عناوین ویژه

 • هاتف ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۰۹:۵۴

  هاتف

  در راستای ترویج و توسعه امر مقدس ازدواج مرکز هاتف راه اندازی و فعالیت گسترده ای در زمینه ترویج ازدواج اسلامی ایرانی دارد .

 • کلاسهای تمرینی «آمادگی جسمانی» ۱۳۹۶-۰۴-۳۱ ۰۹:۳۶

  کلاسهای تمرینی «آمادگی جسمانی»

  کلاسهای تمرینی «آمادگی جسمانی» ویژه بانوان جهت آمادگی حضور در دومین المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاههای علوم پزشکی کشوربرگزار می گردد.

 • وعده دیدار فعالان قرآنی در گیلان ۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۰۹:۳۱

  در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت(ع)اعلام شد

  وعده دیدار فعالان قرآنی در گیلان

  پرچم جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، به دانشگاه علوم پزشکی گیلان میزبان دوره بعدی این جشنواره تحویل داده شد.

 • شیراز میزبان فعالان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۳:۳۵

  شیراز میزبان فعالان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

  رئیس کمیته فنی و نظارت ستاد دانشگاهی بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه خبر داد و گفت: برای اسکان بیش از ۱۰۰۰نفر از شرکت کنندگان در مرحله نهایی این جشنواره دو هتل چمران و پارس تدارک دیده شده است.

 • هفته عفاف و حجاب ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۱:۰۶

  هفته عفاف و حجاب

  دو آیه قرآن به صورت صریح بحث حجاب را مطرح کرده اند. آیه ۳۱ سوره نور و آیه ۵۹ سوره احزاب به طور صریح به این بحث پرداخته اند

 • ثبت نام تمدید شد ۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۲:۴۹

  ثبت نام تمدید شد

  مهلت ثبت نام در عتبات دانشگاهیان تا ۲۴ تیرماه تمدید شد

 • آزمون طرح تعهد خدمت ۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۴:۵۸

  آزمون طرح تعهد خدمت

  آزمون طرح تعهد خدمت جهت فارغ التحصیلان رشته های پرستاری ، هوشبری ، اتاق عمل متقاضی گذراندن تعهد خدمت طرح در سامانه دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 • برنامه سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۴:۲۲

  برنامه سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان

  با توجه به برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال دوم،دانشجویان استفاده کننده از سرویس در هر ترم تحصیلی ، برنامه سرویس ایاب و ذهاب از خوابگاهها به دانشکده تنظیم و به شرح زیرمی باشد .

 • هرکه دارد هوس کرببلابسم الله ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۱۴:۰۰

  هرکه دارد هوس کرببلابسم الله

  آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان از ۱۰ تیرماه آغاز و تا ۲۲ تیرماه ادامه دارد.

 • ۱۵ خرداد ۱۳۹۶-۰۳-۱۵ ۱۱:۱۰

  ۱۵ خرداد

  بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام ۱۵ خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.

 • «اهدای کتاب، اهدای دانایی» ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۱۵:۰۲

  «اهدای کتاب، اهدای دانایی»

  ۲۵ جلد کتاب از تالیفات امام جمعه محترم شهرستان آباده حجه الاسلام و المسلمین سید حسن موسوی خراسانی به کتابخانه دانشکده پرستاری حضرت زهرا اهداء شد.

 • کارکنان با قرآن در رمضان به روایت تصویر ۱۳۹۶-۰۳-۲۳ ۰۹:۳۰

  کارکنان با قرآن در رمضان به روایت تصویر

  طرح «با قرآن در رمضان» ویژه کارکنان واساتیددر حال برگزاری است. در راستای اجرای برنامه های سازمانی مراسم جزء‌خوانی و ترتیل قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان از اول ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان آن ادامه خواهد داشت. در این مراسم کلیه کارکنان واساتید به تلاوت آیات قرآن کریم و تفسیربرخی آیات می‌پردازند.