نمایش همه
 • ”دومین وبینار بررسی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان‌های شمالی“ با حضور دکتر سیما سادات لاری برگزار شد ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۰:۲۱

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت:

  «طول دوران تحصیلی» دانشجویان دستیاری و تحصیلات تکمیلی در «سابقه بیمه تأمین اجتماعی» منظور می‌شود

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، گفت: به زودی با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با وزارت رفاه دانشجویان دستیاری و دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیمه تأمین اجتماعی شده و به دنبال این اتفاق پوشش بیمه تأمین اجتماعی به صورت خویش‌فرما و سابقه‌ای برای همه دانشجویان دوره‌های دستیاری و دکترای تخصصی منظور خواهد افتاد.

 • بازدید اصلی تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۰۵ ۰۹:۳۰

  در آستانه افتتاح و آغاز بهره‌برداری از بزرگترین خوابگاه دانشجویی کشور؛

  بازدید مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از پروژه‌های خوابگاهی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  مشاور معاون فرهنگی  و دانشجویی وزارت بهداشت در جریان بازدید از امکانات خوابگاهی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز دارای پتانسیل بسیار زیادی در حوزه خوابگاهی است و طرح‌ها و پروژه‌های رفاهی این دانشگاه می‌تواند الگویی برای دانشگاه‌ها باشد. وی همچنین قول مساعد داد معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از طرح‌های عمرانی، رفاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خصوصاً پروژه‌های خوابگاهی مختص دانشجویان متأهل حمایت خواهد کرد.

 • افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور وزیر ۱۳۹۹-۱۲-۰۴ ۱۴:۱۰

  دکترلاری در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

  محیط خوابگاه باید سلامت جسمانی و روانی دانشجویان را ارتقاء دهد

  معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیان کرد: دغدغه ایجاد زیرساخت‌های رفاهی و بهبود معیشت دانشجویان خوابگاهی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یکی از جدی‌ترین دغدغه‌های ما است چرا که محیط خوابگاه باید سلامت جسمانی و روانی دانشجویان را ارتقاء دهد.

 • افتتاح پروژه دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۳۹۹-۱۲-۰۴ ۱۱:۵۶

  پروژه‌های عمرانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

  با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت و دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت امروز دوشنبه ۴ اسفندماه، خوابگاه دخترانه گلستان ۲ دانشگاه علوم پزشکی تهران افتتاح شد.

 • دیدار معاون وزیر بهداشت با کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ۱۳۹۹-۱۲-۰۳ ۱۳:۲۰

  فعالان نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با مسؤولان وزارت بهداشت دیدار کردند

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی  و سخنگوی وزارت بهداشت و جمعی از مدیران این معاونت‏ در بخشی از سفر یک‌روزه شنبه دوم اسفندماه خود به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه‏، در جمع نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حاضر شده و با آنها به گفتگو نشستند.

 • نشست دکتر لاری با کارکنان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ۱۳۹۹-۱۲-۰۲ ۲۰:۱۰

  دیدار معاون وزیر بهداشت با کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت و جمعی از دیگر مدیران این معاونت در سفر یک‌روزه خود به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه‏ با کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه دیدار کرده و با مدیران و کارشناسان به گفتگو نشست.

 • گزارش تصویری2/دیدار دکتر سیما سادات لاری با نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان/ بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی دخترانه دکتر کریمی و شهید میرباقری ۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۱۲:۳۷

  رحیمی: افزوده شدن ۲۰ هزار تخت دانشجویی به ظرفیت خوابگاه‌های دانشجویی /حمایت صندوق رفاه از دانشجویانی که دچار مشکلات مالی شده‌اند

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از رشد حدود سه برابری کلیه وام‌های دانشجویی نسبت به ابتدای سال ۹۸ و افزایش میزان وام دستیاری در سال آینده خبر داد و تصریح کرد: صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از دانشجویانی که دچار مشکلات مالی شده‌اند، حمایت خواهد کرد. رحیمی همچنین گفت: با تکمیل ۶۷ خوابگاه نیمه‌کاره، ظرفیتی بالغ بر ۲۰ هزار تخت دانشجویی به ظرفیت تخت‌های خوابگاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اضافه خواهد شد.

 • دیدار با دانشجویا عضو نهادهای دانشجویی همدان ۱۳۹۹-۱۱-۳۰ ۰۱:۰۵

  در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی مطرح شد؛

  برگزاری انتخابات شورای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی/ارایه ۶۵ میلیارد ریال وام دانشجویی به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

  نشست پرسش و پاسخ نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت و مدیران این معاونت برگزار شد. در این نشست موضوعات مهمی چون اعلام مبلغ وام‌های اعطایی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به دانشجویان علوم پزشکی همدان، برگزاری انتخابات شورای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی، اقدامات انجام شده جهت حفظ سلامت‌روان دانشجویان در زمان شیوع ویروس کرونا، تلاش جهت اصلاح آیین‌نامه نشریات و کانون‌های فرهنگی و ... مطرح شد.

 • بازدید اصفهان ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۱۲:۵۸

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از مجموعه ورزشی و خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بازدید کرد

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه از مجموعه ورزشی، خوابگاهی و پروژه‌های در دست ساخت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بازدید کرد.

 • سفر دکتر سیما سادات لاری به اتفاق هیأت همراه به دانشگاه علوم ژزشکی شهرکرد ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۰۵:۲۶

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خبر داد؛

  ارائه وام خرید تجهیزات الکترونیکی به دانشجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی

  رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از وام خرید تجهیزات الکترونیکی از جمله لپ‌تاپ برای دانشجویان خبر داد و بیان داشت: در حال نوشتن تفاهم‌نامه‌ای با یکی از بانک‌های کشور در این خصوص هستیم تا به دانشجویانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی در کشور قرار دارند تا سقف ۱۵ میلیون تومان به شرط خرید وسیله، وام داده شود. اقساط این وام را به‌طور کامل صندوق رفاه دانشجویی پرداخت می‌کند و دانشجو مبلغی نمی‌پردازد. بازپرداخت این وام از سوی دانشجو پس از فراغت از تحصیل خواهد بود.

 • دکتر لاری ۱۳۹۹-۱۱-۱۸ ۲۰:۱۴

  سیما سادات لاری:

  نهادهای دانشجویی با "رشد متوازن" به پویایی دانشگاه کمک کنند

  معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در جمع نهادهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، بیان داشت: من اعتقاد دارم نهادها و تشکل‌های مختلف دانشجویی باید در کنار یکدیگر رشد کنند. به واقع اگر در دانشگاه فضای شور و نشاط و آزاداندیشی بین سلایق مختلف وجود نداشته باشد، پویایی لازم دیده نخواهد شد، بنابراین نهادهای دانشجویی باید با "رشد متوازن" به پویایی دانشگاه کمک کنند.

 • نشست خبری دکتر سیماسادات لاری با اصحاب رسانه ۱۳۹۹-۱۱-۱۴ ۱۱:۱۳

  "در نشست خبری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به مناسبت دهه مبارک فجر مطرح شد"

  ۵۰ پروژه خوابگاهی، سلف سرویس و ورزشی درحال عملیاتی شدن است/تماس تلفنی با ۲۷ هزار دانشجو در قالب طرح "همقدم"

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشست خبری خود که به مناسبت دهه فجر برگزار شد درباره فعالیت‌ها و اولویت‌های فرهنگی و دانشجویی این معاونت، بیان کرد: در حال حاضر ۵۰ پروژه خوابگاهی، سلف سرویس و ورزشی در حال انجام و عملیاتی شدن است و ما تلاش داریم تا پیش از پایان دولت فعالیت‌های نیمه‌کاره را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

 • نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق " ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۷:۴۷

  اولین نشست کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی ستادی وزارت بهداشت برگزار شد/دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حیطه "فرهنگی و دانشجویی" رتبه‌بندی می‌شوند

  اولین نشست "کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت" با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مدیران ارشد این معاونت و معاونان فرهنگی و دانشجویی دبیر کلان مناطق جغرافیایی به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص اهداف و برنامه‌های کارگروه‌های مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی در سطوح ستادی، منطقه‌ای و دانشگاهی برگزار شد. در این نشست جزئیات و نظامات طرح جدید رتبه‌بندی علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی که با نام "رعد" اجرا خواهد شد، تشریح شده و شاخص‌های اولین رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حوزه فرهنگی و دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.

 • نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق " ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۳:۴۱

  معاون فرهنگی و دانشجویی در نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی مناطق" عنوان کرد؛

  تصمیم‌گیری‌ها در معاونت فرهنگی و دانشجویی مبتنی بر خرد جمعی است/ افزایش میزان وام دستیاری در سال آینده

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشست "روسای کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی ستاد وزارت بهداشت" ضمن اشاره به افزایش وام دستیاری در سال آینده، گفت: تلاش ما این است که در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به نیازهای بومی و منطقه‌ای توجه داشته باشیم و تجارب و نظرات کارشناسی را در سطوح سه‌گانه ستاد وزارت بهداشت، مناطق جغرافیایی و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توزیع و تقسیم کنیم و همه تصمیمات مبتنی بر خردجمعی گرفته شود.

 • دکتر حسینی ۱۳۹۹-۱۱-۰۱ ۱۶:۱۲

  دکتر سید عابدین حسینی آهنگری خبر داد؛

  «کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی» ستاد، مناطق و دانشگاه‌ها تشکیل شد

  مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تشکیل و فعالیت « کارگروه مشورتی امور فرهنگی و دانشجویی در سه سطح، گفت: این شوراها با هدف کاهش تمرکز در تصمیم‌گیری‌ها، برنامه‌ریزی بر اساس مسائل و نیازهای بومی و منطقه‌ای، توسعه مدیریت دانش و خلق بستر حفظ و اشتراک تجارب در سه سطح «ستاد وزارت بهداشت، مناطق جغرافیایی و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» تشکیل شده است.

 • افتتاح خوابگاه با ظرفیت 120 دانشجو دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با حضور دکتر لاری ۱۳۹۹-۰۹-۱۹ ۱۵:۳۲

  خوابگاه پسرانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ظرفیت ۱۲۰ نفر با حضور معاون وزیر بهداشت افتتاح شد

  به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو و با گذشت سه روز از این واقعه بزرگ تاریخی، فاز نخست خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ظرفیت ۱۲۰ نفر، با حضور دکتر سیما سادات لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت افتتاح شد.

 • گزارش تصویری/ نشست بررسی چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی به شکل مجازی برگزار شد ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۱۴:۵۸

  با حضور تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت؛

  چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی در نشستی بررسی شد

  نشست بررسی چگونگی برگزاری "انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی" در سال ۹۹ به صورت برخط و در فضای مجازی با حضور مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت و تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد.

 • سفر مازندران ۱۳۹۹-۰۷-۱۰ ۱۶:۵۰

  در نشست معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح شد؛

  جداسازی بودجه فرهنگی از دانشجویی از ماموریت‌های مهم معاونت فرهنگی و دانشجویی است/انتخابات مجازی شورای صنفی به صورت پایلوت در دو دانشگاه برگزار می‌شود

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه در هجدهمین سفر استانی خود طی دو روز و در یک برنامه فشرده از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید کرد و در ادامه در برنامه‌های مربوط به بیماری کرونا به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت حضور پیدا کرد. دیدار با نهادهای دانشجویی یکی از مهمترین بخش‌های سفر استانی معان وزیر بود که در آن طی دوساعت و نیم به مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان در این بخش پاسخ داده شد.

 • غربالگری ۱۳۹۹-۰۷-۰۵ ۱۰:۳۰

  مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت اعلام کرد

  همه دانشجویان جدیدالورود علوم پزشکی "غربالگری سلامت‌روان و کرونا" می‌شوند

  مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه هر دانشجو قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی از نظر ابتلا به کرونا غربالگری می‌شود، گفت: از دانشجویانی که علایم ابتلا به بیماری کووید۱۹ داشته باشند، تست تشخیصی نیز گرفته می‌شود. در عین حال دانشجویان جدیدالورود که پروسه ثبت نام آنها از آبان‌ماه در دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز می‌شود، علاوه بر "غربالگری ابتلا به ویروس کرونا"، مورد "پایش سلامت‌روان" قرار می‌گیرند.

 • کوی دانشگاه ۱۳۹۹-۰۷-۰۲ ۰۹:۲۰

  خوابگاه‌های بالای ۵۰ سال دانشگاه علوم پزشکی تهران تخریب می‌شوند

  رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه خوابگاه‌های بالای ۵۰ سال این دانشگاه تخریب می‌شوند، گفت: دغدغه‌های دانشجویی داشتن خوابگاه خوب، سالن مطالعه، سالن ورزشی، زیرساخت‌های آموزش مجازی و سرعت اینترنت، غذا و سایر امکانات رفاهی اولیه است که اگر دانشجو از آن برخوردار باشد، با خیال راحت می‌تواند درسش را بخواند.

 • سفر دکتر لاری به کاشان ۱۳۹۹-۰۶-۲۷ ۱۲:۴۳

  گزارشی از سفر یک‌روزه سخنگوی وزارت بهداشت به دیار گل و گلابگیری؛

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد

  دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت در شانزدهمین سفر دانشگاهی خود، در سفری یک‌روزه به دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از زیرساخت‌ها و امکانات فرهنگی، ورزشی و رفاهی این دانشکاه بازدید کرده و با دانشجویان، خیران و مسؤولان این دانشگاه به گفتگو نشست.

 • دکتر سیما سادات لاری کاشان ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۸:۳۱

  سخنگوی وزارت بهداشت: حقوق دستیاران پزشکی از مهرماه ۵۰درصد افزایش می‌یابد

  معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش حقوق دانشجویان دستیار پزشکی را حق آنها دانست و گفت: حقوق دستیاران با پیگیری‌ها و موافقت صورت گرفته، از ماه مهر امسال ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

 • کاشان/بازدید ۱۳۹۹-۰۶-۲۶ ۱۳:۳۵

  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در کاشان:

  عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز ۲۱۲ نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد

  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، عملیات عمرانی خوابگاه خیرساز ۲۱۲ نفره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان روز چهارشنبه مورخ ۲۶ شهریور ۹۹ آغاز شد.

 • اعلام تمهیدات وزارت بهداشت برای بازگشایی دانشگاه‌ها ۱۳۹۹-۰۶-۱۱ ۰۹:۲۵

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت خبر داد

  الزام دانشجویان ورودی جدید به تکمیل فرم خودارزیابی کرونا و پایش سلامت‌روان

  مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به جزئیات بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید از الزام تکمیل فرم خودارزیابی کرونا برای نو دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان نو ورود پایش سلامت روان می‌شوند.

 • ساخت خوابگاه ۱۳۹۹-۰۶-۰۵ ۱۰:۱۴

  همزمان با هفته دولت؛

  ساخت خوابگاه۷۰۰ نفره پسرانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان آغاز شد

  همزمان با گرامیداشت هفته دولت، عملیات اجرایی ساخت خوابگاه دانشجویی ۷۰۰ نفره پسرانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مجتمع آموزشی رفاهی پردیس آغاز شد.

 • وام دانشجویی ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۰:۵۵

  رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت خبر داد

  پرداخت وام دستیاری همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۹۹

  رییس صندوق رفاه وزارت بهداشت گفت: با اشاره به آغاز پرداخت وام های دستیاری همزمان با شروع سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۹۹ گفت: در یک سال اخیر ردیف وام دستیاری در بودجه این صندوق برای نخستین بار ایجاد شد و ۱۰ تا ۱۵ هزار دانشجوی دستیار رزیدنتی و Phd مبلغ ۱۵ میلیون تومان وام با کارمزد چهار درصد دریافت می‌کنند.

 • نشست شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۳۹۹-۰۵-۲۶ ۱۵:۳۰

  "قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد"

  کدام یک از دستیاران "بدون شرکت در آزمون گواهی‌نامه" طرح خود را آغاز خواهند کرد

  قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به برخی از شاخص‌هایی که بر مبنای آنها تعدادی از دانشجویان دستیار "بدون شرکت در آزمون گواهی‌نامه"، طرح خود را آغاز خواهند کرد، گفت: "نمرات به دست آمده در آزمون‌های ارتقای دانشجویان در سال‌های قبل"، "تعداد دفعاتی که در سال‌های گذشته در آزمون‌های ارتقاء شرکت کرده‌ و رد نشده‌اند" و "عملکرد درون بخشی دستیاران" از جمله ملاک‌های مهمی است که جایگزین آزمون گواهینامه برخی از دستیاران دارای شرایط خاص هستند، خواهد شد.

 • دکتر ایدنی ۱۳۹۹-۰۵-۰۱ ۱۲:۴۷

  "مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد"

  تصویب حد نصاب نمره قبولی در آزمون گواهی‌نامه بر اساس میزان دشواری آزمون

  مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، گفت: در شورای آموزش پزشکی تخصصی مصوب شد که حد نصاب نمره قبولی در آزمون گواهی‌نامه بر اساس میزان دشواری آزمون متغیر باشد، در حال حاضر نمره قابل قبول طبق آیین نامه ۹۵ است اما امسال مصوب شد با توجه به شرایط به وجود آمده در صورتی که دشواری آزمون گواهی‌نامه زیاد باشد، معدل ۲۰ درصد اول هر رشته مشخص و ۸۰ درصد این عدد حد نصاب قبولی در این آزمون باشد.

 • دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت به روایت تصویر ۱۳۹۹-۰۴-۲۶ ۲۰:۰۳

  تقدیر مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ph.D از معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

  مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی به پاس تلاش‌های دکتر سیما سادات لاری در مسیر رفع مشکلات این دسته از دانشجویان، با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر کردند.

 • دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت به روایت تصویر ۱۳۹۹-۰۴-۲۶ ۱۹:۲۰

  گفتگوی صریح و بی‌پرده دبیران شورای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با مسؤولان وزارت بهداشت

  دومین نشست شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی(ph.D) وزارت بهداشت چهارشنبه ۲۵تیرماه باحضور مدیران ارشد وزارت بهداشت برگزار شد، در این نشست یک‌روزه در خصوص موضوعات مختلف بحث و تبدل نظر شد. تقدیر اعضای شورای مرکزی دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ph.D از دکتر سیما سادات لاری از بخش‌های ویژه این نشست بود.