نمایش همه
 • صفحه اول روزنامه‌های ورزشی دوشنبه 4 مرداد ماه 1400؛ امروز ۰۸:۲۰

  صفحه اول روزنامه‌های ورزشی دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰؛

  فرمان قهرمانی دست پرسپولیس ماند

  صفحه اول روزنامه‌های ورزشی روز دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ قرمز بود. تیتر اکثر روزنامه‌ها به برد پرسپولس در مقابل تراکتور اختصاص داشت. برد استقلال در بازی با نساجی مازندران نیز از دیگر عناوین مطرح شده در مطبوعات ورزشی امروز بود.

 • صفحه اول روزنامه‌های صبح دوشنبه 4 مرداد ماه ۱۴۰۰؛ امروز ۰۸:۰۸

  صفحه اول روزنامه‌های صبح دوشنبه ۴ مرداد ماه ۱۴۰۰؛

  از انتقاد به مدیریت کرونا در تعطیلات تا ثبت راه آهن ایران در میراث جهانی

  روزنامه‌های دوشنبه چهار مرداد ماه ۱۴۰۰ با عناوین متنوعی منتشر شدند؛ هر چند اکثرا به موضوع تعطیلات اخیر به خاطر کرونا انتقادهایی را وارد دانستند؛ "مدیریت تعطیل کرونا"، "جاده‌ها باز بود کرونا شدت گرفت"از جله این عناوین بود. اشاره به بحران بی آبی در خوزستان و اعلام خبر ثبت راه آهن ایران در میراث جهانی از دیگر اخبار روزنامه‌های صبح امروز بود.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۸ ۰۸:۲۲

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰؛

  اعتصاب با کلیدواژه احترام/جرم ۵ سال صدرنشینی

  «اعتصاب با کلیدواژه احترام، اسپانسر تا ۵ صبح به دنبال برکناری من بود، شاید ناراحت هستید که دربی را بردیم، رابطه مجیدی و مددی عذاب آور است، بازیکنان استقلال به سیم آخر زدند، تمرین نمی‌کنیم، به دنبال نابودی استقلال هستند، مگر می‌شود شهرآورد را برنده شویم مدیر عامل تبریک نگوید و جرم ۵ سال صدرنشینی، پاداش ۵۰ میلیونی مجیدی در حساب بازیکنان استقلال، دفاع نقطه ضعفی که مجیدی تبدیل به نقطه قوت کرد» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۸ ۰۸:۱۳

  سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰؛

  مدیران ناکارآمد خوزستان را محاکمه کنید

  «نیما گرگ وال استریت، دلالان فولاد را یک شبه آب کردند، بازگشت به شرایط جنگی، شیب تند گرانی خودرو و مصالح ساختمانی برخلاف وعده کنترل قیمت‌ها، شکیبایی برای خسرو شدن، مدیران ناکارآمد خوزستان را محاکمه کنید و مسجد الاقصی دوباره در التهاب، سرنخ گرانی پوشاک ایرانی» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری صبح یکشنبه 27 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۷ ۰۹:۱۸

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری صبح یکشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  بدرقه المپیکی‌ها به سرزمین آفتاب /قرار به مدیریت باشد رییس فدراسیون می‌شوم

  «شمشیر زن مازندران به دنبال مدال در سرزمین سامورایی‌ها، جهانبخش به فاینورد هلند پیوست، تشخیص سرمربی این بود که جزء پنج نفر اول نباشم، محرومیت و ۴۰ میلیون جریمه برای هل دادن داور چهارم، زنیت با گل سردار فاتح سوپرجام روسیه شد، بدرقه المپیکی‌ها به سرزمین آفتاب و قرار به مدیریت باشد رییس فدراسیون می‌شوم» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح یکشنبه 27 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۷ ۰۹:۱۱

  سر تیتر روزنامه‌های صبح یکشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  واکسیناسیون اولویت اول کشور/سفرهای غیرضروری ممنوع

  «باران ببارد یا نبارد؟!، سیل در چند استان، نقشه اروپا برای اخلال در مذاکرات آینده وین، راه‌آهن ایران و هورامان در یک قدمی جهانی شدن، آرامش در پاییز، ایجاد ۱۰۰۰ روستای بدون بیکار با اجرای پویش روستای بابرکت، تشنه لب کنار آب، مرثیه خشکسالی مدیریت، فرهادی بازهم قهرمان شد، رسانه‌های اجتماعی بستر آنلاین نژادپرستی در فوتبال و سفرهای غیرضروری ممنوع» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه 26 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۶ ۰۹:۰۸

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰؛

  یکی از عاشق‌ترین مردان از دنیا رفت/مجیدی می‌تواند مربی بعدی تیم ملی باشد

  «این استقلال می‌تواند در آسیا حرف برای گفتن داشته باشد، صدر و قلم منصفی که دیگر نیست، من به این‌ها نمی‌بازم، بازگشت جهانبخش به هلند، برای بچه گوشی و تبلت بخریم یا نه، یک جام به هواداران بدهکاریم، برای حذف فرهاد برنامه داشتند، مجیدی می‌تواند مربی بعدی تیم ملی باشد، یکی از عاشق‌ترین مردان از دنیا رفت، دبل بزرگ در بازی سرد و آزمون بهترین بازیکن لیگ فوتبال روسیه شد» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه 26 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۶ ۰۹:۰۰

  سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰؛

  زمین درگیر قهر آب، از کرخه تا راین/استان خوزستان مرد میدان می‌خواهد

  «ایران پنجمین کشور استخراج کننده بیت کوین در جهان، تعویق مذاکرات وین تا تشکیل دولت سیزدهم، سوء مدیریت علت کمبود برق است، تغییرات اقلیمی یا سوء مدیریت؟ زمین درگیر قهر آب، از کرخه تا راین، مسؤولان از اختیارات خود را برای حل مشکلات استفاده کنند، خوزستان، داستان تشنگی، در سوگ صدر، فریاد واعطشای خوزستان، اقتصادی‌ترین پنج‌شنبه آقای رییسی، سوت پایان برای مرد فوتبال و ادبیات، خیلی دور خیلی نزدیک، شنا در رودخانه دز، وضعیت اضطراری اقتصاد و استان خوزستان مرد میدان می‌خواهد» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۳ ۰۹:۲۲

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰؛

  بگم بگم‌های سرخابی/ طراحان مد و لباس ایرانی در عرصه بین‌المللی

  "پیشنهاد ۶۰ میلیارد توماتی الدحیل برای قائدی، بگم بگم‌های سرخابی، دست رد آبی‌پوشان به چک‌های مظلومی، درخشش طراحان مد و لباس ایرانی در عرصه بین‌المللی، اصالت و زیبایی در پوشش اقوام ایرانی و پرتغال بهشت فوتبالیست‌های ایرانی" را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۳ ۰۹:۲۰

  سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰؛

  گور بشر در کانادا/ تیم ملی گشت ارشاد مدیران

  "کسبه تهران به علت بدهی دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا نمی‌کنند، بازار ارز در انتظار مذاکرات، اجرای طرح تحولی مقابله با منفعت طلبان، این کنکور پر حرف و حدیث، بی‌شرمی ترودو ادامه دارد، گور بشر در کانادا، تیم ملی گشت ارشاد مدیران و ماموریت ممکن" را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه 22 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۰۹:۱۳

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۰؛

  شاگردان ساوت گیت فرافوتبال را نیز باختند /پاداش میلیاردی مجیدی به استقلالی‌ها برای پیروزی در دربی

  «جام به رم رفت، به خاطر هواداران گلات می‌کنیم، پاداش میلیاردی مجیدی به استقلالی‌ها برای پیروزی در دربی، حمله زامبی‌های نژادپرست انگلیسی به گل نزنان پنالتی‌ها، مقابل قائدی پا نیندازید، خیرخواهی طارمی برای بیرانوند، جهان بیراتانیای استعمارگر را فراموش نمی‌کند، تونل وحشت انگلیسی، پاداش دو میلیارد تومانی برای شکست پرسپولیس، شاگردان ساوت گیت فرافوتبال را نیز باختند و دستان دوناروما جام را به رم برد» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنند.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه 22 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۲ ۰۹:۰۳

  سر تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  آغاز تحول از عدلیه/ انگلیسی‌ها هم فوتبال را باختند و هم اخلاق را

  «دولت سیزدهم دنبال سراغ اقتصاددانان را گرفته است، بلاتکلیفی ۱/۳ میلیون تن کالای اساسی روی آب، پایان خاموشی‌های خارج از برنامه، با تصمیمات غلط وقت مردم را تلف کرده‌ایم، نیاز واقعی مسکن در سال ۵۰۰ هزار واحد است، آغاز تحول از عدلیه، انگلیسی‌ها هم فوتبال را باختند و هم اخلاق را، همه علیه انگلیس، ۱۰ فرمان اژه‌ای و یک داوطلب قربانی آتش هلن شد» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری صبح دوشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۰۸:۳۴

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری صبح دوشنبه ۲۱ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  ایتالیا پادشاه اروپا/ تاج گذاری آتزوری

  "به دنبال هر سه جام در این فصل هستیم، تاج گذاری آتزوری، ایتالیا پادشاه اروپا، انگلیس بیش از نیم قرن در حسرت جام، جام اروپا بر فراز دستان گلادیاتورها، عمل‌های زببایی دیوانه وار و معمای دو کاپیتان پیش از دربی" را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۱ ۰۸:۲۵

  سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰؛

  کنکور کرونایی و بحران سوالات عجیب و غریب

  "روند صعودی نرخ اجاره بها، عبور مالکان از سقف اجاره بها، انتقال سخت قدرت، خام فروشی از چالش‌های کشور است، شرم حقوق بشر در پاریس و کنکور کرونایی و بحران سوالات عجیب و غریب"

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه 20 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۰۹:۰۳

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  انگلیس و ایتالیا شما را به تماشای فوتبال دعوت می‌کنند/سرخابی‌ها با برد به استقبال شهرآورد رفتند

  «سرخابی‌ها با برد به استقبال شهرآورد رفتند، به آینده تراکتور امیدوار شدم، انگلیس و ایتالیا شما را به تماشای فوتبال دعوت می‌کنند، حفظ صدر با خون و خونریزی، سپاهانی‌ها کم نمی‌آوردند، علیرضا فغانی دهمین دربی را قضاوت می‌کند و یک خراسان یک تفتیان» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های امروز یکشنبه 20 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۲۰ ۰۸:۵۸

  سر تیتر روزنامه‌های امروز یکشنبه ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  زیان دو میلیارد دلاری خاموشی‌ها به اقتصاد ایران/اقدامات ارتش برای مردم سیستان و بلوچستان

  «زیان دو میلیارد دلاری خاموشی‌ها به اقتصاد ایران، حذف مالیات اصل طلا تا شش ماه دیگر، دهه ۱۴۰۰ تلخ‌ترین دهه اقتصادی ایران، خودباخته، اقدامات ارتش برای مردم سیستان و بلوچستان، بازار بیمار دارو، اقتصاد را برق گرفت، درمان سرطان بیکاری قبل از وقوع فاجعه، قوه قضاییه با قدرت در مسیر تحول حرکت می‌کند و راه برون رفت از مشکلات کشور وجود دارد» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه 19 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۹ ۰۸:۱۳

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰؛

  فغانی سورپرایز دربی ۹۶/اعتراض رضا کیانیان به فاجعه بی‌آبی و بی‌برقی

  «فرهاد به فراز رسید، دیدار انتقامی برای یحیی، فغانی در لیگ و جام حذفی کمک می‌کند، بلیت برگشت فغانی اوکی شد، می‌خواستم ضامن ۲۰۰ زوج شوم اما، سوپر سوپر کلاسیکو، پیش دربی با طعم انتقام، فغانی سورپرایز دربی ۹۶، امیر در روئیای رئال بیرو امیدوار به فیکس شدن، اعتراض رضا کیانیان به فاجعه بی‌آبی و بی‌برقی، دختران نوجوان دوومیدانی ایران رکورد شکستند، دودکش ۲ با ترکیب مناسب بازیگران اما بدون خلاقیت و جدال زهرا نعمتی با کماندار ایتالیایی برای مدال طلا» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه 19 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۹ ۰۸:۰۵

  سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰؛

  مرزهای شرقی در امنیت کامل و کنترل شبانه‌روزی است/رودرروی کرونا و خشکسالی

  «مدیران ارشد کشور داغ مردم خسته و پر مشکل را تازه‌تر نکنند، ناتوانیر، روباه لانه نارنجی، مرزهای شرقی در امنیت کامل و کنترل شبانه‌روزی است، حمایت مرجعیت بدرقه راه رییسی، رئیسی در قم، سبقت کرونا از وعده‌ها، ۲۰ سال ویرانی با گروه بی، یزد خود را به رخ جهانیان کشید، بیست بیست با یورو ۲۰۲۰، جهان در فاز بازگشت محدودیت‌ها و اصلاح روند موجود امکان پذیر است» را در روزنامه‌های صبح امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه 16 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۶ ۰۹:۲۶

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰؛

  آغوش شیرین فرهاد/طلوع آفتاب گردشگری از غرب

  «در صدر جدول آب از آب تکان نخورد، استقلال را ۱۰ سال عقب انداختند، طلوع آفتاب گردشگری از غرب، آغوش شیرین فرهاد، تساوری پرسپولیس و فولاد در بی‌هیجان‌ترین بازی هفته، سه‌شیرها علیه وایکینگ‌ها، منوی پیشنهادی برای زندگی در گرما و بی‌برقی، قایدی ۲ تراکتور یک، غنیمت یک امتیازی، پرسپولیس هدیه پیکان را پس فرستاد، استقلال رفت و برگشت تراکتور را برد و وقتی مطالبه نکنیم انگار همه چیز امن و امان است» را در روزنامه‌های ورزشیو هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های چهارشنبه 16 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۶ ۰۹:۱۲

  سر تیتر روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰؛

  عذرخواهی رییس جمهور از مردم/رسیدگی به بحران قطعی برق دستور روحانی_ تاکید رییسی

  «صدور کیفر خواست ۲۰۰ صفحه‌ای برای ۱۰ متهم در پرونده هواپیمای اوکراینی، تصمیمات کلان برای تنظیم تولید و مصرف برق، عذرخواهی می‌کنم، عذرخواهی رییس جمهور از مردم بخاطر قطعی برق، سندرم برق بی‌قرار، تدبیر خاموش، قطع همکاری با هنرمندان هنجار شکن، رسیدگی به بحران قطعی برق دستور روحانی_ تاکید رییسی، بی‌تابی تالاب‌ها، امید اصلاح طلبان به تدابیر رییسی و دستور ویژه روحانی و اژه‌ای برای حل مشکل برق و چشم‌های نگران مردم افغان» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه 15 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۵ ۰۹:۰۴

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰؛

  کار مجیدی قابل هضم نیست از خودگذشتگی بزرگی می‌کند/فرهاد به آقا فیروز رسید، پرسپولیس و فولاد حیثیتی شد

  «لیگ در نقطه اوج، گذر فرهاد به فیروز افتاد، کدام مربی را دیده‌اید که از جیبش به بازیکنان پاداش بدهد، ایتالیا_ اسپانیا امشب ساعت ۲۳:۳۰، پرسپولیس_ فولاد امشب ساعت ۲۱:۱۰، پاداش شخصی مجیدی به هر بازیکن ۳۵ میلیون تومان شد، دوازه‌بان ذوب آهن تا اطلاع ثانوی محروم شد، استقلال _تراکتور امشب ساعت ۱۹:۱۵، حس می‌کنم مشت خورده‌ام، مسیح مشکی‌ها، فرهاد به آقا فیروز رسید، پرسپولیس و فولاد حیثیتی شد، سوت دربی در دستان فغانی؟ و کار مجیدی قابل هضم نیست از خودگذشتگی بزرگی می‌کند» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های سه شنبه 15 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۵ ۰۸:۵۳

  سر تیتر روزنامه‌های سه شنبه ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  صف آب در دمای ۵۰ درجه/ این همه تاریکی یادمان می‌ماند

  «صف آب در دمای ۵۰ درجه، گرفتاری مردم با مثلث بحران، کلید خاموشی، عدلیه در امتداد تحول، روستایی ایرانی که کوئیلو معروفش کرد، این همه تاریکی یادمان می‌ماند، خاموشی دولت در روزهای بی‌برقی و دیگر بهانه نداریم باید جوابگوی مردم، رهبری و خدا باشیم و مردم از بی‌برنامگی کلافه شده‌اند» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه 14 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۴ ۰۸:۴۱

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰؛

  نگرانی بزرگ کره جنوبی زوج آزمون و طارمی/غارت بیت‌المال توسط مربیانی همچون استراماچونی، کالدرون و ویلموتس

  «صبح جمعه با شما تمام نمی‌شود، مثل یک عاشق، طارمی در میان ۵ گلزن برتر تاریخ پروتو، نگرانی بزرگ کره جنوبی زوج آزمون و طارمی، همدلی تیم ملی در زمان کی‌روش را جایی ندیدم، پرسپولیس کامل‌ترین تیم ایران است، محبوبیت معروف، ایران بهشت مربیان بی‌کار، غارت بیت‌المال توسط مربیانی همچون استراماچونی، کالدرون و ویلموتس و تیم ملی بازهم با اسکوچیچ بهترین نتایج را می‌گیرد» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه 14 تیر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۴ ۰۸:۲۸

  سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۰؛

  سیستان و بلوچستان بیشتر از کرونا نگران آب است/ از قطعی برق و بی‌واکسنی تا بحران آب، یک کاری بکن آقای مسؤول

  «نصرالله منجی لبنان، ارواح فلوریدا، سیستان و بلوچستان بیشتر از کرونا نگران آب است، ارزهای باستانی، امید به تحولات مثبت در سال‌های پیش رو، از قطعی برق و بی‌واکسنی تا بحران آب، یک کاری بکن آقای مسؤول، موتور روشن چراغ خاموش، کانادا در جهنم، آژیر خطر بی‌آبی در ۳۰۴ شهر پر جمعیت کشور و از مریوان تا خرمشهر با آقای فرمانده» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه 13تیرماه ۱۴۰۰ ۱۴۰۰-۰۴-۱۳ ۰۹:۱۶

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه ۱۳تیرماه ۱۴۰۰

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه 13تیرماه ۱۴۰۰ ۱۴۰۰-۰۴-۱۳ ۰۹:۱۴

  سر تیتر روزنامه‌های اجتماعی و سیاسی یکشنبه ۱۳تیرماه ۱۴۰۰

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه 12 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۰۸:۱۵

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰؛

  رکورد حضور زنان در المپیک شکست/پژمان و ارسطو با دینامیت سینما را می‌ترکانند؟!

  «بدون گل بدون وی آی ار، قرعه مناسب برای ایران، آفساید غلط، تجلیل فدراسیون آرژانتین از مسی، رکورد حضور زنان در المپیک شکست، لذت رکاب زدن، اکران در وضعیت قرمز، پژمان و ارسطو با دینامیت سینما را می‌ترکانند» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه 12 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۰۸:۰۹

  سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰؛

  انتظارات رهبر انقلاب از رییس جدید قوه قضاییه/بازگشت هیرکانی به آغوش مردم

  «قاضی تحول، انتظارات رهبر انقلاب از رییس جدید قوه قضاییه، وقت کار، محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه شد، سیستان سیاه شد تهران قرمز، سایه و روشن دعوت رییسی، سیگنال کاهشی به بازار ارز، ماجرای نیمروز، گام‌های نخست نقدپذیری، زندگی موقت زاینده رود و بازگشت هیرکانی به آغوش مردم» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه 9 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۰۹ ۰۹:۰۰

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۰؛

  فوتبال پرشور مثل زندگی پیچیده مثل سرنوشت

  «تقابل با سایه استقلال، گوهر قهرمانی، شبی که امباپه باجو شد، فوتبال پرشور مثل زندگی پیچیده مثل سرنوشت، نمایش خشونت در سینمای خانگی و جنگ پرسپولیس و استقلالی‌های گل‌گوهر» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه 9 تیرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۴-۰۹ ۰۸:۴۸

  سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۰؛

  کشور در انتظار دولت جهادی/دلتای کرونا در چله تابستان

  «روز نکبت امارات، لغو تمام تحریم‌ها تنها جاده صحیح برجام، کشور در انتظار دولت جهادی، زخم کاری، عقب گرد متقاضیان مسکن ملی، نقطه کور وام‌های ارزان، کنکور یا کرونا، دلتای کرونا در چله تابستان، بازی هماهنگ آمریکا و طالبان در افغانستان و این زخم همیشه تازه می‌ماند» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.