نمایش همه
 • گیلان دیروز ۱۴:۴۳

  مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

  دانشجویان هیچگاه ورزش را فراموش نکنید

  مدیر تربیت بدنی معاونت معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : دانشجویان عزیز هیچوقت ورزش را فراموش نکنید و حداقل در ساعت های کم تراکم با رعایت پروتکل بهداشتی به پیاده روی در پارک ها بپردازید.

 • سید احسان موسوی زاده ۱۴۰۰-۰۷-۱۷ ۱۵:۱۳

  دبیر کل تشکل جاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  تشکل دانشجویی جامعه اسلامی از بطن دانشجو است

  دبیرکل تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: جامعه اسلامی دانشجویان یک تشکل انقلابی است که دانشجویان با حضور خود در این تشکل می‌توانند دانشگاه و استان خود را بهتر از قبل بسازند.

 • مصاحبه ۱۴۰۰-۰۶-۲۴ ۱۱:۰۸

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  ۹۵درصد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان واکسینه شدند/ ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پویش " مجاهدین واکسیناسیون " پیوستند

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به راه‌اندازی پویش سراسری "مجاهدین واکسیناسیون" در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی و مشارکت داوطلبانه دانشجویان در انجام واکسیناسیون گفت: خوشبختانه استقبال خوبی از سوی دانشجویان علوم پزشکی نسبت به مشارکت در این پویش صورت گرفته و تا کنون ۱۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه به این پویش پیوسته اند و بالغ بر ۲۵۰ دانشجوی دواطلب در هرح واکسیناسیون عمومی مشارکت دارند.

 • دکتر مهرابیان ۱۴۰۰-۰۴-۱۳ ۱۷:۴۸

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خبر داد:

  خرید دومین خوابگاه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه کمتر از یکسال از زمان خرید خوابگاه دانشجویی دختران می گذرد گفت: به زودی دومین خوابگاه دانشجویی ویژه پسران، نیز با پیگیری‌های رئیس دانشگاه و حمایت های صندوق رفاه وزارت بهداشت با دریافت تسهیلات بانکی خریداری می شود.

 • مهرابیان ۱۴۰۰-۰۴-۰۲ ۰۹:۴۷

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه غلوم پزشکی گیلان :

  حضور آگاهانه مردم در انتخابات یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب و اسلام را به همراه داشته است

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان عملکرد این معاونت در انتخابات گفت: ما خوشحالیم که انتخاباتی سالم با حضور حداکثری آحاد جامعه برگزار شده است و این حضور گسترده، باشکوه و آگاهانه مردم باعث مباهات، نماد اتحاد، انسجام و قدرشناسی از شهیدان سرافراز به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و اعتقاد عمیق و دلبستگی وافر به مکتب اسلام بوده که یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب و اسلام را به همراه داشته است.

 • دکتر مهرابیان ۱۴۰۰-۰۳-۱۰ ۲۱:۱۲

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

  تامین رفاه دانشجویان هزینه نیست، سرمایه گذاری برای نسل آینده است

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه افتتاح خوابگاه دانشجویی و سالن ورزشی این دانشگاه گفت: ما برای تامین رفاه دانشجویان تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم و خوشحالیم که از سوی عالی‌ترین مقام وزارت و رییس دانشگاه نیز حمایت‌های خوبی صورت گرفته است و در مدت کمتر از یکسال موفق به خرید خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۲۲۰ نفر شده ایم و به دنبال تامین رفاه هر چه بیشتر دانشجویان هستیم.

 • سحری ۱۴۰۰-۰۲-۲۹ ۰۹:۳۰

  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  بالغ بر ۵۰۰ دانشجوی دستیاری و دکتری تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان غربالگری سلامت روان می‌شوند

  رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بالغ بر ۵۰۰ دانشجوی این دانشگاه در طرح غربالگری سلامت روان دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی مورد غربالگری قرار می‌گیرند.

 • مصاحبه ۱۴۰۰-۰۱-۰۱ ۱۷:۵۹

  همراه با پژوهشگر دو درصد برتر جهان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

  دکتر مهدی شیرزاد سیبنی پژوهشگر دو درصد برتر جهان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: کسب اطلاعات در زمینه انجام پژوهش، نوشتن مقالات، شرکت در کارگاه های مختلف و ارتباط با پژوهشگرانی که در این زمینه تبحر و تجربه کافی دارند، از جمله مهارت هایی است که باید در ابتدای ورود به حیطه پژوهش کسب نمود.

 • جشنواره سیمرغ ۱۳۹۹-۱۲-۲۷ ۱۳:۱۶

  مسوول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  کارگاه‌های آموزشی سیمرغ بر اساس نیاز سنجی شرکت کنندگان در این جشنواره برگزار شد

  مسوول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با پیگیری های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای احقاق هدف شرکت کننده گان سیمرغ کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام استان در رشته های مختلف برگزار شد.

 • دکتر مهرابیان ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۳:۱۳

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  جشنواره بین‌المللی سیمرغ؛ فرصتی مناسب برای معرفی آثار فرهنگی و هنری دانشگاهیان است

  دکترفردین مهرابیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از هنرمندان، دانشجویان، کارمندان و علاقه‌مندان دعوت کرد تا با ارسال آثار هنری خود، در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ شرکت کنند.

 • بسیج ۱۳۹۹-۱۰-۲۳ ۱۴:۱۸

  تلاش بسیج دانشجویی برای آشنایی هرچه بهتر نوورودان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دانشگاه؛

  از اجرای طرح هدایت تحصیلی تا برگزاری کارگاه‌های علمی

  مسئول پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی، برنامه‌های ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ ۱۴۰۰ را تشریح کرد. به گفته وی اجرای طرح هدایت تحصیلی در قالب کارگاه‌های مختلف و برگزاری کارگاه‌های علمی از جمله این اقدامات بوده است.

 • فرمانی ۱۳۹۹-۱۰-۲۱ ۱۲:۰۷

  رتبه یک آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  رشته ارتقای سلامت، تلفیق زیبایی از پزشکی و روانشناسی است

  دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رتبه یک آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت گفت: رشته ارتقای سلامت، تلفیق زیبایی از پزشکی و روانشناسی است که هدف آن تغییر رفتار افراد جامعه برای دستیابی به تمام سطوح سلامت است.

 • مصاحبه ۱۳۹۹-۰۹-۳۰ ۱۶:۲۸

  دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  پرستاری، دنیایی از مفاهیم متفاوت در خود دارد

  دانشجوی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار کرد: پرستاری برخلاف تصور عموم، دنیایی از مفاهیم متفاوت در خود دارد.

 • دکتر مهرابیان ۱۳۹۹-۰۹-۲۲ ۱۴:۳۳

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

  آشپزخانه مرکزی دانشجویان دانشگاه‌ علوم پزشکی گیلان تا پایان سالجاری صنعتی سازی می‌شود

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تا پایان سالجاری آشپزخانه مرکزی دانشجویان دانشگاه‌ علوم پزشکی گیلان صنعتی سازی می شوند که این امر نقش به سزایی در افزایش میزان طبخ و بالا رفتن کیفیت غذا و رضایتمندی در بین دانشجویان دارد.

 • لایق ۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۱۶:۵۳

  قطار رشته‌های معارفی جشنواره هدهد در ایستگاه آخر

  مسئول دبیرخانه هدهد در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: مرحله کشوری این جشنواره در بخش معارف و در رشته‌های «"آشنایی با احادیث اهل بیت (ع) "، "آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه"، "آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه"، "آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم"، "آشنایی با سیره معصومین (ع) "، "حفظ موضوعی قرآن کریم"، "احکام"، "پرسمان معارفی"، "سبک زندگی قرآنی" و "نماز"» برگزار شد.

 • انتقال خون ۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۱۹:۰۴

  به همت کانون انتقال خون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

  پویش کشوری اهدای خون با تمرکز بر "اهدای اول" راه اندازی شد

  به همت کانون انتقال خون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اولین کانون دانشجویی انتقال خون در دانشگاه های علوم پزشکی کشور، پویش عمومی اهدای خون با تمرکز بر " اهدای اول " در سراسر کشور راه اندازی شد. 

 • نیکویی ۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۱۰:۴۴

  نماینده هیئت موسس کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  افزایش اطلاعات عمومی و بهبود شرایط محیط زیستی، مهمترین هدف ما است

  نماینده هیئت موسس کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشریح اهداف این کانون، گفت: این کانون در راستای افزایش اطلاعات عمومی مردم در ارتباط با شیوه‌های نادرستی که به طبیعت، آسیب می‌رساند و برداشتن قدم‌هایی هرچند کوچک برای بهبود شرایط محیط زیستی گیلان، قدم برمی‌دارد.

 • شاهینی ۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۱۰:۱۶

  نماینده هیئت موسس کانون دانشجویی آسیب‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  هدف کانون، ارتقای سلامت روان جامعه است

  نماینده هیئت موسس کانون دانشجویی آسیب‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشریح اهداف تاسیس و برنامه‌های پیشروی کانون، گفت: هدف کانون ارتقای سلامت روان جامعه و پیشگیری از آسیب‌های جبران ناپذیر است.

 • سبحانی فر ۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۱۴:۲۰

  نماینده هیئت موسس کانون فضای مجازی و رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  اهداف اولیه کانون بر مبنای توانمندسازی دو گروه مدیر و مخاطب در رسانه است

  نماینده هیئت موسس کانون فضای مجازی و رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشریح اهداف این کانون گفت: اهداف اولیه کانون بر مبنای توانمندسازی دو گروه مدیر و مخاطب در رسانه است.

 • سیمرغ ۱۳۹۹-۰۹-۰۳ ۱۸:۱۵

  برگزیده بخش هنرهای تجسمی دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  فعالیت‌های هنری، زندگی را برای من زیباتر کرده است

  دانشجوی هنرمند دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به حضور فعالانه خود در جشنواره سیمرغ و کسب رتبه در آن گفت: فعالیت‌های هنری، زندگی را برای من زیباتر کرده است.

 • یوسفی ۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۲:۰۲

  گفتگو با برگزیده نهمین و دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ؛

  یار سابق و رقیب حاضر

  شرح گفتگو با برگزیده نهمین و دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در رشته‌های پوستر، اینفوگرافیک و عکس را در این بخش می‌خوانیم.

 • سیمرغ ۱۳۹۹-۰۸-۲۰ ۱۱:۲۵

  رسالت هنر اعطای ادراک قویتر به صاحب هنر است

  رضا علیپور دانشجوی ترم آخر داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دارای مقام اول در رشته کمیک استریپ و مقام دوم رشته کاریکاتوردر دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ گفت :فعالیت های هنری به عنوان منبع ورود انرژی ابزار فعالیت بیش از پیش من در عرصه تحصیل شد.

 • صفوی زاده ۱۳۹۹-۰۷-۳۰ ۰۸:۱۸

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح کرد؛

  توسعه زیرساخت‌های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ایام کرونا

  مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ما در این ایام به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌های ورزشی از فرصت‌ها استفاده کرده و در راستای بهبود زیر ساخت‌ها اقدام به مرمت و بازسازی مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) لاکان و تکمیل ساخت زمین‌فوتبال کرده‌ایم.

 • مصاحبه ۱۳۹۹-۰۶-۰۳ ۱۳:۳۳

  دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ مولف کتاب "بنیاد برتر":

  مهم نیست در چه مرتبه علمی هستید، یک شبکه ارتباطی گسترده برای خود پایه‌گذاری کنید

  دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مولف کتاب "بنیاد برتر"، توصیه کرد: مهم نیست که در چه مرتبه علمی هستید سعی در پایه گذاری یک شبکه ارتباطی گسترده برای خود باشید و دایره ارتباطی خود را گسترش دهید تا در موضوع مقتضی مشورت و آگاهی میدانی داشته باشید؛ مثلا خود من در سیر تکمیلی این کتاب حتی از اساتیدی در آمریکا هم مشورت گرفته ام. 

 • عبدالله زاده ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ ۱۱:۵۷

  مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پویش "من ماسک می‌زنم" پیوست

  مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با پیوستن و اعلام حمایت خود از پویش "من ماسک می‌زنم" گفت: بر همه‌ی ما واجب است که پیرو کلام رهبری باشیم و در حالی‌که با ماسک زدن از جان خود و خانواده‌هایمان محافظت می‌کنیم، اجازه ندهیم باری دیگر بر دوش کادر درمان، تحمیل شود.

 • دکتر فردین مهرابیان ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۹:۲۵

  معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به پویش "من ماسک میزنم" پیوست

  معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن پیوستن به پویش "من ماسک میزنم" ودعوت از دانشگاهیان برای پیوستن به این پویش، گفت: لازم است که همگی کلام گهربار رهبر معظم انقلاب را سر لوحه کارهای خود قرار دهیم و اکنون نیز دعوت استفاده از ماسک را لبیک گوییم و دست در دست هم برای شکست کرونا تلاش کنیم.

 • نادیا مسعودی ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۹:۱۲

  دبیر کانون اهدای عضو حیات دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

  اهدای عضو، اهدای امید و زندگی دوباره به جامعه در جهت حفظ زندگی انسانها است

  دبیر کانون اهدا عضو حیات دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن ضرورت و الزام به فرهنگ سازی ، در زمینه اهدای عضو اظهار کرد: اهدا عضو ، اهدا زندگی به یک نفر نیست بلکه، اهدای امید و زندگی دوباره به یک خانواده و جامعه است که با فرهنگ سازی درست رقم خواهد خورد.

 • پورخدایی ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۱:۳۴

  دبیر کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  ۲۰ دانشجوی جهادگر در ایام کرونا، رسالت جهادی خود را انجام دادند

  دبیر کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مورد کارگاه آموزش مجازی "جهادگر نمونه" اظهار کرد: ۲۰ دانشجوی جهادگر در ایام کرونا با ارایه مشاوره تحصیلی و حمایت درسی به دانش آموزان، رسالت خود را انجام دادند و شعار "جهاد ادامه دارد" را تحقق بخشیدند.

 • پرسا ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۱۳:۲۱

  دبیر کانون انتقال خون دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

  اهدای قطره قطره ی خون ما، بخشیدن لحظه لحظه ی زندگی به فرد دیگری است

  دبیر کانون انتقال خون دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی اهدای خون، اظهار کرد: اهدای قطره قطره ی خون ما، بخشیدن لحظه لحظه ی زندگی به فرد دیگری است.

 • مهرابیان ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۱۲:۰۰

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

  رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه های دانشجویان این دانشگاه

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت فاصله گذاری اجتماعی گفت: در هر اتاق خوابگاه دانشجویی تنها دو نفر اسکان داده شده و این دانشجویان قبل از ورود به خوابگاه ها مورد سنجش سلامت قرار گرفته اند.