عناوین ویژه

 • برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ ۱۰:۲۶

  برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، 4 اسفند ماه، جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا، رابطین برخی از ادارات و فاطمه سدیدی رابط امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی لارستان در ساعت 9 صبح آغاز شد. در ابتدا سرگرد امیر جاهدی دبیر ستاد شهرستان ضمن خوش آمد به حضار، مصوبات جلسه قبل را قرائت نمود. در ادامه برخی از حضار در مورد عنوان جلسه فعالیت ستاد امر به معروف در ایام عید نوروز، پیشنهاداتی ارائه دادند و مشکلات موجود در شهرستان عنوان شد. برخی از ادارات موظف به پاسخگویی در خصوص موارد مطروحه شدند. در انتها حجت السلام والمسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان، ضمن تشکر از حضور حضار گرامی، با جمع بندی مطالب مطرح شده، جلسه را در ساعت 11:15 به پایان رساندند.

 • حضور دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی لارستان در المپیاد ورزش های همگانی ۱۳۹۵-۱۲-۰۷ ۱۳:۴۰

  حضور دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی لارستان در المپیاد ورزش های همگانی

  به گزارش مفدا لارستان، دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به سرپرستی مجتبی صلح جو در افتتاحیه دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور یافتند. این مسابقات امسال در خزر آباد ساری در حال برگزاری است. تیم والیبال دختران دانشکده علوم پزشکی لارستان با چهار تیم همدان، اراک، کرمانشاه و شهرکرد هم گروه شدند. در گام نخست تیم لارستان در ساعت 14 امروز به مصاف تیم همدان خواهد رفت.

 • برگزاری یادواره "شهدای دانشجوی مدافع حرم" در دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۴ ۱۰:۴۸

  برگزاری یادواره "شهدای دانشجوی مدافع حرم" در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان و نهاد مقام معظم رهبری در این دانشکده و با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان لارستان یادواره شهدای دانشجوی مدافع حرم در جوار قبور مطهر شهدای شهر لار برگزار شد.

 • نشست خصوصی سید احمد عبودتیان با دبیران کانون ها و تشکل های فعال دانشجویی ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۲:۵۵

  به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی و فرهنگسرای نهاد رهبری دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  نشست خصوصی سید احمد عبودتیان با دبیران کانون ها و تشکل های فعال دانشجویی

  به گزارش مفدا لارستان صبح دیروز نشست خصوصی سید احمد عبودتیان مدیر عامل موسسه خاتم الاوصیاء تهران با دبیران و نمایندگان کانون ها و تشکل های فعال دانشجویی در دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

 • پیاده روی صبحگاهی پرسنل دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۱:۵۴

  پیاده روی صبحگاهی پرسنل دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان صبح روز شنبه ۳۰بهمن ماه ۹۵ ریاست دانشکده علوم پزشکی به همراه جمعی از مدیران و پرسنل ستاد مرکزی دانشکده اقدام به پیاده روی در فضایی صمیمانه  نمودند. این همایش پیاده روی به پیشنهاد ریاست دانشکده، دکتر عاطفه رئوفی برگزارشد؛ ایشان به کارکنان توجه به سلامت جسم وروح را گوشزد کرد و گفت: با توجه به اهمیت سلامتی جسمی و روحی کارمندان  و بنا به مشغله کاری فراوان پرسنل از سلامتی و ورزش خود غافل مانده که این مهم بزرگترین خسارت را به جامعه تحمیل می کند چرا که اگر افراد از نظر جسمی و روحی در وضعیت مناسب به سر نبرند  هزینه های درمانی زیادی به کشور و دولت و خانواده تحمیل می کنند. لذا از هم اکنون کارکنان دولت باید با انجام ورزش های سالم در حفظ سلامت و تندرستی خود تلاش نمایند.

 • آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند در لارستان ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۱۱:۳۱

  آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند در لارستان

  به گزارش مفدا لارستان در صبح روز یکشنبه اول اسفند ماه ۹۵ برنامه بسیج سلامت نوروزی واحد مهندسی بهداشت محیط با حضور دکتر سروش کیانی لاری معاون فنی و اجرایی معاون بهداشتی و کلیه بازرسین  واحد مهندسی بهداشت محیط همزمان با سراسر کشور در شهرستان لارستان آغاز گردید.

 • راهکارها و شیوه های فعالیتهای فرهنگی اثرگذار در لارستان به چالش کشیده شد ۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۱۴:۴۴

  راهکارها و شیوه های فعالیتهای فرهنگی اثرگذار در لارستان به چالش کشیده شد

  به گزارش مفدا لارستان صبح امروز سومین کارگروه بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی شهرستان به همت مدیریت فرهنگی – دانشجویی دانشکده، دفتر نهاد مقام معظم رهبری و با همکاری فرمانداری ویژه لارستان با حضور سید احمد عبودتیان مدیر عامل موسسه خاتم الاوصیاء تهران، روسای مراکز آموزش عالی شهرستان و فعالان فرهنگی و روابط عمومی ادارات شهرستان در محل سالن شهید امامی فرمانداری برگزار گردید

 • بالگرد اورژانس هوایی در لارستان به زمین نشست ۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۱۵:۲۸

  بالگرد اورژانس هوایی در لارستان به زمین نشست

  به همت دانشکده علوم پزشکی لارستان، یک فروند بالگرد اورژانس هوایی جهت خدمت به بیماران و مجروحان حادثه دیده، در این شهرستان به زمین نشست.

 • بازدید مدیریت تحقیقات و فناوری از دانشکده بهداشت اوز ۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۱۱:۰۶

  دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  بازدید مدیریت تحقیقات و فناوری از دانشکده بهداشت اوز

  به گزارش مفدا لارستان، روز چهارشنبه تاریخ ۲۰بهمن ماه، دکتر زینب کریمی مدیر تحقیقات و فناوری و دکتر سمانه حاجی حسینی کارشناس مدیریت تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی لارستان از دانشکده بهداشت بازدید بعمل آوردند.

 • برگزاری جشن روز پرستار و ایام الله دهه ی فجر در دانشکده علوم پزشکی لارستان ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۰:۲۴

  به همت بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان؛

  برگزاری جشن روز پرستار و ایام الله دهه ی فجر در دانشکده علوم پزشکی لارستان

  به گزارش مفدا لارستان، مراسم جشن روز پرستار و ایام الله دهه ی فجر در تالار اندیشه دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.  در این مراسم بعد از قرائت کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا فروتنی ریاست دانشکده پرستاری و زهره فرامرزیان معاون آموزشی سخنانی با ایراد سخنرانی روز پرستار را به دانشجویان تبریک گفتند.

 • 22 بهمن ماه تجلی عزت و اقتدار ایران اسلامی ۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۴:۲۰

  دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

  22 بهمن ماه تجلی عزت و اقتدار ایران اسلامی

  به گزارش مفدا لارستان، صبح امروز 22 بهمن ماه 95 دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی لارستان با حضور پرشور خود در راهپیمایی بار دیگر عزت و اقتدار خود را به رخ دشمنان کشیدند. در حاشیه این برنامه دانشجویان تشکل ها و کانون های فعال دانشکده با برپایی سه غرفه سلامت، نقاشی و کودکان و با توزیع شیرینی و شربت به استقبال مردم رفتند.

 • گروه جهادی دانشجویی با شعار می سازیم تا ساخته شویم به روستای محمد قاسمی بیرم اعزام شدند ۱۳۹۵-۱۱-۱۹ ۲۲:۵۱

  به مناسبت دهه پر فروغ فجر؛

  گروه جهادی دانشجویی با شعار می سازیم تا ساخته شویم به روستای محمد قاسمی بیرم اعزام شدند

  به گزارش مفدا لارستان و به نقل از خبر نگار لار سفیر، گروه جهادی دانشجویی حضرت رقیه(س) ، دفتر بسیج دانشجویی لارستان با شعار می سازیم تا ساخته شویم  به مناسبت بزرگداشت دهه ی فجر به مدت ۱۰ روز و با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان جهادگر به روستای محمد قاسمی از توابع بخش بیرم لارستان اعزام شدند.