نمایش همه
 • مازندران / فراخوان جشنواره ملی عصر کرونایی ۱۴۰۰-۰۴-۲۶ ۰۹:۳۶

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:

  جشنواره ملی «عصر کرونایی» محدودیت مشارکت ندارد/ نقش پررنگ دانشجویان در امور اطلاع‌رسانی و فعالیت‌های اجرایی جشنواره

  مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درباره برگزاری جشنواره ملی «عصر کرونایی» بیان کرد: از ویژگی‌های مثبت این جشنواره این است که بسیاری از فعالیت‌های ما توسط دانشجویان انجام می‌شود و نقش دانشجویان در امور اطلاع‌رسانی و فعالیت‌های اجرایی جشنواره ملی «عصر کرونایی» بسیار پررنگ بوده است. خوشبختانه جشنواره بدون محدودیت در سطح مدیران، اساتید، کارمندان، صنعتگران و دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود تا دربرگیری و دامنه بیشتری را داشته باشد.

 • اردبیل/ پاکباز ۱۴۰۰-۰۴-۱۹ ۱۰:۵۸

  دبیر انجمن علمی هیپوکامپ در گفت‌وگو با مفدا اردبیل:

  مدرسه چند رشته‌ای مجازی با هدف آموزش مباحث علوم اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار می‌شود/ ثبت ایده و حمایت از ایده‌های قابل پژوهش

  این طرح فضا را برای ایده‌پردازی‌های میان‌رشته‌ای هموارتر می‌کند

  دبیر انجمن علمی دانشجویی هیپوکامپ دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: این طرح یک مدرسه چندرشته‌ای مجازی است که هدف آن آموزش ابعاد وسیعی از مباحث مربوط به علوم اعصاب به شکل تخصصی بوده که فضا را برای حرکت به سمت ایده‌پردازی‌های میان‌رشته‌ای هموارتر کند.

 • اردبیل/ کریمی ۱۴۰۰-۰۴-۱۶ ۱۲:۱۰

  مدیر مسئول نشریه ایده در گفت‌وگو با مفدا اردبیل:

  مهم‌ترین نقطه قوت نشریه دانشجویی "ایده" توجه به سلیقه مخاطبان است/ جشنواره "تیتر ۱۲" سطح کیفی بالایی دارد

  مدیر مسئول نشریه دانشجویی "ایده" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: مهم‌ترین نقطه قوت ایده توجه به سلیقه و مخاطبان نشریه است؛ در نشریه ایده همیشه سعی بر این بوده است که از مسائل و مشکلات دانشجویی، مطالب علمی به روز، موضوعات به روزی که در جامعه با آن روبرو هستیم و ترغیب مخاطبان به نوشتن و مطالعه استفاده کنیم.

 • انتقال خون ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۱:۴۹

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد؛

  برگزاری دوره‌های آموزشی و انجام کار دانشجویی در سازمان انتقال خون/ اهمیت گسترش فرهنگ‌سازی اهدای خون در فضای دانشگاهی و دانشجویی

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به گسترش همکاری میان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون بیان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی، انجام کار دانشجویی در سازمان انتقال خون، در نظر گرفتن امتیاز برای فعالان در زمینه فرهنگ‌سازی اهدای خون در فضای دانشگاهی و دانشجویی و تقدیر از فعالیت‌های دانشجویی بخشی از مزایای "تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون" است.

 • اصغر مازیار ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۰۹:۰۲

  کارشناس فوتبال و مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایران:

  تیم ملی فوتبال ایران، مشکلی برای صعود به مرحله بعدی ندارد/ نباید هیچ تیمی را دست‌کم گرفت

  مربی و کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص گروه‌بندی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی و هم‌گروهی تیم ملی فوتبال ایران با تیم‌های کره جنوبی، امارات، لبنان، سوریه و عراق گفت: تصور نمی‌کنم ایران مشکلی برای صعود به مرحله بعدی داشته باشد هرچند نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم.

 • رضا جمالی دبیرکل شورای صنفی همدان ۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۱۲:۱۹

  دبیر کل جدید شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان:

  صدای شنیده نشده دانشجویان هستیم/ برای پیشبرد اهداف به همکاری همه دانشجویان نیاز داریم

  رضا جمالی گفت: ما برای شورای جدید برنامه های فراوانی داریم؛ برنامه هایی که نیاز به همکاری و همراهی تمامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان را دارد.

 • جاودانی مشاوره ۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۱۱:۲۸

  کارشناس کمیته کاهش آسیب‌های اجتماعی اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

  دانشجویان را به گفتگو فرا می‌خوانیم

  روانشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: آسیب‌های اجتماعی اکنون جزء جدایی ناپذیر جامعه شده‌اند و گویی راهی که می‌تواند ما را از شر این آسیب‌ها رهایی دهد، بهره گیری از توان تخصصی دانشگاه‌هاست. آسیب های اجتماعی و فرهنگی دانشجویان رفتارهای ناهنجار، فراغت غیرمفید، سردرگمی هویتی، استعمال مواد مخدر، جرایم جنسی، و... می باشد که در بین بخشی از دانشجویان به طور نسبی وجود دارد.

 • دبیر شورای انضباطی شاهرود ۱۴۰۰-۰۴-۰۷ ۱۸:۲۸

  دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

  بسیاری از تخلفات دانشجویان به دلیل ناآگاهی از قوانین رخ می‌دهد/ تشکیل اتاق فکر برای اقدامات پیشگیرانه

  دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: شورای انضباطی تلاش می‌کند دانشجویان را از بدو ورود به دانشگاه با شیوه‌نامه انضباطی و موارد تخلف آشنا کند چون بسیاری از اتفاقاتی که در دوران تحصیل رخ می‌دهد از ندانستن و نداشتن آگاهی نسبت به قوانین و مقررات است.

 • دکتر امیرصادقی ۱۴۰۰-۰۴-۰۱ ۰۹:۴۳

  مدیرکل امور «امور سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت»؛

  فعالیت‌های عام‌المنفعه نیازمند همکاری‌های گسترده و تلاش‌های مردم‌نهاد است

  مدیرکل «امور سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت» عنوان کرد: این اداره کل در جهت تحقق اهداف عام‌المنفعه خود وظایف و رسالت‌های مختلفی دارد و با بسیاری از واحدهای درون‌بخشی و دستگاه‌های برون‌بخشی در ارتباط است. ما در راستای اهداف و وظایف خودمان  با سازمان‌هایی که در امور خیریه فعالیت دارند یا مراجع صدور تشکل‌های مردم‌نهاد محسوب می‌شوند  ارتباط مستمر و هم‌افزایی داریم. وزارت کشور، سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی، وزارت ورزش و جوانان، بنیاد مستضعفان، وزارت امور خارجه، سازمان اوقاف و سایر ارگان‌های دخیل از مراجعی هستند که ما با آن‌ها سروکار داریم، چرا که فعالیت‌های عام‌المنفعه نیازمند همکاری‌های گسترده و تلاش‌های مردم‌نهاد است.

 • آرمان محمودی ۱۴۰۰-۰۳-۳۰ ۰۸:۵۶

  دبیر مجمع هلال‌ احمر وزارت بهداشت:

  کانون‌های هلال‌ احمر دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند آموزش‌های تخصصی‌تر ببینند

  دبیر مجمع هلال احمر وزارت بهداشت درباره تاثیر کانون‌های فرهنگی بر روی فعالیت‌های علمی و تحصیلی عنوان کرد: با توجه به این‌که یکی از اهداف کانون‌های هلال احمر، نجات جان انسان‌ها محسوب می‌‎شود، لازم است تا کانون‌های هلال احمر دانشگاه‌های علوم پزشکی به‌طور تخصصی‌تر این هدف را دنبال کنند. تلاش ما این است که با برگزاری وبینارهای علمی و آموزشی مانند کارگاه‌های CPR و کمک‌های اولیه و... بصورت تخصصی‌تر موضوع آموزش دانشجویان را دنبال کنیم.

 • اهدای خون توسط معاون فرهنگی دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در پایگاه انتقال خون ۱۴۰۰-۰۳-۲۴ ۱۱:۲۰

  مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران:

  سهم بانوان در حوزه اهدای خون در کشور کمتر از ۵ درصد است/نیازمند اهدای پلاکت خون از سوی گروه‌های خونی A و B هستیم

  مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران، گفت: نسبت به فرهنگ غلطی که در جامعه رشد کرده است و تاکید دارد که بانوان نباید خون بدهند حساس هستیم، به این دلیل که در حال حاضر درصد اهدای خون بانوان در کشورمان زیر ۵ درصد است و در این شاخص از کل دنیا و حتی کشورهای منطقه در جایگاه پایین‌تری قرار داریم.

 • حامد ولی‌زاده قاری ممتاز قرآن ۱۴۰۰-۰۳-۲۳ ۱۱:۲۵

  گفت‌وگو با سازنده اثر ربنا با موسیقی آذری؛

  با تکیه بر قرآن می‌توان به شناخت از موقعیت خود، در برابر بیماری کرونا رسید/ ساخت اثر ربنا ۱۰ ماه زمان برد

  قاری قرآن کریم و سازنده اثر ربنا با موسیقی آذری، با بیان این‌که بسیاری از آیات قرآن حاوی نکاتی است که می‌توانیم از آن در مسیر داشتن زندگی بهتر استفاده کنیم، گفت: کرونا خود نمونه‌ای است که با تکیه بر قرآن می‌توان به شناخت از موقعیت خود، در برابر این بیماری رسید، آن‌جا که قرآن کریم می‌فرماید اگر دوران سختی را تجربه می‌کنید، در کنار سختی‌ها، آسانی نیز قرار دارد و در هر حال به یاد خدا باشید.

 • عقیلی رزیدنت ۱۴۰۰-۰۳-۲۰ ۰۹:۰۹

  از دستیاری بگو/۱

  تعهدنامه دستیاری تنها منافع وزارت بهداشت را در نظر گرفته است

  رزیدنت چشم پزشکی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ع) با اشاره به مشکلات دستیاران، گفت: تعهد دستیاری در ابتدای مرحله ثبت‌نام آن هم بعد از عبور از آزمون دشوار دستیاری، با بندهای نگران کننده نه تنها استرس روانی شدید در ابتدای ورود به دوره رزیدنتی را به دنبال دارد بلکه به نوعی تنها منافع وزارت بهداشت را در نظر گرفته است و قراردادی به نفع دو طرف قرار داد محسوب نمی‌شود.

 • جعفر حبیبیان ۱۴۰۰-۰۲-۳۰ ۱۲:۳۸

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

  دو زمین تنیس خاکی و استخر سرپوشیده برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران احداث می‌شود

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم مازندران با اشاره به انجام پروژه‌های نیمه کاره ورزشی در این دانشگاه در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: دو زمین تنیس خاکی، یک استخر سرپوشیده و همچنین یک ایستگاه پرش سه‌گام» برای دانشجویان، کارکنان واعضای هیات علمی دانشگاه در حال ساخت است.

 • پارسایی ۱۴۰۰-۰۲-۲۶ ۰۸:۵۹

  دبیر شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت:

  دستیاران تحت فشار روحی و روانی هستند/فعالیت با حداقل‌های رفاهی، اجتماعی و اقتصادی

  دبیر شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت، در خصوص فوت چند تن از دستیاران دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: ما در خصوص قشری از دانشجویان در حال صحبت هستیم که با حداقل‌های رفاهی، اجتماعی و اقتصادی در حال ارایه خدمت هستند، بدون هیچ ادعایی و در حقیقت به دلیل ذات مقدس رشته‌ای که دارند به صورت مظلومانه شبانه‌روز در بیمارستان‌ها خدمات ارایه می‌دهند. توجه به نیازها و خواسته‌های دستیاران یک اصل اساسی و یک امر بدیهی در ارایه خدمت رسانی مفید در آینده کشور می‌تواند باشد. دستیاران حقیقتاً تحت فشار روحی و روانی هستند.

 • کیومرث بشی پور تربیت بدنی کرمانشاه ۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۱۰:۳۳

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

  کرونا باعث توقف فعالیت‌های ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کرمانشاه نشد/ درصدد احداث سالن ورزشی چندمنظوره هستیم

  مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا، باعث متوقف شدن فعالیت‌های ورزشی دانشجویان این دانشگاه نشد، خاطرنشان کرد: هرچند به لحاظ برگزاری مسابقات ورزشی در این ایام در محدودیت به سر می‌بریم، اما برخی از فعالیت‌ها همانند کوهنوردی با حضور دانشجویان انجام می‌شود.

 • گزارش تصویری همایش دوچرخه سواری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ ۱۲:۰۰

  رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

  واگذاری یک‌هزار دستگاه دوچرخه به کارمندان و دانشجویان علوم پزشکی یزد/ لزوم تقویت انجمن‌های ورزشی در بدنه دانشگاه

  رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به تحویل یک‌هزار دستگاه دوچرخه به کارمندان و دانشجویان این دانشگاه به صورت اقساطی گفت: در دو سال گذشته این دانشگاه در راستای ارتقای ترغیب افراد به ورزش ، اقدام به این کار کرده است.

 • واکسن ۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۱۵:۰۴

  دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد:

  اجرای واکسیناسیون کارورزان و کارآموزان دانشگاه علوم پزشکی تهران

  دبیرکل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به روند فعلی واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه گفت: بیش از ۱۲۰۰ دانشجوی علوم پزشکی تهران واکسینه شدند.

 • 1 ۱۴۰۰-۰۲-۰۶ ۱۰:۱۲

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

  یک‌هزار نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شیراز واکسینه شدند/واکسیناسیون ۹۵ درصدی جامعه دستیاری دانشگاه

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه یک‌هزار نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه در مقابل بیماری کووید ۱۹ واکسینه شده‌اند، خاطرنشان کرد: این آمار نشان دهنده آن است که ۹۵ درصد از جامعه آماری دستیاران در برابر این ویروس منحوس واکسینه شده‌اند.

 • هومن پارسایی ۱۴۰۰-۰۲-۰۵ ۱۰:۲۰

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری دانشگاه علوم پزشکی ایران:

  ۱۳۰۰ نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی ایران واکسینه شدند

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران و دانشجویان دکتری دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: ۱۳۰۰ نفر از دستیاران تخصصی و فوق تخصصی این دانشگاه در برابر بیماری کووید ۱۹ واکسینه شدند. در واقع دوز اول این واکسن به این افراد زده شد.

 • دکتر پورافضلی ۱۴۰۰-۰۲-۰۲ ۱۱:۲۰

  دبیر شورای صنفی دستیاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

  ۹۵ درصد رزیدنت‌ها در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دوز اول واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده‌اند

  دبیر شورای صنفی مقطع دستیاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه ۹۵ درصد از دستیاران( رزیدنتها) در این دانشگاه دوز اول واکسن کووید ۱۹ را دریافت کرده‌اند، گفت: خوشبختانه روند قابل قبولی در انجام واکسیناسیون در دانشگاه برای رزیدنت‌ها، اینترن‌ها و استجرها، صورت می‌گیرد.

 • جواد مظفری ۱۴۰۰-۰۱-۱۸ ۱۵:۴۰

  دبیرکل شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

  نماینده شورای صنفی باید صادقانه پیگیر حقوق دانشجویان باشد/ اگر به عقب برگردم باز هم کاندید می‌شوم

  به عقیده دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، نمایندگان این شورا باید به دور از هرگونه سیاست‌زدگی، با رویکردی مخلصانه و صادقانه پیگیر درخواست‌ها و حقوق دانشجویان باشد.

 • پوستر سی و پمنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت ۱۴۰۰-۰۱-۱۱ ۱۰:۴۹

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد؛

  برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور در ۲۲ فروردین‌ماه/مشخص شدن نمایندگان دانشجویی ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام

  رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در ۲۲ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: در سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور، برگزیدگان قرآنی هشت دستگاه دانشجویی برای آخرین بار با یکدیگر به رقابت پرداختند تا نماینده دانشجویان ایران برای شرکت در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان جهان اسلام را از دل این جشنواره مشخص کنند.

 • کانون خیریه نهال ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۱۲:۵۸

  مسؤولان مانع دلسردی دانشجویان در فعالیت‌های خیرانه شوند/توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان تحت پوشش کانون خیریه نهال

  دبیر کانون خیریه نهال ضمن تاکید بر فعالیت دانشجویان علاقمند در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی در امور خیریه، گفت: من به عنوان یک دانشجو تنها خواسته‌ای که از مسؤولان دارم این است که از دلسردی و نا امیدی جوان دانشجو در این امر جلوگیری کنند و تمام تلاش خود را به کار گیرند که دانشجو با میل و علاقه قلبی در این مسیر گام بردارد. گامی که برای جامعه موثر است و موجب افزایش عزت نفس و احساس سودمندی در دانشجو می‌شود.

 • فرقانی دبیر انجمن بهداشت / سبزوار ۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۰۸:۵۶

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  "اتحاد و همدلی" ستون اصلی در یک انجمن علمی، دانشجویی است

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه اتحاد و همدلی در انجمن‌های علمی حرف اول را می‌زند افزود: با وجود اتحاد و همدلی سعی در ارتقای سطح علمی و گسترش دانش و مهارت دانشجویان داریم.

 • 2 ۱۳۹۹-۱۲-۲۵ ۱۲:۱۶

  رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت:

  کرونا، فرصتی برای شناسایی و کشف استعدادهای ورزشی در میان دانشجویان علوم پزشکی بود

  رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت با اشاره به مشارکت واستقبال خوب دانشجویان علوم پزشکی از این نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: کرونا نه تنها تهدید، بلکه فرصتی برای شناسایی و کشف استعدادهای ورزشی در میان دانشجویان علوم پزشکی بود.

 • دکتر زائری لطف ۱۳۹۹-۱۲-۱۸ ۰۹:۵۳

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت عنوان کرد:

  کمک برای «تجهیز فضاهای فرهنگی درون دانشگاهی» مبتنی بر «یافته‌های سنجش سرمایه فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی» است

  مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت از اجرای فاز دوم کمک مالی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به منظور «تجهیز فضاهای فرهنگی» خبر داد و گفت: در حال حاضر فعالیت‌های فرهنگی در سطح دانشگاه‌ها گستردگی زیادی دارد و باید از آن‌ها حمایت شود. خوشبختانه فاز دوم حمایت از تجهیزات فرهنگی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی مبتنی بر«یافته‌های سنجش سرمایه فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی» است.

 • محمدرضا عزیزخانی ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۰:۱۲

  گفتگو با مدیرمسوول و سردبیر نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی؛

  به دنبال اثرگذاری در سطح دانشگاه بودم/ میزان مطالب تولیدی نشریه بسیار بالاست

  مدیرمسئول گاهنامه «داروگ» با اشاره به حجم بالای مطالب تولیدی در این نشریه و همکاری با دانشجویان اهل قلم در سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی عنوان کرد: هرگز تصور نمی‌کردم که شماره هفتم نشریه «داروگ» به عنوان نخستین نشریه رتبه الف سامانه خانه نشریات دانشجویی انتخاب شود. هدف اصلی من این بود که در سطح دانشگاه علوم پزشکی قم اثرگذار باشم تا شرایط دانشجویان این دانشگاه از نظر صنفی و فرهنگی ارتقا پیدا کند.

 • رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۱۳۹۹-۱۲-۱۰ ۰۵:۰۶

  رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگوی اختصاصی با مفدا مازندران؛

  خدمت به جامعه و مردم ارجحیت دارد/تفکر نقادانه، انجام کار تیمی و پشتکار همراه با امید به آینده، مقدمات موفقیت‌ است

  رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگوی اختصاصی با مفدا مازندران گفت: در این زمان که هم تحریم‌ها و هم بیماری بیداد می‌کند، ما می‌توانیم سفیران خوبی برای سلامتی هموطنان‌مان باشیم تا جسم و روح سالم داشته باشند. ما فعالین عرصه سلامت و بهداشت باید شرایط خوب و با کیفیتی را در زمینه سلامت به هموطنان‌مان هدیه دهیم. قطعا می‌توانیم با کمک جوانان‌مان کشوری امن و آرام داشته باشیم.

 • حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رییس نهاد رهبری در دانشگاه ها ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۰:۴۲

  رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:

  کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید در دانشگاه‌ها مورد ارزیابی و تحلیل عالمانه قرار گیرند

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده هر شخصی که خود را در معرض انتخاب مردم قرار می‌دهد باید در دانشگاه‌ها مورد ارزیابی و تحلیل عالمانه قرار گیرد. درست است که محدودیت‌های کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها فعالیت در این عرصه را سخت کرده است اما فضای مجازی امکانات و ظرفیت خوبی را برای تشکل‌ها فراهم کرده است که می‌توانند در این فضا با مشارکت حداکثری کار و مسؤولیت خودشان را ایفا کنند.