عناوین ویژه

 • تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت ۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۸:۲۹

  تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجوی و فرهنگی دانشگاه: مراسم تقدیر از برگزیدگان کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت در روز سه شنبه 19 بهمن در دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 • برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۱۵:۲۲

  برگزاری جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جشن بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روز یکشنبه مورخ 17 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی امام خمینی(ره) برگزار گردید.

 • برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه ۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۵

  برگزاری دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

  به گزارش مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه: دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال جاری در روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه در تالار شهید بهشتی دانشگاه برگزار گردید.

 • تکمیل پرسشنامه CAQ ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۳۵

  تکمیل پرسشنامه CAQ

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: بنابر اعلام مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه، دانشجویان می بایستی به منظور تکمیل پرونده سلامت روان و کمک به کاهش آسیب‌های روانی –اجتماعی به لینک http://5.63.15.31/consul/default.aspxمراجعه نمایند.

 • اجرای تست GHQ در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۸

  اجرای تست GHQ در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: به همت مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه، تست GHQبه منظور سنجش سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن 94 در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین اجرا گردید.

 • تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۲:۰۸

  تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

 • استقبال از فجر سی و هشتم ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۵۵

  استقبال از فجر سی و هشتم

  به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مراسم جشن باشکوه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همت ستاد گرامیداشت دهه فجر دانشگاه برگزار می گردد.

 • شناسنامه سلامت دانشجویان الکترونیکی شد ۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۲:۴۹

  شناسنامه سلامت دانشجویان الکترونیکی شد

  به همت مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، امسال برای نخستین بار در دانشگاه برنامه سنجش سلامت دانشجویان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 در قالب شناسنامه سلامت الکترونیک اجرا شد

 • تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره تیتر 10 ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۳۵

  تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره تیتر 10

  دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با توجه به درخواست‌های مکرر دانشگاه‌ها و دانشجویان برای تمدید جشنواره به علت تداخل زمانی با امتحانات و همچنین با عنایت به موکول شدن اختتامیه جشنواره به هفته آخر فروردین ماه 1396 از تمدید مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا یکم اسفند ماه سال جاری خبر داد.

 • رقابت همکاران دانشگاه در جام ولایت ۱۳۹۵-۱۱-۱۰ ۱۳:۲۴

  رقابت همکاران دانشگاه در جام ولایت

  به همت مدیریت تربیت بدنی و با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه، مسابقات درون دانشگاهی با نام جام ولایت به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های گوناگون برگزار می گردد.

 • فرصت حضور در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی کشور تا اول اسفند ماه ۱۳۹۵-۱۱-۱۳ ۱۲:۲۱

  فرصت حضور در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی کشور تا اول اسفند ماه

  هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اعلام فراخوان شرکت در این جشنواره کلید خورد.

 • بازسازی کامل، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه امام علی (ع) و ترمیم و بازپیرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال ۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۰:۴۵

  بازسازی کامل، تکمیل و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه امام علی (ع) و ترمیم و بازپیرایی زمین چمن مصنوعی فوتبال

  پس از برنامه ریزی و نیز انتخاب پیمانکار از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری، بررسی و سپس جمع آوری سقف کاذب، لوله کشی آب و فاضلاب، شبکه های روشنایی و سیم کشی ها، سیستم تهویه گرمایش و سرمایش سقف که مربوط به خروجی های بلوک 3 خوابگاه بوده به طور کامل تعویض و بازسازی گردید و سپس نقاشی کامل و نصب کفپوش جدید و از اواخر آذر ماه نیز مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت و تا پایان دی سال جاری نسبت به تکمیل تر شدن تجهیزات آن که مورد تأیید مدیریت تربیت بدنی قرار گرفته است، اقدام خواهد شد. در ضمن زمین چمن مصنوعی فوتبال خوابگاه که در فضای باز می باشد مورد بازسازی و ترمیم و بهره برداری قرار گرفت.