نمایش همه
 • شهادت امام جعفر ۱۴۰۰-۰۳-۱۷ ۱۲:۲۳

  مذهب جعفری و ایده احمد دارم........من به این فخر کنم ،دولت سرمد دارم.

  شهادت جانسوز شیخ الائمه،رئیس مذهب جعفری، حضرت امام جعفر صادق (ع) را تسلیت وتعزیت عرض مینماییم .

  امام جعفر صادق (ع) ششمین امام شیعیان جهان فرزند امام محمد باقر (ع)و از نوادگان پیامبر اکرم (ص)،در روز بیست وپنجم شوال سال 148هجری قمری به دستور منصور دوانیقی ،حاکم وقت ستمکار عباسی به شهادت رسید . آن حضرت در 31 سالگی ،پس شهادت پدر بزرگوارشان امام محمد باقر(ع)عهده دار مسئولیت امامت وهدایت مسلمین شد .

 • ارتحال امام ۱۴۰۰-۰۳-۱۷ ۱۱:۵۶

  تسلیت عرض مینماییم سالروزارتحال امام امت حضرت امام خمینی (ره) وگرامی میداریم یاد وخاطره قیام خونین پانزدهم خرداد

  رحلت جانسوز امام امت حضرت امام خمینی (ره) در روز چهاردهم خردادزخمی شد بر دل مردم ایران چرا که پیر فرزانه خود را از دست داده وکشتی انقلاب نوپای ایران در امواج پر تلاطم دریای مشکلات زمان خود بی سکان دار مانده بود که باعث رنج وغم ودرد ،در دل ایران وایرانی شد.اما از آنجایی که این انقلاب از ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن به بار نشسته بود در مدتی اندک مردی از جنس ایمان وعمل ومهر به تشخیص نمایندگان خبرگان رهبری سکان این انقلاب را به دست گرفت وتا به امروز بعد از گذشت چهل سال همچنان با افتخار، پاینده وجاودان مانده است .

 • خرمشهر ۱۴۰۰-۰۳-۰۴ ۰۲:۱۸

  خرمشهر را خداآزاد کرد .

  خرمشهر شهر خون شهر قیام آزاد شد.

  سوم خرداد ماه سالروز آزادی خرمشهر قهرمان را گرامی میداریم وجاودان باد لحظه ی آزادی را برای همه ی آزاد مردان .وچه زیبا گفت رهبر عزیزمان که خرمشهر های دیگری هست که باید آزاد شوند .وجاودان باد وحدت همه ی آزادی خواهان را که به دنبال دنیایی هستند که در آن کودکان بدون ترس ووحشت از جنگ وخون ریزی شادمان زندگی کنند .دیری نمی پاید که با ظهور حجت حق آزادی جهان محقق شود .

 • روز روابط عمومی ۱۴۰۰-۰۲-۲۷ ۱۴:۲۵

  روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

  27اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی .

  در راستای راهنمایی ، اطلاع رسانی وبیان مطالب صادق وبه دور از حاشیه برای آگاهی بخشیدن به جامعه با برقراری ارتباط سالم واستفاده از تجارب دیگران در این راه یاری گر یکدیگر باشیم .روز ملی ارتباطات وروابط عمومی گرامی باد.

 • عید فطر ۱۴۰۰-۰۲-۲۳ ۲۲:۵۷

  عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت ،،،در شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

  حلول ماه شوال المکرم ،روز عید بندگی، روزبرگشت به فطرت پاک انسانی وعید سعید فطر برهمگان مبارک.

  معاونت تحقیقات ،آموزش ودانشجویی فرهنگی رسیدن عید سعید فطرراپس گذشت یک ماه بندگی خالصانه واجرای فرامین الهی در باب صیام واطاعت از کلام حقه وحی به همه ی مسلمانان بخصوص عزیزان همکار در این معاونت وهمه ی اساتید ودانشجویان خداجو تبریک عرض مینماید .

 • روز قدس ۱۴۰۰-۰۲-۱۹ ۲۰:۴۰

  جاءالحق وزهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

  فلسطین آزاد خواهد شد،چون کلام حق گویای آن است که حق خواهد آمد وباطل رفتنی خواهد بود.

  گرامی میداریم آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان راکه روز قدس نامیده شد تا همگان بدانند قدس وسرزمین فلسطین تنها نیست وهمه ی ملتهای اسلامی وهمچنین همه ی ملتهای آزادی خواه دنیا بیاد قدس وبیاد سرزمین اشغال شده فلسطین هستند و تا روز رهایی از چنگ چپاول گران وغارتگران صهیونیست غاصب در کنارشان خواهند ماند.

 • روز ماما ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۱۵:۳۱

  پیام رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان به مناسبت روز جهانی ماما.

  پنجم ماه مه مصادف با 15 اردیبهشت "روز جهانی ماما"فرصتی برای قدردانی از زحمات این فرشتگان زمینی.

  دکتر محمدی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی در مانی سیر جان در پیامی به این فرشتگان زمینی گفت :این قشر از جامعه درمان چونان فرشتگان زمینی با زحمات وتلاشهای شبانه روزی خود به روشن وگرم شدن چراغ ونهاد مقدس خانواده کمک کرده و از اولین لحظات آسمانی ،تولد ،خدمات سلامت را به مادر و فرزند هدیه میکنند .

 • فزت ورب الکعبه ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۱۰:۵۱

  به خدای کعبه رستگار شدم

  بیست ویکم رمضان ،شب قدر وپایان شب ،وصبحگاهی که دیگر کوفه صدای علی(ع) را نمی شنود.

  علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را که به ما سوا فکندی همه سایه ی هما را دل اگر خدا شناسی همه در رخ علی بین به علی شناختم من به خدا قسم خدا را . برو ای گدای مسکین در خانه علی زن که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را....

 • دکتر مسعودی ۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۲۳:۱۷

  به مناسبت گرامیداشت روز معلم واستاد

  داوزدهم اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری وروز معلم و استاد گرامی باد.

  پیام معاونت آموزش ،تحقیقات ودانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی به مناسبت روز معلم واستاد. من علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا . هر کس مرا نکته ای آموخت، مرا بنده خویش ساخته است. در آموزه های اسلامی همواره احترام به معلم که گویی پدر معنوی و روحانی انسان است یک وظیفه ی انسانی و اسلامی است وخود مبنای توفیقات الهی خواهد شد.واز آنان باید به احترام یاد کرد.

 • مرحوم دکتر صادقی ۱۴۰۰-۰۲-۱۳ ۲۲:۵۰

  هشتم اردیبهشت سالروز عروج مردی آسمانی در سیرجان

  مرحوم دکتر حاج علی صادقی زاده لنگرود که با خلوص نیت وبرای خدمت به سیرجان آمد.

  به بهانه هشتم اردیبهشت سالروز سفر ابدی پزشک فرزانه ی لنگرودی، که دل به دریای کویر خشک کرمان سپرد ودر سیرجان شروع به خدمت کرد و همیشه یاری گر بیماران ومستمندان بود خانه ومطبش یک جا بود وهر لحظه درب خانه اش به روی همه گشوده بود.درنهایت با توجه به وصیت ایشان پیکر پاک و فرشته گونه اش در مرکز بیمارستان امام رضا علیه السلام (سابق)مرکز آموزش و معاونت فرهنگی دانشجویی فعلی به خاک سپرده شد .روحش شاد و یادش جاودانه .

 • دکتر موقری ۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۱۴:۲۰

  هشتم اردیبهشت ماه روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی

  پیام معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان به مناسبت روز جهانی بهداشت حرفه ای

  دکتر محمد موقری :پاندمی کووید-۱۹، دولت‌ها، کارفرمایان، کارکنان و عموم مردم را به رویارویی با چالش‌های بی‌سابقه‌ای در ارتباط با کرونا ویروس و اثرات بی‌شمار آن بر دنیای کار سوق داده ‌است. روز جهانی ایمنی و بهداشت در محیط کار سال ۲۰۲۱ بر روی استراتژی‌های توانمندسازی سیستم‌های ملی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، جهت ایجاد تاب‌آوری برای مقابله با بحران‌های امروز و فردا با بهره‌گیری از آموخته‌ها و تجارب دنیای کار، متمرکز خواهد بود.

 • میلاد امام حسن ۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۱۰:۳۹

  میلاد کریم اهل بیت

  پانزدهم ماه مبارک رمضان سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)مبارک

  امشب از اهل سما بهر زمین دُر آید. مقدم گوهری از اهل ولای علوی خوش آید..ریزد از سقف سما بهر زمین هر چه که نعمت باشد .چون که میلاد کریم است و حسن(ع) خوش آید.🌷🌷🌷🌷راز دار

 • روز علوم آزمایشگاهی ۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۱۰:۰۷

  سی ام فروردین ماه روز علوم آزمایشگاهی

  سی ام فروردین ماه سالروز ولادت حکیم سید اسماعیل جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی گرامی باد

  سی ام فروردین ماه سالروز ولادت حکیم سید اسماعیل جرجانی و علوم آزمایشگاهی را از طرف کمیته تحقیقات دانشجویی به تمامی دانشجویان و فعالان این عرصه تبریک وتهنیت می گوییم. 🔬💊🦠🎗🩺🧬🔬🎖👨‍🔬🧫👩‍🔬🦠💊🎖🧬 علوم آزمایشگاهی بالینی یکی از شاخه های علوم پزشکی است و بیشتر با آنالیز آزمایشگاهی خون ، مایعات و بافت های بدن انسان با هدف تشخیص بیماری ، پیگیری درمان و حفظ سلامت افراد جامعه سر و کار دارد.روز 30 فروردین از سال 1382 با گرامی داشت دانشمند ایرانی ، سید اسماعیل جرجانی ، بنیانگذار علم آزمایشگاه عنوان روز علوم آزمایشگاهیان تعیین شد.

 • میلاد نور ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۰۱:۲۹

  عطر گل نرگس سرمست کند عالم

  عالم زنده ماند به امید وصال تو یا صاحب الزمان

  چشم به راهیم تا بیای تو ای نجات بخش عالم

 • نیمه شعبان ،ولادت حضرت مهدی (عج) ۱۴۰۰-۰۱-۰۹ ۰۲:۳۴

  تو را من چشم بر راهم

  میلاد یگانه خورشید حی عالم تاب حضرت امام عصر(عج)مبارک

  پانزدهم شعبان سالروز میلاد قطب عالم امکان حضرت مهدی (عج)را به شیفتگان و منتظران ظهورش در تمام جهان هستی تبریک و شاد باش عر ض مینماییم.

 • نام گذاری سال ۱۴۰۰-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۱

  نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم ایران اسلامی

  تولید ،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها

  حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی با بیان این مطلب که در سال گذشته با توجه به نام گذاری آن به سال جهش تولید آنچنان که باید در زندگی ومعیشت مردم کاری انجام شده باشد ودیده هم شود اتفاق چندانی نیفتاده است البته در جاهایی کارهایی انجام شده اما آنچه که مد نظر ما بوده است ،نه.

 • مفدا سیرجان ۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۸:۴۴

  عالم همه قطره اند ودریاست حسین

  همانا حسین چراغ هدایت وکشتی نجات بخش عالم است

  سالروز ولادت سرور و سالار شهیدان وسید جوانان اهل بهشت امام حسین (ع)را به عموم عاشقان ودلباختگان حریم ولایت و امامت ،تبریک وشادباش میگوییم.

 • پوستر شعبانیه ۱۳۹۹-۱۲-۲۵ ۱۷:۵۴

  حلول ماه شعبان مبارک

  به ماه شعبان وروزهای پراز خیر وبرکتش سلام

  شعبان ماه پیامبر اعظم ،ماه ولادت امام حسین(ع) وزین العابدین (ع)وقمر منیر بنی هاشم وماه میلاد مهدی موعود آن منجی ونجات بخش همه ی عالم هستی بر همه ی مسلمانان وپیروان پیامبر اعظم مبارک.

 • درخت کاری ۱۳۹۹-۱۲-۲۱ ۱۷:۵۹

  در معاونت آموزشی ،تحقیقات ودانشجویی، فرهنگی

  به مناسبت روز وهفته درخت کاری کاشت نهال توسط معاون ومسئولین این معاونت

  باحضور دکتر مسعودی معاونت آموزشی ،تحقیقات ودانشجویی ،فرهنگی ومدیران ومسئولین این معاونت در فضای سبز این واحد به یمن رسیدن بهار و نوشدن طبیعت وبه یاد شهدای مدافع سلامت وآرزوی سلامتی برای همه بیماران ،در فضای سبز معاونت آموزشی وتحقیقات دانشکده علوم پزشکی سیرجان نهال سبز وباطراوت درخت کاشته شد.

 • مبعث رسول اکرم ۱۳۹۹-۱۲-۲۱ ۱۷:۱۱

  آغاز راه رستگاری و طلوع تابنده خورشید هدایت برای جهانیان در

  بعثت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه واله وسلم

  مبعث رسول اکرم (ص)که آغاز گر راه رستگاری برای جهان وجهانیان است را برهمه ی عاشقان وشیفتگان حضرتش تبریک وتهنیت عرض مینماییم.

 • روز نگار تاریخ ۱۳۹۹-۱۲-۱۹ ۱۴:۲۰

  در غم شهادت هفتمین نور آسمان امامت و ولایت

  دیده گان عاشقانت اشکبار از هجرت روی تو است کاظمی و کظم غیظت از برای عاشقانت روشن است

  شهادت هفتمین نور پر فروغ آسمان امامت و ولایت را به پیشگاه و محضر امام عصر (عج)وهمه ی عاشقان وشیفتگان حضرتش تسلیت و تعزیت عرض مینماییم.

 • وفات حضرت زینب ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۸:۴۰

  کربلا در کربلا میماند اگر زینب نبود.

  سالروز وفات حضرت زینب (س)را تسلیت وتعذیت عرض مینماییم.

  پانزدهم رجب سال شصت ودوم هجری در روز یک شنبه خواهری که نامش زینب بود وزینت پدر به برادرش که حسین بود وسید شهدای کربلا برای همیشه رسید ودر بهشت جاودان در کنار برادر آرام گرفت .ودیگر کسی گریه های او را در فراق برادر ندید.

 • مولود کعبه ۱۳۹۹-۱۲-۰۸ ۱۸:۲۳

  کعبه در آغوش دارد روی ماه کعبه را

  ولادت مولود کعبه حضرت امام علی (ع)

  میلاد مسعود مولود کعبه مولانا امام علی (ع) را تبریک وگرامی میداریم روز پدر را که همواره در این تفکر هستند که دل خانواده خود تا هر میزان که توان دارند شاد کنند و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند .وشایسته است که درود بفرستیم به روان پاک همه ی پدران آسمانی ،باشد که مورد رحمت خدا ی جاودان باشند.

 • روز نگار تاریخ ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۱۴:۲۷

  سالروز شهادت امام هادی(ع)

  سوم رجب شهادت دهمین ستاره آسمان امامت و ولایت بر عموم دلدادگان حریم ولایت وامامت تسلیت باد.

 • دهه فجر ۱۳۹۹-۱۱-۱۹ ۱۴:۲۰

  آذین بندی معاونت فرهنگی،دانشجویی وتحقیقاتی

  به مناسبت ایام الله دهه فجر

  معاونت فرهنگی ،دانشجویی وتحقیقاتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان نیز همانند دیگر ادارات شهرستان سیرجان با نصب پرچم همیشه جاویدان و پر افتخار ایران اسلامی در واحد های این مجموعه یاد فجر آفرینان انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت.

 • روز نگار تاریخ ۱۳۹۹-۱۰-۲۷ ۱۲:۰۵

  فرار شاه از ایران

  شاه رفت

  بیبست ششم دی ماه سال 1357 محمد رضا پهلوی به همراه فرح ایران را برای همیشه ترک کرد .این فرار شاه به دنبال راهپیماهی های گسترده مردم ایران در جهت خواستار آنان برای بازگشت امام به ایران بود .

 • 71bdde58-7ef2-492a-9633-808cf94b0b5d.JPG ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۰۹:۴۲

  تقدیر از کادر درمان بیمارستان امام رضا (ع)

  اهدا پکیج هدیه به کارکنان و بیماران

 • اما علی ۱۳۹۸-۱۲-۱۸ ۰۰:۲۲

  میلاد باسعادت اولین اخترتابناک و روز مرد مبارک

  ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر مبارک باد.

 • بازگشت حضرت امام.jpg ۱۳۹۸-۱۱-۱۲ ۰۸:۰۶

  ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران

  آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی مبارک باد

 • سیرجان ۱۳۹۷-۰۳-۰۱ ۱۱:۱۶

  تقدیر رئیس دانشکده از مسئول روابط عمومی دانشکده