نمایش همه
 • دبیر انجمن علمی بهداشت عمومی / سبزوار ۱۴۰۱-۰۲-۲۱ ۰۷:۳۱

  کارگاه پویش بیماری سالک برگزار شد

  کارگاه پویش سالک به همت انجمن علمی بهداشت عمومی دانشگاه جهت آشنایی دانشجویان با این پویش در سالن سیادتی پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

 • بهداشت عمومی /سبزوار ۱۴۰۱-۰۱-۳۱ ۱۴:۰۲

  به همت انجمن علمی، دانشجویی رشته بهداشت عمومی؛

  برگزاری کارگاه کاربرد پژوهش در پیشبرد اهداف اجتماعی

  به همت انجمن علمی، دانشجویی رشته بهداشت عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ، کارگاه کاربرد پژوهش در پیشبرد اهداف اجتماعی برگزار شد.

 • دبیر انجمن علمی بهداشت عمومی / سبزوار ۱۴۰۰-۱۲-۱۶ ۱۱:۲۱

  در قالب یک برنامه جهادی؛

  پویش دیدار با سلامت با موضوع «پیشگیری از بیماری تب مالت» برگزار شد

  با همت مجمع خیرین سلامت سبزوار و گروه بهداشت عمومی و آموزش بهداشت و با همکاری انجمن علمی بهداشت عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در یک برنامه جهادی، پویش دیداربا سلامت با موضوع پیشگیری از بیماری تب مالت در شهرجغتای و ۴۰ روستای آن شهرستان برگزار گردید.

 • اصغرپور کارشناس کانون ها / سبزوار ۱۴۰۰-۱۲-۰۸ ۱۰:۵۹

  کارشناس امور کانون‌ها و تشکل‌های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی استعدادها و توانمندی‌های دانشجویان یکی از رسالت‌های مهم دانشگاه‌هاست

  زینب اصغرپور کارشناس امور کانون‌ها و تشکل‌های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار یکی از رسالت‌های مهم دانشگاه را ایجاد بستر مناسب برای شکوفایی استعدادها و توانمندی‌های دانشجویان برای نقش‌آفرینی در عرصه‌های سیاسی اجتماعی، فرهنگی و هنری بیان کرد و افزود: در راستای نیل به این هدف و پیگیری درخواست‌های دانشجویان مسیرهایی تعریف شده که از جمله آنها می‌توان به عضویت در تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی اشاره کرد که علایق و سلایق مختلفی را دربر می‌گیرد.

 • الله وردی دبیر انجمن علوم آزمایشگاهی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۹-۲۸ ۰۹:۲۶

  فعالیت‌های انجمن علمی علوم آزمایشگاهی سبزوار تشریح شد؛

  از برگزاری «ژرنال کلاب‌های هفتگی» تا «جلسه معارفه برای دانشجویان جدیدالورود»

  افشین الله‌وردی دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی سبزوار و دانشجوی ترم هفت این رشته فعالیت‌های صورت گرفته توسط این انجمن را تشریح کرد: و افزود: هدف اصلی ما ارتقای سطح علمی دانشجویان در حال تحصیل این رشته است.

 • مدیر گروه پرستاری / سبزوار ۱۴۰۰-۰۹-۲۰ ۰۹:۰۱

  مدیر گروه رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  مهمترین ویژگی یک پرستار داشتن «تعهد و وجدان کاری» است

  مژگان انصاری مدیر گروه رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مهمترین ویژگی یک پرستار را داشتن «تعهد و وجدان کاری» می‌داند و معتقد است که یک پرستار خوب باید علاوه بر داشتن این ویژگی روحیه‌ای قوی نیز داشته باشد.

 • مهدی سلمانیان مدیر فرهنگی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۹-۱۴ ۰۸:۰۸

  ویژه برنامه‌های «روز دانشجو» در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تشریح شد

  مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با اشاره به موضوع بیماری منحوس کرونا و برخی محدودیت‌ها اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر ماه روز دانشجو تعدادی از برنامه‌ها در بستر فضای مجازی و برخی دیگر با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 • گزارش تصویری / برگزاری 12 مورد اردوی جهادی در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به مناسبت هفته بسیج ۱۴۰۰-۰۹-۱۰ ۱۱:۳۳

  رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  برگزاری ۱۲ مورد اردوی جهادی در مناطق محروم سبزوار / ارائه خدمات «سلامت محور» به بیش از ۱۴۰۰ نفر

  دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی و رئیس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: به مناسبت هفته بسیج و به همت ستاد اردوهای جهادی دانشگاه و همکاری و مشارکت واحدهای تابعه در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان، ۱۲ مورد اردوی جهادی برگزار و به یک هزار و ۴۵۶ نفر از مردم مناطق محروم سبزوار خدمات سلامت محور ارائه شده است.

 • ملکوتی فر رئیس اداره مشاوره / سبزوار ۱۴۰۰-۰۸-۲۹ ۰۸:۲۴

  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبر داد:

  طرح ملی غربالگری سلامت روان تا ۱۵ آذر ماه تمدید شد / شرکت ۲۰۲ نفر از دانشجویان ورودی مهر ماه تا امروز

  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از تمدید طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان ورودی مهر ماه تا ۱۵ آذر ماه خبر داد و گفت: تاکنون ۲۰۲ نفر از دانشجویان جدیدالورود در این طرح شرکت کرده‌اند.

 • مصاحبه کتابخوانی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ ۰۸:۱۷

  کتابدار کتابخانه فقیه سبزواری در گفتگو با خبرنگار مفدا سبزوار:

  کتابخانه‌ها باید به عنوان «دانشگاه مردم» شناخته شوند

  سمانه عارفی‌مهر کتابدار کتابخانه فقیه سبزواری معتقد است که کتابخانه‌ها باید به مرکز تبادل اطلاعات و برگزاری جلسات مهم تبدیل شده و مردم آن را به عنوان دانشگاه بشناسند.

 • دکتر دلبری معاون / سبزوار ۱۴۰۰-۰۸-۱۹ ۱۱:۴۰

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  نامگذاری یک هفته به نام قرآن بستری برای شکوفایی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه است/ اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، قرآنی به مناسبت هفته «قرآن و دانشگاه»

  دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از اجرای ویژه برنامه‌های متنوعی به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه خبر داد و گفت: نامگذاری یک هفته به نام قرآن و دانشگاه باعث ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی فعالیت‌های قرآنی خواهد بود که این کار موجب توجه ارکان مختلف دانشگاه به این عنصر ارزشمند می‌شود.

 • محمدی دانشجوی فعال قرآنی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۷-۲۵ ۱۰:۳۹

  دانشجوی فعال قرآنی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  قرآن عشق من است / تمرکز بر جذب کیفی شرکت‌کنندگان جشنواره اثرات بلند مدت دارد

  علیرضا محمدی دانشجوی فعال قرآنی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه عاشق قرآن بوده و از بچگی به این کتاب آسمانی عشق می‌ورزیده، گفت: به مسئولان دانشگاهی پیشنهاد می‌کنم علاوه بر دقت در کمیت و تعداد، به کیفیت افراد ثبت‌نام شده در جشنواره قرآن و عترت نیز اهمیت داده چرا که تمرکز بر جذب کیفی مخاطبین اثراتی بلند مدت در پی خواهد داشت.

 • تمدید جشنواره هدهد / سبزوار ۱۴۰۰-۰۷-۲۴ ۰۸:۴۱

  کارشناس قرآن و عترت دانشگاه خبر داد:

  ثبت‌نام در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد تا ۱۵ آبان ماه ادامه خواهد داشت + راهنمای تصویری نحوه ثبت‌نام

  سکینه جمال‌آبادی کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد آغاز و با ابلاغ وزارت متبوع تا ۱۵ آبان ماه ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه ثبت‌نام در این دوره از جشنواره توسط شرکت‌کنندگان انجام خواهد شد سعی کردیم با تدوین یک راهنمای تصویری، تسهیل ثبت‌نام در جشنواره را برای شرکت‌کنندگان فراهم نماییم.

 • ملکوتی فر رئیس اداره مشاوره / سبزوار ۱۴۰۰-۰۷-۱۸ ۰۸:۲۹

  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  «بهداشت روان» در دوران دانشجویی اهمیت بالایی دارد

  مطهره ملکوتی‌فر رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار دوران دانشجویی و تحصیل را یکی از اصلی‌ترین حیطه‌های زندگی فرد بیان کرد و افزود: در دوران دانشجویی ثبات بهداشت روان و خودمراقبتی اهمیت بالایی دارد به طوریکه اگر دانشجو سبک زندگی غلطی را پیش بگیرد می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را به خود وارد کرده که قطعا موفقیت تحصیلی، شغلی و آینده‌اش هم به خطر می‌افتد.

 • مدیر گروه بهداشت محیط سبزوار ۱۴۰۰-۰۷-۰۴ ۱۴:۰۶

  مدیر گروه رشته بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  در جامعه امروزی ویروس کرونا به خوبی نشان داد که بهداشت مقدم بر درمان است

  دکتر رستگار مدیر گروه رشته بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در جامعه امروز کرونا ویروس به خوبی نشان داد که بهداشت مقدم بر درمان بوده و اگر ما دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نکنیم دچار مشکل خواهیم شد و حجم زیادی از این دستورالعمل‌ها مرتبط با بهداشت محیط است که باعث از بین رفتن کرونا ویروس می‌شود.

 • دکتر علی دلبری / معاون فرهنگی و دانشجویی سبزوار ۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۱:۴۵

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  راه‌اندازی پویش «مجاهدین واکسیناسیون» اقدامی هوشمندانه بود / تاکنون ۳۴۶ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به این پویش پیوسته‌اند

  دکتر علی دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه‌اندازی پویش «مجاهدین واکسیناسیون» از طرف معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را اقدامی هوشمندانه دانست و اظهار داشت: این پویش با هدف تسریع در واکسیناسیون عمومی راه‌اندازی شده است و تاکنون ۳۴۶ نفر از دانشجویان این دانشگاه در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

 • مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد ۱۴۰۰-۰۶-۲۴ ۱۱:۵۳

  مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  مهمترین برنامه و اولویت ما همکاری در طرح «واکسیناسیون عمومی» خواهد بود

  فاطمه معروفی که روز گذشته به عنوان مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار منصوب شد، گفت: در حال حاضر که اولویت کشور حل چالش‌های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا بوده و واکسیناسیون عومی در صدر امور قرار گرفته است، مجموعه بسیج دانشگاه نیز همه توان خود را معطوف این اقدام خواهد کرد.

 • دکتر دلبری / معاون سبزوار ۱۴۰۰-۰۶-۰۹ ۱۰:۵۲

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  شوراهای انضباطی دانشگاه‌ها می‌توانند با «تذکر و ارشاد» زمینه اجتناب از تخلف و میل به اصلاح را در دانشجویان ایجاد کنند

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با ابراز خرسندی از کسب رتبه اول این دانشگاه در ارزیابی سالانه شوراهای انضباطی کشور گفت: گاهی تنبیه اجتناب ناپذیر است اما شوراهای انضباطی می‌توانند به دور از هرگونه تجسس و تفتیش و ضمن برخورد توأم با حفظ آبرو و حیثیت اجتماعی دانشجو، با تذکر و ارشاد زمینه اجتناب از تخلف و میل به اصلاح را در فرد خاطی و محیط ایجاد نمایند.

 • هادی استیری کارشناس کانون ها / سبزوار ۱۴۰۰-۰۶-۰۷ ۰۸:۳۶

  کارشناس کانون‌ها و تشکل‌های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  جذب دانشجویان علاقمند در بستر سامانه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت / امکان ارتباط مستقیم دانشجویان با اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت مهمترین مزیت این سامانه

  کارشناس کانون‌ها و تشکل‌های دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه کانون‌های فرهنگی توسط وزرات بهداشت کلیه مراحل ثبت نام در کانون، برگزاری انتخابات و همچنین ایجاد کانون‌های جدید را به صورت مجازی میسر نموده است گفت: مهمترین مزیت این سامانه ارتباط مستقیم دانشجویان با اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و ارائه پیشنهادات و نظرات خواهد بود.

 • دکتر دلبری معاون سبزوار ۱۴۰۰-۰۵-۰۳ ۰۸:۳۷

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  نام پرمخاطب‌ترین نشریه دانشجویی دانشگاه در پایان هر فصل اعلام و از مدیر مسئول آن تقدیر خواهد شد

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با توجه به اهمیت حوزه نشریات دانشجویی و رسانه تصمیم بر آن شد تا در پایان هر فصل و بر اساس خروجی گرفته شده از پنل خبری مفدا، نام پرمخاطب‌ترین نشریه دانشجویی دانشگاه اعلام و از مدیر مسئول آن تقدیر شود.

 • نخعی / کارشناس نشریات سبزوار ۱۴۰۰-۰۴-۲۹ ۱۲:۵۱

  کارشناس نشریات دانشگاه مطرح کرد؛

  ارتقاء نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سامانه ارزیابی وزارت بهداشت

  کارشناس نشریات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از ارتقاء نشریات دانشجویی کلیشه و سپیدگاه در سامانه ارزیابی وزارت بهداشت خبر داد.

 • کریم زاده / سبزوار ۱۴۰۰-۰۴-۲۳ ۱۲:۲۶

  دانشجوی استعداد درخشان پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  «دانشجو» باید با جدیت دنبال آموزش مداوم باشد

  صدیقه کریم‌زاده دانش آموخته رشته پزشکی، مقطع دکترای حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی سبزوار که به عنوان دانشجوی استعداد درخشان پژوهشی دانشگاه معرفی شد؛ وی معتقد است دانشجو باید در هر زمانی با جدیت دنبال آموزش مداوم بوده و مهارت‌هایی را که جزء ملزومات پیشرفت به شمار می‌آیند، فرا گیرد.

 • حجت الاسلام سجادی نیا معاون دفتر نهاد سبزوار ۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۱۲:۵۱

  معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  یکی از وظایف اصلی ما در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری «زمینه‌سازی پیوند مبارک ازدواج بین دانشجویان» است

  حجت الاسلام سجادی‌فر معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار «زمینه‌سازی پیوند مبارک ازدواج بین دانشجویان» را یکی از وظایف اصلی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بیان و اقدامات صورت گرفته توسط این دفتر در راستای ترویج ازدواج دانشجویی را تشریح کرد.

 • شریفیان دبیر شورای صنفی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۳-۲۳ ۰۸:۰۵

  دبیر کل شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  شورای صنفی یک نهاد دانشجویی است که هم مشروعیت دارد و هم مقبولیت

  سیدامین شریفیان دبیرکل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار معتقد است تشکیل یک نهاد دانشجویی مستقل که بتواند به دور از هر گونه محافظه‌کاری، مطالبات و خواسته‌های صنفی دانشجویان را به گوش مسئولین دانشگاه رسانده و از حقوق قانونی آنها دفاع کند، بسیار اهمیت دارد.

 • محمدیان مدیر مسئول نشریه بیلبورد/ سبزوار ۱۴۰۰-۰۳-۱۷ ۰۸:۱۹

  برگزیده سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

  «قرآن» اقیانوس بیکران معارف و درس زندگی برای تمام انسان‌ها است

  حسین محمدیان دانشجوی ترم ۹ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار که موفق به کسب رتبه سوم مشترک در بخش پژوهشی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در رشته تلخیص کتاب شده است معتقد است که قرآن همانند اقیانوس بیکرانی است که به همه انسان‌ها درس زندگی می‌آموزد.

 • سبزوار ۱۴۰۰-۰۳-۰۵ ۱۲:۴۴

  فعالیت‌های انجمن علمی، دانشجویی "علوم آزمایشگاهی" سبزوار تشریح شد؛

  از «طرح تشویقی تولید محتوا» تا «پروژه معرفی دستگاه‌های آزمایشگاهی»

  مهدی اخوان دانشجوی ترم ۸ رشته علوم آزمایشگاهی و دیبر انجمن علمی این رشته فعالیت‌های صورت گرفته توسط انجمن علمی، دانشجویی «علوم آزمایشگاهی» دانشگاه علوم پزشکی سبزوار را تشریح کرد.

 • مدیر گروه مامایی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۲-۱۵ ۱۱:۳۱

  مدیر گروه رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  زنان نیاز به خدماتی دارند که آن خدمات در دستان ماماست

  ۱۵ اردیبهشت ماه برابر با ۵ می روز جهانی ماما نامگذاری شده است. مامایی حس باشکوه‌ترین لحظه‌هاست، دیدن زیباترین اشکها و دلنشین‌ترین لبخندهاست. مامایی لمس ثانیه‌های با شکوه یک تولد است، در آغوش گرفتن هدیه پاک خداوند است. در این روز فرصتی به دست آمد تا برای آشنایی بیشتر با رشته مامایی با دکتر فروغ‌السادات مرتضوی دکترای رشته باروری و مدیر گروه رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به گفتگو بنشینیم که در ادامه خواهید خواند.

 • موفقیت انجمن پزشکی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۱-۳۱ ۱۲:۱۳

  درخشش انجمن علمی پزشکی سبزوار در هفدهمین مجمع منطقه‌ای "EMR17"

  دو طرح و پروژه "آخرهفته‌های سلامت روان" و "کمپین دیابت" که در پاییز و زمستان سال گذشته توسط انجمن علمی، دانشجویی پزشکی سبزوار اجرا شده بود در میان برترین‌های هفدهمین مجمع منطقه‌ای EMR17 (شرق مدیترانه) قرار گرفتند.

 • مهدی اخوان دبیر انجمن علمی علوم آزمایشگاهی / سبزوار ۱۴۰۰-۰۱-۲۸ ۰۸:۵۶

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی علوم آزمایشگاهی سبزوار:

  یک دست صدا ندارد/ رشد انجمن‌های علمی، دانشجویی در گرو مشارکت حداکثری دانشجویان خواهد بود

  مهدی اخوان دبیر انجمن علمی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار معتقد است یک دست صدا ندارد و برای رشد یک انجمن تلاش جمعی نتیجه بخش بوده و یک نفر به تنهایی نمی‌تواند انجمن را به اهداف خود برساند.

 • فرقانی دبیر انجمن بهداشت / سبزوار ۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۰۸:۵۶

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بیان کرد:

  "اتحاد و همدلی" ستون اصلی در یک انجمن علمی، دانشجویی است

  دبیر انجمن علمی، دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه اتحاد و همدلی در انجمن‌های علمی حرف اول را می‌زند افزود: با وجود اتحاد و همدلی سعی در ارتقای سطح علمی و گسترش دانش و مهارت دانشجویان داریم.