عناوین ویژه

 • سالن ورزشی چند منظوره دانشجوئی در حال احداث ۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۷:۵۵

  سالن ورزشی چند منظوره دانشجوئی در حال احداث

  بازدید جناب آقای دکتر حق شناس معاون محترم فرهنگی دانشجویی به همراه پیمانکار پروژه و جناب آقای حبیبیان رئیس اداره تربیت بدنی از مرحله دیوار چینی سالن ورزشی مجتمع علی ابن ابیطالب (ع) دانشگاه علوم پزشکی مازندران.

 • نتایج عصر روز نخست چهارمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد ۱۳۹۵-۱۱-۲۴ ۱۰:۱۴

  نتایج عصر روز نخست چهارمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

  در بعد از ظهر روز نخست مرحله مقدماتی چهارمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در خزرآباد ساری روز شنبه تیم‌های شرکت‌کننده با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج آن مشخص و اعلام شد.

 • برگزاری چهارمین مسابقات فوتسال دانشجویان ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۴۰

  برگزاری چهارمین مسابقات فوتسال دانشجویان

  چهارمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور (جام فجر) در مازندران آغاز گردید. این مسابقات در سالنهای پلاژ صندوق رفاه دانشجویان و سالن ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران در حال برگزاری است و اسکان شرکت کنندگان در این مسابقات نیز در واحدهای رفاهی پلاژ صندوق رفاه دانشجویان می باشد. برگزاری مسابقات با حضور ۳۲ تیم از دانشگاههای سراسر کشور که در 8 گروه که مشتمل بر 4 تیم میباشد از تاریخ ۹۵/۱۱/۲۳ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ ادامه خواهد داشت و تعداد کل شرکت کنندگان در این مسابقات حدوداً 400 نفر میباشد. با توجه به حساسیت موضوع، آقای مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیز در این مسابقات حضور دارند.

 • تجدید میثاق با شهداء ۱۳۹۵-۱۱-۱۸ ۱۶:۰۷

  تجدید میثاق با شهداء

  غبار روبی مزار یادمان شهداء گمنام در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)

 • جلسه توجیهی پویش ملی ازدواج مناسب، سالم و پایدار ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۸:۳۰

  جلسه توجیهی پویش ملی ازدواج مناسب، سالم و پایدار

 • آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت بدنی وزارت بهداشت و درمان کشور عنوان کرد ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۴:۴۷

  آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت بدنی وزارت بهداشت و درمان کشور عنوان کرد

  با عنایت به برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، آقای مهدی مقدم منش رئیس اداره مسابقات تربیت بدنی وزارت بهداشت و درمان کشور به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی -دانشجویی و آقای حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از پروژه سالنهای چند منظوره ورزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید کردند. آقای مقدم منش ضمن تقدیر و تشکر از روند کار و پیشرفت بسیار عالی پروژه ابزار امیدواری کرد. اعلام نمودند دانشگاه مازندران یکی از تنها دانشگاه های علوم پزشکی کشور است که با این سرعت و پیگیری در حال تکمیل پروژه ورزشی می باشد و این موجب خوشحالی است و با توجه به اینکه اکثریت برنامه های ورزشی در مازندران برگزار می گردد دانشگاه علوم پزشکی همکاری تنگاتنگی با وزارتخانه داشته است.

 • برنامه ریزی برای دانشجویان رد جلسه کارشناسان دانشجوئی ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۷:۳۹

  برنامه ریزی برای دانشجویان رد جلسه کارشناسان دانشجوئی

 • دیدار با مبارز انقلابی دورران حکومت پهلوی ۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۴:۴۳

  دیدار با مبارز انقلابی دورران حکومت پهلوی

  به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای تقدیر از زحمات و جان فشانیهای یکی از مبارزان دوران انقلاب به اتفاق دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی ، دکتر بابامحمودی معاون امور اجتماعی ، دکتر جعفری مدیر فرهنگی، فوق برنامه و تربیت بدنی و تعدادی از مسئولین فرهنگی دانشگاه، از حجت الاسلام والمسلمین ذاکری از فعالان انقلابی دوران حکومت پهلوی دیدار داشتند.

 • اطلاعیه ثبت نام وام تحصیلی و مسکن ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۰۹:۰۰

  اطلاعیه ثبت نام وام تحصیلی و مسکن

 • نخستین خوابگاه استاندارد کشور برای سال تحصیلی آینده در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۴:۵۶

  معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

  نخستین خوابگاه استاندارد کشور برای سال تحصیلی آینده در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به بهره‌برداری می‌رسد

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از در دست ساخت بودن خوابگاه استاندارد دخترانه در مجتمع پیامبر اعظم(ص) خزرآباد ساری خبر داد وگفت: این خوابگاه که برای سال تحصیلی سال آینده آماده بهره برداری خواهد بود، جزو ۲۰ خوابگاه استانداردی است که با حمایت و مشارکت وزارت بهداشت و در راستای سیاست‌های این وزارتخانه در حال ساخت است.

 • اولین نشست اعضاء انتخابی شورای صنفی دانشجویان ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ ۱۷:۵۱

  اولین نشست اعضاء انتخابی شورای صنفی دانشجویان

  در این نشست که با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی و دکتر نصیری مدیر امور دانشجوئی به اتفاق دانشجویان انتخابی شورای صنفی، در دفتر معاونت برگزار گردید دانشجویان درخواست های خود را از واحدهای مختلف عنوان نموده و خواستار مرتفع نمودن مشکلات واحدها شدند.

 • ثبت نام جشنواره فرهنگی تمدید شد ۱۳۹۵-۱۱-۰۶ ۱۰:۱۶

  ثبت نام جشنواره فرهنگی تمدید شد