عناوین ویژه

 • جلسه هماهنگی اردوی جهادی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۸:۱۵

  جلسه هماهنگی اردوی جهادی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  اولین جلسه اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران روز یکشنبه مورخ 2/5/96 در محل دفتر کار مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با حضور اعضاء برگزار گردید.

 • اعزام تیم والیبال دانشجوئی مازندران به استان قزوین ۱۳۹۶-۰۴-۲۷ ۱۴:۰۹

  اعزام تیم والیبال دانشجوئی مازندران به استان قزوین

  بدرقه تیم والیبال دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران جهت حضور در مسابقات ورودی سیزدهمین المپیاد دانشگاه های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجویی و جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی و خانم مریم دریکنده سرپرست تیم در تاریخ ۹۶/۴/۲۵ به سمت استان قزوین انجام گردید.

 • پیگیری برنامه عملیاتی در سال 96 ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۰۹:۲۴

  پیگیری برنامه عملیاتی در سال 96

  انجام برنامه عملیاتی حوزه فرهنگی دانشجوئی در سال96 در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دفتر معاونت فرهنگی دانشجوئی در تاریخ 23/3/96 مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه که با حضور دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و مدیران فرهنگی، دانشجوئی و تربیت بدنی و روسای ادارات برگزار گردید به بررسی امورات مربوط به برنامه عملیاتی پرداختند و جهت ثبت در سامانه اقدامات لازم را معمول داشتند.

 • راهیابی گروه تئاتر دانشگاه علوم پزشکی اهواز به جشنواره پوتی گرجستان ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۰۷:۱۱

  راهیابی گروه تئاتر دانشگاه علوم پزشکی اهواز به جشنواره پوتی گرجستان

  برای اولین بار گروه تئاتر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به جشنواره بین المللی پوتی گرجستان راه یافت.

 • اعزام تعدادی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جشنواره قرآنی و عترت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۳:۲۵

  اعزام تعدادی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جشنواره قرآنی و عترت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

  نظر به برگزاری مرحله نهائی بیست و دومین جشنواره قرآنی و عترت ( ع) وزارت بهداشت و درمان و آموزشی پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تاریخ 25 الی 28 تیر ماه تیم اعزامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور اساتید، دانشجویان، کارکنان و برگزیدگان مسابقات بخش معارف و سیره معصومین و بخش آوائی ادعیه خوانی از روز یکشنبه 25/4/96 به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعزام می گردند .

 • نشست هم اندیشی با روسای دانشکده ها ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۹:۰۹

  نشست هم اندیشی با روسای دانشکده ها

  نشست معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران محترم فرهنگی و دانشجویی و تربیت بدنی با روسای محترم دانشکده ها در روز یکشنبه در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی با موضوع چگونگی فعال کردن شورای فرهنگی دانشکده ها، فعال نمودن شورای مشاوره دانشجوئی، چگونگی پیگیری مصوبات شورای دانشجوئی و آئین نامه های اسکان در خوابگاه ها، تشویق اساتید،کارشناسان و دانشجویان در جشنواره های فرهنگی و اجتماعی برگزار گردید .

 • نماز عید فطر در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۰۹:۴۰

  نماز عید فطر در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزبان برپائی نماز عید فطر و صرف صبحانه در جمع دانشجویان خوابگاهی مورخ 5/4/96 شدند. در این برنامه که با حضور دکتر جان بابائی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام مستقیمان مسئول نهاد رهبری دانشگاه و مدیران ستادی و تعدادی از کارکنان معاونت فرهنگی دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاهی پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید بعد از اقامه نماز ، مسئولین در جمع دانشجویان صبحانه صرف نمودند.

 • اعزام دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجوئی ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۰۹:۳۹

  اعزام دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی دانشجوئی

  با توجه به برگزاری سیزدهمین المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با برنامه ریزیهای مدیریت تربیت بدنی، بعد از تمرینات و اردوهای ورزشی مستمر برای دانشجویان اقدام به اعزام تیم های والیبال و بسکتبال به شهرستان های قزوین و کاشان نمودند تا با شرکت در این دوره از مسابقات، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران سهمیه حضور در المپیاد را کسب نمایند.

 • ضیافت افطاری دانشجویان خوابگاهی پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۶-۰۳-۳۱ ۲۳:۱۰

  ضیافت افطاری دانشجویان خوابگاهی پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضیافت افطاری با حضور مسئولین دانشگاهی و دانشجویان پسر خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سلف سرویس دانشجوئی زیتون برگزار شد.

 • مسابقات جام ولایت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۱۷:۰۹

  مسابقات جام ولایت در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  چهارمین جشنواره فرهنگی – ورزشی رمضان ( جام ولایت ) و بیست و یکمین دوره مسابقات فوتسال با مراسم افتتاحیه در شب اول ماه مبارک رمضان در سالن شهید باهنر مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، معاونین فرهنگی دانشجویی ، توسعه و تعدادی از مدیران ستادی برگزار گردید.

 • افطار در خوابگاه ۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۲:۴۳

  افطار در خوابگاه

  به مناسبت ماه مبارک رمضان ، معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیران فرهنگی و دانشجوئی، برنامه ضیافت افطار مسئولین با دانشجویان خوابگاه دخترانه شماره 1 را برگزار نمودند.

 • از شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل شد ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ۱۳:۲۰

  از شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل شد

  در مراسمی که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد، از شهردارادن خوابگاه‌های دانشجویی و گروه موسیقی این دانشگاه به پاس زحماتشان تجلیل شد.