viewAll
 • ازدواج آسمانی/فسا ۱۴۰۱-۰۴-۱۰ ۲۱:۱۰

  کاری از مفدا فسا؛

  یادداشتی درباره ی ازدواج تاریخی حضرت زهرا(س) و حضرت امیر(ع)

  ماه ذی الحجه دارای دو عید مبارک قربان و غدیر نیز هست اما اولین روز این ماه، مصادف با سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ است. ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) به فرمان خداوند، از امتیازاتی است که رسول اکرم(ص) بر آن مباهات می‌کرد. در این پیوند پر میمنت، فرشتگان آسمان در سرور و شادمانی و بهشتیان به زینت و زیور آراسته شده بودند.

 • حضرت جواد(ع)/فسا ۱۴۰۱-۰۴-۰۸ ۱۲:۱۵

  برگزاری مراسم سوگواری حضرت جوادالائمه(ع) در دانشگاه فسا

  مراسم سوگواری شهادت حضرت امام جواد(ع) همراه با قرائت زیارت پر فیض عاشورا در مسجد دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید و از عزاداران اهل بیت (ع)با صرف صبحانه پذیرایی به عمل آمد.

 • عکس نوشت/فسا/شهیدبهشتی ۱۴۰۱-۰۴-۰۷ ۲۱:۰۸

  کاری از مفدا فسا؛

  گرامیداشت خاطره ی شهید بهشتی

  «هر انسانی اگر بپرسد که من برای چه به دنیا آمده ام ؟ می گویم : برای تلاش پرنبرد و پر رنج در راه تکامل خویشتن و انسانیّت.»شهید بهشتی(طراح عکس نوشت:حمید خسروانی/دبیرسرویس چندرسانه ای مفدافسا)

 • شهید بهشتی/فسا ۱۴۰۱-۰۴-۰۷ ۱۲:۳۱

  سالروز شهادت شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب و رهبری امت تسلیت باد

  دو روز بعد از فاجعه هفتم تیر، مردم برای تشییع شهدا، در میدان حسن آباد جمع شدند و به سوی بهشت زهرا به حرکت درآمدند. شهدا، یکی پس از دیگری بر روی دست‌های مردم به خاک سپرده می‌شدند و تا عصر آن روز، ۲۸ تن از شهیدان دفن شدند و تشییع بقیه، از جمله شهید دکتر بهشتی، فردای آن روز با حضور پرشور مردم انجام شد.

 • اهدای خون ۱۴۰۱-۰۳-۲۲ ۱۸:۴۳

  کاری از مفدا فسا؛

  روز جهانی اهدای خون گرامی باد

  و خداوند در کتابش فرمود: «هر کس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است» (طراح:مهرشاد توکلی/دبیرسرویس چندرسانه ای مفدا فسا)

 • پوستر/فسا ۱۴۰۱-۰۳-۲۱ ۱۰:۰۳

  کاری از مفدافسا؛

  پوستر/تبریک تولد حضرت امام رضا(ع)

  میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت،حضرت امام رضا(ع)بر عاشقان طریقش مبارک باد(طراح پوستر:مهرشاد توکلی/دبیرسرویس چندرسانه ای مفدافسا)

 • عکس نوشت/فسا ۱۴۰۱-۰۳-۱۵ ۱۳:۰۶

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/سالروز قیام تاریخی پانزدهم خرداد ماه را گرامی می داریم

  «۱۵ خرداد از خاطره‌ها محو نخواهد شد و باید در سالروز آن، هر چه بیشتر آن را زنده نگه داشت» امام خمینی(ره) (طراح عکس نوشت:حمیدخسروانی/دبیرسرویس فرهنگی مفدا فسا)

 • دکترباقری ۱۴۰۱-۰۳-۱۴ ۰۱:۱۲

  به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی؛

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا پیام تسلیت و بیانیه ی خود را صادر نمود

  تاریخ پرفراز و نشیب تشیع از زمان غیبت کبری تا قرن حاضر همواره با رهبری انسانهای نادر و برگزیده ای همراه بوده که در زمان خود همچون ستاره ای درخشنده جهان اسلام را روشن نگه داشته اند. یکی از این نوادر روزگار معاصر ما، حضرت امام خمینی (ره) است.

 • خرمشهر.فسا ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۹:۱۳

  کاری از دبیر سرویس فرهنگی مفدا فسا؛

  اینفوگرافیک/اطلاعاتی درباره ی حماسه ی آزاد سازی خرم شهر

  سوم خردادماه برای ایرانیان یادآور بسیاری از خاطرات است؛از :«محمد که دیگر نبود،تا ببیند...»،تا این حکم تاریخی که : «خرمشهر را خدا آزاد کرد» یاد و خاطره ی همه ی شهیدان دوران دفاع مقدس،بویژه سرداران و سربازان یوم الله آزاد سازی خرمشهر گرامی باد.(طراح:حمیدخسروانی/دبیرسرویس فرهنگی مفدا فسا)

 • عضو/اهدا ۱۴۰۱-۰۳-۰۱ ۲۱:۱۸

  در باب اهمیت ترویج فرهنگ اهداء عضو در میان جامعه

  فرد در زمانی که زنده است، با دریافت کارت اهدای عضو می‌تواند خانواده خود را آگاه سازد تا بدانند پس از مرگ او، راضی به اهدای اعضای بدن خود است.کارت اهدای عضو یکی از بزرگترین نمادهای فرهنگی در زمینه ارتقای فرهنگ اهدای عضو است.

 • خیام ۱۴۰۱-۰۲-۲۸ ۱۱:۴۴

  کاری از مفدا فسا به مناسبت بزرگداشت روز ملی خیام؛

  یادداشتی کوتاه در باب معرفی جایگاه خیام نیشابوری

  عمر خیام را جزو پنج قله ی ادبیات جهان معرفی می کنند.او همچنین علاوه بر یک فیلسوف،از نوابغ مسلم ریاضیات و نجوم نیز به شمار می رود.به نحوی که دومسأله از مسائل شش گانه ی وی در ریاضیات همچنان حل نشده باقی مانده است.

 • دکتر باقری ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ ۱۴:۵۸

  به مناسبت روز روابط عمومی؛

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا پیام تبریکی را صادر نمود

  دکتر پژمان باقری ضمن صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته ی روابط عمومی، تأکید داشت: «به واقع روابط عمومی هر نهاد، حلقه ی نهایی اتصال اقدامات به رسالت پاسخگویی و موفقیت آن نهاد به شمار می رود».

 • حکیم فردوسی ۱۴۰۱-۰۲-۲۵ ۰۸:۲۳

  کاری از مفدا فسا؛

  قطعه ای ادبی در بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی

  آقای علی محمد موزه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا، و خبرنگار دانشجویی سرویس خبری فرهنگی مفدا فسا، قطعه ای ادبی را در ستایش و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی نگاشته است.

 • عکس نوشت/فسا/توکلی ۱۴۰۱-۰۲-۲۵ ۰۸:۰۳

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/بزرگداشت روز فرزانه ی طوس،حکیم ابوالقاسم فردوسی

  «کجا خفته ای، ای بلند آفتاب؟،برون آی بر فرق دوران بتاب/تو گفتی: "جهان کرده ام چون بهشت،وزین بیش تخم سخن کس نکشت"/ز جا خیز و بنگر کز آن تخم پاک ،چه گل ها دمیده است برطرف خاک» (طراح پوستر:مهرشاد توکلی/دبیر سرویس چندرسانه ای مفدا فسا)

 • جهرمی ۱۴۰۱-۰۲-۱۸ ۲۰:۵۰

  همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر؛

  دبیرکانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا از اصلی ترین برنامه های پیش روی این کانون خبر داد

  دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا محور اصلی فعالیت های پیش روی این کانون را برگزاری دوره های امداد و نجات برای دانشجویان و ایجاد تیم های فعال عنوان داشت.

 • عکس نوشت ۱۴۰۱-۰۲-۱۵ ۱۴:۴۸

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/تبریک روز جهانی ماما:مانا باشید

  روز جهانی ماما را به تمامی همکاران ماما در سراسر کشور،و به ویژه خدمت همکاران گرانقدر شهرستان فسا تبریک عرض می نماییم.این دستان متبرک شماست که به اذن پروردگار یکتا به انسان ها جواز زندگی را عرضه می دارد:مانا باشید.(طراح :مهرشاد توکلی/دبیر سرویس چندرسانه ای مفدا فسا)

 • عیدفطر/فسا ۱۴۰۱-۰۲-۱۳ ۱۳:۲۳

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/عیدسعید فطر بر عموم مسلمین جهان مبارک باد

  «عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت / صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت» (طراح پوستر:مهرشاد توکلی/دبیرسرویس چندرسانه ای مفدافسا)

 • فایل عکس ۱۴۰۱-۰۲-۱۱ ۱۴:۰۹

  قدردانی تیم ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا از اساتید و کارگران مجموعه ی معاونت فرهنگی و دانشجویی

  تیم ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا به مناسبت روز استاد، با اساتید دانشکده های مختلف این دانشگاه دیدار نموده و از ایشان قدردانی به عمل آوردند. همچنین در ادامه ی این مراسم، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دکتر پژمان باقری به مناسبت روز کارگر از کارکنان و نیروهای خدماتی مجموعه ی فرهنگی و دانشجویی با اهداء شاخه های گل تقدیر ویژه به عمل آورد.

 • روز ملی خلیج ۱۴۰۱-۰۲-۱۰ ۱۲:۴۴

  کاری از مفدا فسا؛

  قطعه ی ادبی و شعر به مناسبت روز خلیج فارس

  به مناسبت پاسداشت روز ملی خلیج فارس قطعه ای ادبی توسط یکی از دانشجویان عضو تیم مفدای فسا سروه شده است. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا، ضمن گرامیداشت این روز، کلمات زیر را به تمامی پارسی زبانان جهان تقدیم می دارد.

 • اداره مشاوره/عکس نوشت/فسا ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۰:۳۴

  عکس نوشت/پیام تبریک روز روان شناس و مشاور

  هر لحظه که روان در هم تنیده ای را نجات می دهیم شکوفه ای از آرامش و رنگی نو بر جهان خشکیده ای می زنیم. روان شناسان کیمیاگران نایابی هستند که جانی دوباره به روان بشریت می بخشند و جهان با داشتنتان زیباتر می شود. روز روانشناس مبارک (طراح :اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی فسا/متن:سرکار خانم بهاره اسماعیل زاده، مسئول اداره مشاوره و سلامت روان)

 • تصویری/فسا/قدس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۹:۰۲

  گزارش تصویری/حضور دانشگاهیان علوم پزشکی فسا در راهپیمایی روز قدس

  در روز جهانی قدس،جمع گسترده ای از دانشگاهیان علوم پزشکی فسا،همگام با مردم شریف و انقلابی شهرستان،در مراسم راهپیمایی این روز حاضر شدند و همگام با سایر مردم ایران و جهان فریاد تظلم خواهی خود را درمورد مردم مظلوم فلسطین به شکلی یکپارچه سر دادند.

 • دکتر باقری ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۰:۵۳

  پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا به مناسبت روز روان شناس و مشاور

  دکتر پژمان باقری در پیامی،روز جهانی روان شناس و مشاور را به عموم روان شناسان و بویژه خدمت کارکنان و روان شناسان پرتلاش اداره ی مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا تبریک گفت.

 • دکتر ۱۴۰۱-۰۲-۰۸ ۱۸:۵۹

  پیام فراخوانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا به مناسبت روز جهانی قدس

  دکتر پژمان باقری معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا پیامی را به مناسبت روز جهانی قدس و در تحلیل جایگاه و اهمیت بی بدیل آن صادر نمود. در این پیام همچنین از عموم مردم شریف شهرستان فسا برای حضور در مراسم راهپیمایی این روز دعوت به عمل آمده است.

 • قدر/فسا/شب دوم ۱۴۰۱-۰۲-۰۳ ۱۴:۳۲

  گزارش تصویری/برگزاری دومین شب از لیالی قدر در دانشگاه علوم پزشکی فسا

  دومین شب از لیالی متبرک قدر که مصادف با شهادت حضرت امیر مؤمنان علی(ع)بود،در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید.در این مراسم شهروندان محترم،جمعی از مسئولین دانشگاهی و همچنین امام جمعه ی محترم و نماینده ی ولی فقیه در شهرستان فسا حضور به هم رسانیدند.

 • پوستر/فسا/شهادت امام علی/مهرشاد توکلی ۱۴۰۱-۰۲-۰۲ ۲۱:۱۵

  کاری ار مفدا فسا؛

  عکس نوشت/شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع)

  بیست و یکم ماه رمضان،مصادف با سالروز شهادت مظلومانه ی حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) را خدمت عموم مسلمانان جهان،بویژه شیعیان آن حضرت،تسلیت عرض می نماییم. (طراح پوستر:مهرشاد توکلی/دبیرسرویس چندرسانه ای مفدا فسا)

 • ۱۴۰۱-۰۲-۰۱ ۱۲:۱۱

  گزارش تصویری/برگزاری مراسم باشکوه شب قدر در دانشگاه علوم پزشکی فسا

  مراسم احیا و شب زنده داری دراولین شب از لیالی متبرک قدر در دانشگاه علوم پزشکی فسا و در فضای باز و همجوار با مزار شهدای گمنام این دانشگاه برگزار گردید.

 • عکس نوشت/فسا/شب قدر ۱۴۰۱-۰۱-۳۱ ۱۱:۵۱

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/ وَمَا أَدْرَاکَ مَا لَیْلَةُ الْقَدْرِ

  «شبی که قرآن به یکباره بر قلب پیامبر اسلام نازل شد و حجت بر تمامی ِ فِرَق ِ امت تا به ابد آشکاره شد. شبی که به یکباره شمشیر بر سر قرآن ناطق فرود آمد و فَرق حجت ِ امت، ناگهان به دو پاره شد.» (طراح پوستر:مهرشاد توکلی دبیر سرویس چندرسانه ای مفدا/متن:امیرامیری )

 • عکس نوشت ۱۴۰۱-۰۱-۳۰ ۰۹:۵۵

  کاری از مفدا فسا؛

  عکس نوشت/روز علوم آزمایشگاهی را تبریک عرض می نماییم

  سی ام فروردین ماه، سالروز بزرگداشت حکیم جرجانی و روز علوم آزمایشگاهی را به جامعه ی علوم پزشکی کشور، و بویژه خدمت دانشجویان، اساتید و کارکنان عرصه علوم آزمایشگاهی تبریک عرض می نماییم. (طراح : مهرشاد توکلی/دبیر سرویس چندرسانه ای مفدا فسا)

 • امام حسن (ع)/فسا ۱۴۰۱-۰۱-۲۸ ۰۸:۰۳

  عکس نوشت/میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی علیه السلام مبارک باد

  امام حسن(ع) فرزند علی بن ابی‌طالب(ع) در شب نیمه ماه مبارک رمضان، سال سوم هجرت در شهر مدینه دیده به جهان گشود. تولد آن معصوم والا مقام را به جمیع مسلمانان جهان، بویژه شیعیان امت تبریک عرض می نماییم.

 • فسا/امام سجاد ۱۴۰۰-۱۲-۱۷ ۰۸:۴۱

  پوستر/ولادت امام سجاد(ع)

  خدا را سپاس که تو را آفرید تا ستایش و حمد خالق را از تو بیاموزیم. خدا را سپاس که تو را به دنیا هدیه داد تا زبان عاشقانه ترین شکرها را در کام تو بگذارد و بی بدیل ترین نیایش‌ها را از زبان تو به گوش عالمیان برساند. ولادت با سعادت امام سجاد (ع) مبارک باد طراح پوسترها: مهرشاد توکلی دبیر سرویس چندرسانه ای مفدا فسا