدید الورود تبریک گفت.در این پیام آمده است...

 • بیست و ششمین جشنواره دانشجویان نمونه سراسر کشور ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۳۱

  بیست و ششمین جشنواره دانشجویان نمونه سراسر کشور

  بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان از نیمه دوم مهرماه ۱۳۹۶ آغاز می گردد لذا کلیه متقاضیان می توانند به مدت دو هفته تا پایان مهره ماه سال جاری ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و اصلاحیه آن بهمراه شیوه نامه با درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی نسبت به شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

 • غدیر خم افتخار مذهب شیعه ۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۲۲:۲۹

  غدیر خم افتخار مذهب شیعه

  غدیر خم نام ناحیه‌ای میان مکه و مدینه است که پیامبر اسلام در حجه الوداع، علی را «ولی» پس از خود اعلام کرد. ۱۸ ذی‌الحجه، سالروز این واقعه میان شیعیان به عید غدیر خم شهرت دارد.

 • برپایی اردوی جهادی دانشجویان دانشکده پرستاری آباده ۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۴:۱۷

  با شعار می‌سازیم تا ساخته شویم؛

  برپایی اردوی جهادی دانشجویان دانشکده پرستاری آباده

  اردوی جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی آباده با شعار "می سازیم تا ساخته شویم و با هدف خدمت رسانی و محرومیت زدایی در منطقه محروم "محمد آباد" خسرو شیرین برگزار شد.

 • سومین کنگره سیره نبوی(ص) در طب ۱۳۹۶-۰۶-۲۱ ۱۲:۰۴

  سومین کنگره سیره نبوی(ص) در طب

  اهمیت سیره نبوی و حدیث ها و گفتارهای منقول از ائمه اطهار به عنوان دستاویز و راهنمای پزشکان ،هم در حوزه های کاربردی سلامت و هم در نظریه پردازی های متین درباره پزشکی اسلامی ، دو چندان جلوه گر می شود

 • روز بهورز ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۰۸:۴۹

  روز بهورز

  ۱۲ شهریور ماه به عنوان روز بهورز نامگذاری شده است در چنین روزی در سال ۱۳۶۳ وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی وقت با هدف کمک رسانی هر چه بیشتر به بیماران روستایی وهمچنین در جهت تحقق یکی از اهداف مقدس انقلاب اسلامی مبنی بر فقر زدایی از روستاها دست به تاسیس خانه هایی با نام خانه بهداشت زد و در جهت تامین کادر متخصصاین خانه ها به تربیت افرادی همت گمارد که بهورز نام گرفتند .

 • لحظه به لحظه با اخبار (جشنواره تیتر 10) ۱۳۹۶-۰۶-۱۲ ۲۲:۳۹

  لحظه به لحظه با اخبار (جشنواره تیتر 10)

  مرحله پایانی جشنواره "تیتر ۱۰" از صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور آغاز می‌شود و شرکت کنندگان در این جشنواره از ظهر یک شنبه ۱۲ شهریور ماه برای اسکان پذیرش شده اند.